Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Üdv mindenkinek a Nemet-Francia hatartol!

Sajnos igazan szep Opeleket nem lattam meg, csak egy Calibra volt ami meglepöen jol nezett ki. Öreg vasak egyaltalan nincsenek.

Sajnos mi sem gyartunk az Opelnek semmit, csak a VW meg a DC csoportnak.

Viszont Opelen kivül vannak itt mas eleg durva autok, amiket otthon soha, vagy csak ritkan lat az ember.

Tovabbi szep napot nektek!

Link to comment
Megosztás:

szeptemberben Düsseldorfban volt egy Amazon, amit munkába menet minden reggel láttam lekanyarodni a pályáról úgy 8körül, esőben is, szépen vitte magát :(

arrafelé sok "öreg" autót láttam, Golf1et, E Kadettot, de mind jó állapotban.

Rozsdás autót viszont egyet se.

Érdekes, h Németországban sokkal kevesebb gyári tuning autót láttam az utakon, mint Angliában... fura mert Düsseldorf nem egy szegény környék.

:P

Egy tulajdomképpeni lakótelepen volt a szálloda, egyik reggel körbesétáltam:

az egyik lakótelepi sorgarázsban ott állt a Jag, mllette egy RS Porsche, mikor körbebámultam, megdícsértem, fickó mondta, h szép az idő kicsit megjáratja...

Egy lakótelepen...

Egy olyan garázsban tartja a 40éves Jaguárt, amiben egy csavarhúzó nincs...

Link to comment
Megosztás:

Hát igen.Kicsit........na jó, nemkicsit más világ......... :cry:

Tegnap voltunk Kiskőrösön, és az egyik helyen minő véletlen, éppen egy R32 mögé sikerült beállni.Amúgy Golf V. volt....

Szép az a gép, csak ne olvadna bele a szürkeségbe kisit.......

Ja, igen.Ma reggel -6fok volt........árnyékban.... :( :P

Link to comment
Megosztás:

Na erről bővebben.Az sem baj, ha kép is van hozzá! :(

Hat lattam itt mar erdekes dolgokat, de kepet sajnos eleg nehez csinalni, mert nincs mindig nalam a fenykepezö. Azert igyekszem. Mondjuk a GT3-as Porit, azt lefotoztam, de pl a Jaguar nemtudommilyen Qp-t azt nem, mert en vezettem, pedig brutal volt. Pori az van szamolatlan, minden utcaban all egy. Mikor BadenBadenben voltunk, lattam olyat is, hogy egymas utan allt a parkoloban harom. De lattunk R8 Audit, szalon ban is 136ezer euroert Verkauft felirattal, meg szep regi Ferrarit, nagy Amcsi qp-kat, meg egyeb finomsagokat.

Pori szalonban 26 gep allt megszamoltuk, eleg durva, pedig az egy kis varos ahol van...

Golf 1 kabrio mondjuk tenyleg sok van, meg ugy altalaban rengeteg kabrio. Sok F Astra, Audi, Vw, meg egyeb jarganyok kabrio valtozatai, amiket otthon sosem latni, vagy csak elvetve.

GT3 RS

Link to comment
Megosztás:

Azt elhiszem... :(

De akkor mesélj, hogy halad a Dezső update?

A héten a hátuljával foglalkoztunk,bár Feri lebetegedett,így csak ma ment a cuccért.

Veszelszkinél vettem egy komplett 1/4 jobb hátsó kasztnit 20E-ért,valszeg valami 2000-es évjáratú classic lehet,mert egy rozsdafolt nincs rajta!

Ebből fogja Feri a tnakbeömlő és környékét totál helyrehozni úgy,hogy évekig ne rohadjon.

Szombaton reggel pedig megyünk Udival anyagot beszerezni,géptető,sárvédő stb,hogy Feri a köv héten már tudjon az elejével is foglalkozni.

Link to comment
Megosztás:

A héten a hátuljával foglalkoztunk,bár Feri lebetegedett,így csak ma ment a cuccért.

Veszelszkinél vettem egy komplett 1/4 jobb hátsó kasztnit 20E-ért,valszeg valami 2000-es évjáratú classic lehet,mert egy rozsdafolt nincs rajta!

Ebből fogja Feri a tnakbeömlő és környékét totál helyrehozni úgy,hogy évekig ne rohadjon.

Szombaton reggel pedig megyünk Udival anyagot beszerezni,géptető,sárvédő stb,hogy Feri a köv héten már tudjon az elejével is foglalkozni.

Akkor lassan, de biztosan jó lesz.S, mindezt egy nyomoronc vadmajom miatt banyek.......... :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.