Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Most ezen mit kellene vitázni? :wacko:

Ezt úgy szokták mondani,nem kell szó szerint venni... :unsure:

Én csak arra akartam utalni,hogy szerintem japánban sokkal előrébb járnak ebben és simán sorozatgyártásba lehetne küldni az FCX-et,csak ugye az kőolaj miatt ezt nem lehet.

Az európai gyártók is erölködnek,ezzel azzal,de szerintem a honda cucca szinte gyárátsérett.

Más:

Ma voltunk a Badár&Szőke félóráján!Nem volt rossz,de a legjobb az volt,hogy mentünk le lifttel a kocsihoz és megállt a lift!

Na kik szálltak be? :lol:

Ez a két állat! :lol:

Teló elő,fénykép,na egyből kaptam a Badártól! :)

Piszok jó fejek élőben is!

Link to comment
Megosztás:

Amúgy elkészült a kocsim. Remélem holnap reggel sikerül időben elindulnom (mondjuk ez meg a vizsgáztatókon múlik).

Én meg csak leadtam tegnap.Elvileg mára kész.A srác aki felvette a gépet megkérdezte, hogy ugye enyém volt az a fehér Astra, ami olyan faxán meg volt csinálva.......meg még összefutottam pár ismivel.Amit kaptam árajánlatot a javításra, egész jó, de mondtam, hogy ugye azért tudunk majd belőle köszörülni.Megemlítettem a klubbot, bár ugye a tagságim lejárt már, ill. Univeres pólóban mentem be! :unsure: Biztos ami biztos! :wacko:

Link to comment
Megosztás:

:lol: úgy látom, kicsit harapsz mostanában Johnny-ra! :o :lol:

Ez egyáltalán nem J0hnnynak szólt, ha más írta volna akkor is ezt válaszolom.

És nem is volt a hsz harapós hangvételű. :)

A témához visszatérve: a BMW-ről most láttam nemrég egy filmet amelyben a hidrogénhajtás volt a téma.

Másik márkáról pedig még nem láttam eddig hasonló témájú dokut.

Amúgy a japánokról simán el tudom képzelni, hogy hamarabb dobnak piacra egy használható hidrogénmeghajtású kocsit, mint mások.

Ma voltunk a Badár&Szőke félóráján!Nem volt rossz,de a legjobb az volt,hogy mentünk le lifttel a kocsihoz és megállt a lift!

Na kik szálltak be? :unsure:

Ez a két állat! :wacko:

Ilyen is csak veled fordulhat elő!!

Képeket!!!!

Link to comment
Megosztás:

Szolnokon voltatok, nekem meg nem szóltok? Öri hari, nem szólok hozzád egy hétig! :unsure: (:o) Mellesleg reszkess Rulezke, mert ha nem vigyázol, utólérlek (a hozzászólások számában)!

Csak azért érsz utol, mert engedem! :wacko: :lol: Nem mindennap érek rá fórumozni, sajnos.... :lol:

Szolnokra visszatérve, basssszus, csak most néztem meg a térképen, Túrkeve közel lett volna! :) Tegnap bemondta a rájdió, hogy ott volt a legmelegebb az egész országban aznap, valami 39 fok.

Ja és egy egész rekesz sört nyertünk, Kozelt, eszembe jutottál! Főleg, hogy a csapatból senki se szerette a sört, igy elosztogattuk.....

Link to comment
Megosztás:

Én meg ma jót kocsikáztam a Vekivel.Elugrottunk Dinihez Hartára, mert volt egy kis restanciám, amit rendezni kellett.

Nagyon tetszik ez a gép, és a menetdinamikája is kielégítő a súlyához mérten.Csak annyi az Astrához képest, hogy 90km/h-nál nem 4.be, hanem 3.ba kellett vissza váltani, hogy elkezdjen dolgozni a motor.Sebességérzet még 140km/h-nál is 0 volt. :wacko:

Holnap megy Valkai mesterékhez, hogy a maradék javítások elvégeződjenek rajta, és műszakilag teljes értékű autóvá lépjen elő. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Johnny! Ha azért nem írsz most, mert túl sok minden történt, akkor ne a teljes sztorikat írd le, hanem hogy mire emlékszel. Rögtön rövidebb lesz! :lol:

Te csak ne szójjá be! :unsure: Haragszom rád!Nem gyütté!

Pedig keresztanyánk várt minket jó kis HP-val!Aj de faca szilva vót az! :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Majd elfelejtettem.Haza felé az Ágasegyházi leágazás után Ágasegyháza felé asszem egy pug206 esett le az útról, aztán fejre állt.Egy idős úr volt a pilóta, aki ott toporgott az autója mellett, miközben a rendőr meg írkálta a dolgokat.

Sztem túlvállalta magát..... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.