Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Aki a tescó felé jár,(5-ös kivezető) figyeljen, mert a jobb oldalon kifele mérnek, "rendes" rendőrautóból, de a TES-CAR kereskedés előtt meg a bal oldalon, 1 civil zöld színű G Atsrából sasolnak! :cry:

De ahogy láttam, sikerült nekik becsapni 1-2 autóst, mert ahogy elhagyták a járőrautót, már taposták is... de ott meg beleszaladtak a másikba... :(

A járőrből mérték a sebességet, a zöld 5 ajtósból pedig a lopottakat, lejárt műszakis verdákat, vagyis a problémásokat nézték.Szal no para.....

De az sem kizárt, hogy mivel a figyelőverdákat szinte mindig motoros egerek kísérik, a xar időre való tekintettel most kiváltották a bódés t.saik.

Ma elvileg 3-kor viszük Dezsőt dokibához,

S, közben mit össze röhögtünk a sok kisblokkos idiót@n, akik őrültek módjára próbáltak meg előzni..........csak kevés volt a motorerő...... :P

Link to comment
Megosztás:

S, közben mit össze röhögtünk a sok kisblokkos idiót@n, akik őrültek módjára próbáltak meg előzni..........csak kevés volt a motorerő...... :(

tényleg elég vicces volt!Közben azon gondolkodtam,hogy mennyivel higgadtabb lettem,nem megyek bele semmi olyanba mostanság,amiben egy kicsi veszélyt is látok,nem ér annyit félperc,amivel hamarabb hazaérek.

Link to comment
Megosztás:

errefelé iszonyú jegesek voltak reggel az utak. lépésben közlekedtem... tavaly tök feleslegesen koptattam a téligumit, de úgy látszik, ez a tél bepótolja azt is! tegnap extrasűrű hódaraesésben is részem volt, pár perc alatt 5 centi vastag jégdarabkás-kásásréteg fedte be az utakat. a hőmérő szerint e rövid idő alatt kb. 6 fokot hűlt a levegő...

Link to comment
Megosztás:

És igen!!! Töröm befele a családot! :D Öcsém párja most vett egy B Corsát. :P Márcsak hugomékat kell rábeszélnem egy F Astrára, és minden happy. :cry:

Egyetlen bajom, hogy öcsémet nem bírom rábeszélni, hogy valamelyik pénteken kinézzen hozzátok. Pedig ha rákapna a klubbozás ízére... Pláne nállatok. ;) (Legalább Dinitől is el tudná hozni a számítógépet. :()

Egyébként a szekér egy C14SE. Azt mondja az öcskös, hogy a Suzukihoz képest nagyon megy. Rákérdeztem, hogy a Mantához képest milyen, de mélyen hallgatott. :P

Ez a moci ugye a központi befecsis, nem a hengerenkénti.

Link to comment
Megosztás:

És igen!!! Töröm befele a családot! :D Öcsém párja most vett egy B Corsát. :P Márcsak hugomékat kell rábeszélnem egy F Astrára, és minden happy. :cry:

Egyetlen bajom, hogy öcsémet nem bírom rábeszélni, hogy valamelyik pénteken kinézzen hozzátok. Pedig ha rákapna a klubbozás ízére... Pláne nállatok. ;) (Legalább Dinitől is el tudná hozni a számítógépet. :()

Egyébként a szekér egy C14SE. Azt mondja az öcskös, hogy a Suzukihoz képest nagyon megy. Rákérdeztem, hogy a Mantához képest milyen, de mélyen hallgatott. :P

Ez a moci ugye a központi befecsis, nem a hengerenkénti.

Ha C14SE,akkor hengerenkénti és kb 82paci.Nem megy az rosszul.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.