Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Most hallgattam a rádiót, és valami olyasmit mondtak be, hogy a hétfőn történt, Kunmadarasi motoros baleset miatt, elég sok helyen törvényileg megtiltják a nem megfelelő pályákon lévő gyorsulási versenyeket, ezek közt szerepel a Kunmadarasi is... :unsure:

Ha jól emléxem, akkor a 7végi BLITZ-nek az egyik része, ott lesz megtartva...vagyis, csak lett volna?? :wacko:

De keresek pontosabb infót,vagy ha valaki tud, akkor irtja már le, mert ezt a hírt, csak félig figyeltem... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na szóval, a biztosító hozzáállása nem nagyon tetszett, de péntektől dolgozik az ismerősöm, majd meglátjuk mi alakul...

Viszont a javítócég hozzáállása nagyon korrekt volt, azt mondta a főnök, hogy nyogodjak meg, össze fog az jönni önrész nélkül is, modjuk 10 000, 20% os önrészem van...

Állítólag ha reggel viszem , akkor délutánnra kész, és megcsinálgatja az ajtórányitások helyeit is.

Folytatás jövőhéten.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap este, mikor vittem Johnnynak a sátrat, a bajnokon mentem.A Brill előtti lámpánál volt egy kis kavalkád.Egy BMW állta el kisit a befelé jövő sávot.Benne egy "kaptárfejű" emberkével. aki bőszen köszörültette a gépet.Az meg nem indult.Mint ami nem kap benyát........... :lol: De emberünknek ez nem tűnt fel! :lol: Nem tudom, hogy meddig bírta az akkumulátora! :unsure: :) :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Ma reggel a Veki digit behalt... :unsure: Műszeregység nélkül GPS (km/h) + Opel16V BC (rpm+vízhőfok+olajnyomás) segítségével tudok közlekedni csak valami női hang mindig szól, hogy túl lassan mész... :wacko:

El kell vinni az óráshoz........ :lol: Hátha menthető......... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Khmm,ezzel vitába szállnék...

Most ezen mit kellene vitázni? :unsure:

Nem azt mondtam, hogy csak ők csinálják, hanem azt, hogy élen járnak benne. (ők is többek között)

Amúgy elkészült a kocsim. Remélem holnap reggel sikerül időben elindulnom (mondjuk ez meg a vizsgáztatókon múlik).

Bakker semmit nem tudtam ma készülni pedig kellett volna.

Kaja, pia, ruha....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.