Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

kész Elnök Úr!

ismétlem Elnök Úr! :D

Rendben akkor intézkedek időpont ügyében.

Valamint jelezném Endykának, hogy ha gondolja akkor most még van lehetősége adományt eljuttatni hozzánk.

Maci, Mélykék: :D :huh: :lol:

Amúgy látta valaki tegnap este az Oscar című filmet?

Szerintem az egyik legnagyobb Sly film. Nekem nagyon bejön.

"Finucci kifelé"

"- szépek a lánya diftongusai

- biztos az tetszett meg a sofőrnek is"

Link to comment
Megosztás:

Rendben akkor intézkedek időpont ügyében.

Valamint jelezném Endykának, hogy ha gondolja akkor most még van lehetősége adományt eljuttatni hozzánk.

Maci, Mélykék: :P :huh: :lol:

Amúgy látta valaki tegnap este az Oscar című filmet?

Szerintem az egyik legnagyobb Sly film. Nekem nagyon bejön.

"Finucci kifelé"

"- szépek a lánya diftongusai

- biztos az tetszett meg a sofőrnek is"

...."főnők most ne küldjön ki, mert elvesztem a fonalat"... :D :D :D

Hopá ! Meg is lett az 1000-dik... :P

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Először is boldog új évet mindenkinek!

Idén is tovább folytatódik a kecskeméti szekció számára a kávé és írható dvd akcióm. A "food" szegmens bővül és gyorsabb lesz a kiszolgálás, ugyanis munkahelyet váltok és így nem kell innentől Szolnokra rohangálni, ha energiaital kell például Tominak, vagy a Suzukis cartársnak, Zsoltinak :huh: Természetesen a régi cégemtől is tudunk továbbra is a jól megszokott árakon vásárolni!

Na és most jön a lényeg.

Pár hónapja álláskeresők után érdeklődtem itt, akkor többen jeleztétek, hogy lenne köztünk olyan, akit érdekel. Úgyhogy most jöjjön aminek jönnie kell :

Kecskeméti dohány/édesség/egyéb raktárba keresünk raktáros kollégát! Raktárosi tapasztalat előny, de nem feltétel. Rendesen bejelentett pénz, korrekt munkáltató, versenyképes fizetés.

Ha érdekli valamelyikőtöket, szóljatok!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.