Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Nem rajta múlt! :( Majd leírom,ha lesz kedvem,gondolni is utálok az egész dologra.

Piszkosul hiányzik Dezső! :P Tegnap ültem benne,röhögni fogtok,de simogattam és gombóc volt a torkomban... :cry:

Szevasztok!Nem csak te vagy így Johnny!Én is szoktam beszélni hozzá,ha pl messzire megyek,mindig közlöm vele hogy hosszú lesz az út. :D

Az ember szívéhez tud nőni egy autó,úgy mint másnak egy négylábú.

Link to comment
Megosztás:

J0hnny! Remélem mielőbb lesz pozitívan értékelhető biztosítós ajánlat. :P

Röhej, de annak ellenére, hogy mennyit szívtam már én is a vekivel, a minap anyóséktól hazafelé megsimogattam a kormányt, mert olyan szépen reagált 2-esben egy kövérebb gázfröccsre, hogy öröm volt érezni, ahogy gurulásból elkezdte pörgetni a kerekeket, és nem az időjárási tényezők miatt. :(

Link to comment
Megosztás:

Jó estét urak...

A pletykák ellenére élek :DD felmondott egy kolléganő, mostanában ezért nem jelentkezem, ugyanis 2 ember munkáját végzem, így esténként már csak a pihenésre van erőm. Úgy néz ki lassan felvesznek valakit mellém, úgyhogy lassan újra idegesíthetlek majd péntekenként benneteket, úgyhogy lenne egy kérdésem. Van e valakinek valami függőben lévő kávé vagy egyéb rendelése, ami még aktuális, vagy amennyiben nincs, rendel e valaki valamit?

Van most a csomagtartóban Verbatim dvd-r 16x, ez 70Ft darab áron vihető, 25ös kiszerelésben.

Tavasszal megy a fényezőhöz a gépsárkány, ez már szinte biztos :(

Link to comment
Megosztás:

Úgy néz ki lassan felvesznek valakit mellém

Raktárost nem keresnek nálatok?Lenne egy ember aki melóhelyet szeretne váltani....... :(

Ma voltam GT-nél és végre felkerült a kartelvédő. Örültek a 4-es leömlőnek mert kb. 3 cm-rel fentebb van mint a gyári kipuff ezért nem kellett kivágni, alakítani a lemezen.

Nah, akkor minden okés..... :P

Link to comment
Megosztás:

Jó estét urak...

..... Úgy néz ki lassan felvesznek valakit mellém...

Üdv.

Engem is érdekelne valami jó állás... (hazajöttem németből) :cry: :P

Van e valakinek valami függőben lévő kávé vagy egyéb rendelése, ami még aktuális, vagy amennyiben nincs, rendel e valaki valamit?

Ha tudsz, hozzál nekem KV-ét! :( (Paloma jöhet, 1 Kg is)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.