Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Én is ezen az elvem voltam, csak azok a rügyek itt meg ott :lol: :D :D

Aztán lehet az összes többi is ilyen, nemtom :huh:

Hát, meg azoknál még a moci is kérdéses...Pajáé tuti megbízható, motorikusan biztos... :P

A rügyekkel meg majd ráérsz akkor foglalkozni, ha gázosak lesznek, de a KOMA-nak van nagyon jó karosszériása is... :P olcsó is, jól is dolgozik... :D

Link to comment
Megosztás:

Hát, meg azoknál még a moci is kérdéses...Pajáé tuti megbízható, motorikusan biztos... :lol:

A rügyekkel meg majd ráérsz akkor foglalkozni, ha gázosak lesznek, de a KOMA-nak van nagyon jó karosszériása is... :D olcsó is, jól is dolgozik... :huh:

Holnap este ha minden jól megy meglesi egy cimbim, és ha nem mond nagy pénzeket és meg tudunk egyezni Paja asszonykájával az árról, akkor nem kell tovább keresgálnem.

Majd lássuk.....

Link to comment
Megosztás:

Az autó témához. Én is úgy gondolom, hogy a starlet, és a honda vonal olcsó lehet de, ha hozzá kell nyúlni.... Akkor vagy drága, vagy sokat kell várni az alkatrészre.

Jelen esetben Joe-nak én is a suzuki, illetve corsa vonalat ajánlanám, alkatrészben mindenképpen jobban jár. És ha valaki ennyi pénzért vesz autót, akkor az már korban is ott van, hogy előbb utóbb tuti kell alkatrész.

Edit!

Mi a francot jelent az Oppogós a neved alatt? Töröm rajta a fejem már egy ideje, de nem értem.

Link to comment
Megosztás:

Szia! Köszi szépen, de kaptunk már egyszer Ascona felnit, sajnos csak a hátsókra jó..... :huh: Előre keresnék felnit,az előző üzenetből kimaradt hogy lemezfelnit . Azért köszi a gyors megkeresést!

Felettébb érdekes, mert nekem a Corsán p. tökéletesen passzolt, pedig 256-os fék volt rajta.Neked valszeg szintén 256-os van fent a gépsason, amit kaptál felnit pedig 13'-as lehetett.

Link to comment
Megosztás:

Felettébb érdekes, mert nekem a Corsán p. tökéletesen passzolt, pedig 256-os fék volt rajta.Neked valszeg szintén 256-os van fent a gépsason, amit kaptál felnit pedig 13'-as lehetett.

Csak két dologban tévedtél. :huh:

230-as fék van ,és 14-es felnit próbáltam. Rápasszolt a felni de amikor kézzel meghúztam a csavarokat,

a féknyeregnél súrlódott. Ahogy mértem kb fél centivel bentebb van. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Csak két dologban tévedtél. :huh:

230-as fék van ,és 14-es felnit próbáltam. Rápasszolt a felni de amikor kézzel meghúztam a csavarokat,

a féknyeregnél súrlódott. Ahogy mértem kb fél centivel bentebb van. :)

Javaslom nézz utána a dolgoknak, mert Opel Astra F-nél nem létezik 230-as fék....A Corsánál legóztam eleget, hogy ezt tudjam.Legfelejebb a tárcsák szélességében lehet különbség 256-ban, pl. C18NZ Astra F. Ill. hűtött vs. nem hűtött. De ahogy gondolod. :lol:

Ebként ERRŐL a verdáról beszélek.......

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.