Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ezt figy:

barom jó lett a kép :) délutánra én is átváltottam a katonai esőkabátra de az sem mentett meg B)

Az F18at sztem láttam, jó volt csak mindegyik gép ugyanazt csinálta...ami kifejezetten tetszett -nagyon laikus szemmel- az még az elején volt egy polírozott alu oldtimer utasszállító...

kajálni nem kajáltam kint mert a parkolónál kaptunk 2 nagy szatyor fornettit ajándékba, azzal elvoltam :) csak egy sört ittam 400ért :omg:

Link to comment
Megosztás:

Az előbb vitték el a Corsát... B) :)

Kicsit azért sajnálom, mert jó gép volt....

CSak ismételni tudom Mélykéket!

GSi?

Amúgy az Astrát 2-re viszem GT-hez, utána leadom a kereskedésben Csabának.Sztem többet már nem mejek vele, ha minden jól megy.Majd a téli kerekekért jönni kellene.Nem merem otthagyni a kereskedésben, nehogy eltűnjön..........

Link to comment
Megosztás:

És mikor leszel Gsi gazdi ? :)

Na látod ez most nagyon jó kérdés, mert Voszit nem tudom elérni, és szükségem lenne a forgalmira! B)

A bank addig nem adja meg a hitelt, amíg nem látta a forgalmi másolatát... szvl, ha meglenne akkor már elvileg, ma át is vehetném a GSi-t... :)

Link to comment
Megosztás:

CSak ismételni tudom Mélykéket!

GSi?

Amúgy az Astrát 2-re viszem GT-hez, utána leadom a kereskedésben Csabának.Sztem többet már nem mejek vele, ha minden jól megy.Majd a téli kerekekért jönni kellene.Nem merem otthagyni a kereskedésben, nehogy eltűnjön..........

A kerekeket, hagyd ott magadnál, majd elmegyünk érte... :)

Link to comment
Megosztás:

Szombaton kint voltam, tok jo ido volt es a jegyem is csak 2k volt, ugyhogy maximalisan elegedett vagyok B)

Tudom hogy repnap de azert szarazfoldi haderobol mutathattak volna tobbet is, a fegyveres sator tenyleg kiraly volt.

Nem is tudtam,hogy 14 év alatti vagy...bár ha rád nézek... :)

Nem tudom mit akartál még látni a szárazföldiektől,szinte alig létezik már.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.