Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Losi!

Gratula az új verdához...tudom családi autó lesz...szólj ha valamiben tudok segíteni. :) :)

Sztem a gyári CDR500 uninstall, ill. majd egy riogató beszer. mert a jelenlegi nem oly csúcs......... B) Mondhatni......

Ebként 1 már biztos.Nem kell porrá pörgetni ahhoz, hogy haladjon.Olyat tol már 2000től, hogy nagyon.Tetszik.

Link to comment
Megosztás:

Ma voltunk Tomival, nagy... pesten...

Kicsit el vok keseredve, mert a GSi, még mindíg nincs nálam...

Minden sínen van, bank ügyileg, elbírálták a hitelt, a bank ki is adta a banki igazolást, hogy utalja a pénzt, amint átirattam az autót a nevemre,és ezt bemutatom a banknak!

De sajnos a Kedves Klubtárs, nem bízik meg,sem bennem, sem a banki garanciában, és addig nem kapom meg az autót, amíg nem bizonyosodik meg arról, hogy a bank utalja a lét... B)

Na erre nem tudok mit mondani... vagyis inkább nem akarok... :)

Szóval, most van forgalmim, meg ilyen egyéb papirom, hogy van autóm, de fizikailag, mégsincs... :)

Remélem hamar lezajlódik mindez, és mihamarabb megkapom a GSi-t...

Link to comment
Megosztás:

Ma voltunk Tomival, nagy... pesten...

Kicsit el vok keseredve, mert a GSi, még mindíg nincs nálam...

Minden sínen van, bank ügyileg, elbírálták a hitelt, a bank ki is adta a banki igazolást, hogy utalja a pénzt, amint átirattam az autót a nevemre,és ezt bemutatom a banknak!

De sajnos a Kedves Klubtárs, nem bízik meg,sem bennem, sem a banki garanciában, és addig nem kapom meg az autót, amíg nem bizonyosodik meg arról, hogy a bank utalja a lét... :)

Na erre nem tudok mit mondani... vagyis inkább nem akarok... :)

Szóval, most van forgalmim, meg ilyen egyéb papirom, hogy van autóm, de fizikailag, mégsincs... :D

Remélem hamar lezajlódik mindez, és mihamarabb megkapom a GSi-t...

Ha én is így álltam volna a dolgokhoz, a mai napig nem adtam volna el az Astrát.Nekem elég volt az, hogy a srác aki megvette, megkapta a hitelt.Egy telefon volt, és én otthagytam az autót, mert tudom, hogy innentől kezdve napok kérdése, és a pénzemnél vagyok.

Nem értem én ezt a fajta bizalmatlanságot.Klubbon belül mindenki ismer mindenkit.Miért ne bíznék meg a másikban? :o :omg: B)

Link to comment
Megosztás:

Ha én is így álltam volna a dolgokhoz, a mai napig nem adtam volna el az Astrát.Nekem elég volt az, hogy a srác aki megvette, megkapta a hitelt.Egy telefon volt, és én otthagytam az autót, mert tudom, hogy innentől kezdve napok kérdése, és a pénzemnél vagyok.

Nem értem én ezt a fajta bizalmatlanságot.Klubbon belül mindenki ismer mindenkit.Miért ne bíznék meg a másikban? :) B) :)

ÓÓÓÓÓÓÓ istenem! Én ezt nem értem! A banki garancia külföldön mindennél többet ér :omg:

Link to comment
Megosztás:

Úgye ezt Te se gondoltad komolyan????????????????????? :) B) :)

Már vártam a reakciókat... :omg: :o

Szóval, ha úgy nézem, akkor nem "szó" szerint értem,meggondolom majd a dolgot! ;)

De az biztos, hogy sajnos a pesti emberek sokkal bizalmatlanabbak a másik emberrel szemben,, mint mi itt lent VIDÉKEN! :D

Link to comment
Megosztás:

ÓÓÓÓÓÓÓ istenem! Én ezt nem értem! A banki garancia külföldön mindennél többet ér :)

Sokan vagyunk ezzel, hogy nem értjük...

Itt sajnos nem csak a banki garancia nem ér semmit, hanem a bizalom sincs meg az ember iránt... Pedig úgy gondoltam, hogy ez klubbon belül nem jelenthet problémát.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.