Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

B)

Amúgy én is megnéztem a vekit.Asszem alkudoznom kell majd kisit, mert jelen állapotában a 650e. nem fedi a valóságot.....

Az 550-570e. inkább....... :)

Van sok sok ilyen veki hasznaltautón ott szemezgettél már vagy azok nem jönne szóba?

Egyébként nekünk nincs valami beépített emberünk aki autóbehozatallal tisztában van hogy mi mennyi az annyi?

Link to comment
Megosztás:

Hol van helyileg?

Pesti lett volna srác, nagyon rendes, intelligens emberke, és nagyon készséges is volt.

Én viszont mikor indultam az Astra papírjait intézni, visszafelé belebotlottam egy B Vectra Caravanba, amit körbenéztem, és viszonylag rövid, kb. 10 perces gondolkodás után megvettem.

Amit tudni kell róla, hogy import, 97.06. havi, X20XEV, padlizsánlila, digit klíma, 2 légzsák, szervó, ABS, ASR,BC, 2 elektromos ablak, meg a szokásos sallangok.Az autó törve nem volt, a hátsó ajtót festették v.mikor, de nem volt vészes.Apró csacska javítások lesznek majd vele, meg hát a szokásos vez.szíj és tsai.De összeségében figyelembe véve a B Vekik jelenlegi piaci árait, jó vételt csináltam, hiszen 900e.-ért megvettem.

Szóval mindig az első gondolat jó nálam, mert ilyet akartam az Astra helyett........... B) :)

Aki akar, kiröhöghet a határozatlanságomért, nem fogom a szemére vetni........ :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.