Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Az a bajom ezzel a vonallal, hogy tudom hogy strapabíróak, de ha romlik akkor egy vagyon hozzá minden.

(aszongyááák)

Ne gondold..... :D

Akkó méi nem veszed meg? :lol: játszósautónakkicsipénzértunatkozósnapokra... :huh:

Jelenleg ilyesmire nem akarok pénzt áldozni, bármennyire is esz a penész...... :D

Link to comment
Megosztás:

Tudom ezeket nem jó szemmel nézitek, de csak városi kisfogyasztású, kis költségből fenntartható, igénytelen verda kell.

1.

2.

3.

Valami ilyesmi, csak mind Pest, meg vidék :huh:

Szerintem, ha valaki nem azért veszi az autót mert az valamelyik testrészét képezi,csak közlekedési eszközként tekint rá, akkor jó vétel egy Swift.

Nekem nagyon unalmas népautó lenne.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem, ha valaki nem azért veszi az autót mert az valamelyik testrészét képezi,csak közlekedési eszközként tekint rá, akkor jó vétel egy Swift.

Nekem nagyon unalmas népautó lenne.

Nekem is unalmas, de arra kell hogy asszony bemenjem melozni, meg tudjon nekem hozni söröt a tescoból :huh:

Én inkább ilyesmit néznék.

Unalomig megbízható darabok........

Nagyon más hullámhosszon vagyunk :lol:

Link to comment
Megosztás:

Döntsetek belátásotok szerint.Amit a pénztárca megenged. :huh:

300.000-350.000 körül engedgeti a pénztárca.

Viszont elgondolkoztam azon hogy 500-600 korul már 1999-2000 körüli Suzukik is vannak, és egy ilyenbe kéne befizetni a felét vagy ilyesmi.

Csak milyen már hogy egy Suzuki részletét fizetem :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem, csak a nissan, honda, toyota, mazda vonallal van gond.

Tudod Zsolti a szerelőm és nagy hatással van rám :huh:

Ez nagyon jó lett volna, de hát az ilyet elkapkodják :lol:

Ez jó lett volna, de gyorsan elkapkodják az ilyet.

A swiftek nagyon jó, megbízható és takarékos autók, második autónak, vagy városban rohangálni ideális választás - szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.