Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ma (azaz szombat) este Kecskeméten leszek B) Megnézzük vasárnap a repülőnapot. Szombat éjjel sátorozni fogunk a parkolóban.

Az lenne a kérdésem a kecskeméti cartársakhoz, hogy nincs-e valakinek elfekvőben egy jó állapotú F Astra ablaktörlő motorja (nem szivattyú, hanem ami a törlőkarokat mozgatja), meg olyan takaró műanyag a jobb első kerékdobba, ami a főtengely szíjtárcsáját takarja (ebből 2 is kellene)? A környéken ezeket nem tudtam beszerezni. Ha valaki kijön vasárnap (vagy szombat este :) ) megbeszélhetünk talit, a számom, amin el tudtok érni: 70-2950398.

Remélem nem ázunk szét :)

Link to comment
Megosztás:

Ma (azaz szombat) este Kecskeméten leszek B) Megnézzük vasárnap a repülőnapot. Szombat éjjel sátorozni fogunk a parkolóban.

Az lenne a kérdésem a kecskeméti cartársakhoz, hogy nincs-e valakinek elfekvőben egy jó állapotú F Astra ablaktörlő motorja (nem szivattyú, hanem ami a törlőkarokat mozgatja), meg olyan takaró műanyag a jobb első kerékdobba, ami a főtengely szíjtárcsáját takarja (ebből 2 is kellene)? A környéken ezeket nem tudtam beszerezni. Ha valaki kijön vasárnap (vagy szombat este :) ) megbeszélhetünk talit, a számom, amin el tudtok érni: 70-2950398.

Remélem nem ázunk szét :)

A társaság nagyrésze vasárnap megy a repnapra,nálam lesz a parkoló!

Link to comment
Megosztás:

szétáztam, majd 3 körül tök jól sütött a nap, majdnem megszáradtak a ruhák meg a kempingszékek B)

Végül mi is kimentünk, bár 13:30 körül arra a Műkert felé olyan idő volt, hogy majdnem lemondtam a szándékomról, elővételi jegy ide v. oda, de végül győzött feleség 1.0 érvelése.

Szerencse, hogy végül az eső is elállt, bár a rep.progi érdemi részéről végül nem maradtunk le, bár az EF-18-at azért megnéztem volna.

Nagyon tetszett amit a szerb srác az ORAO-ból kihozott, azaz alacsony áthúzása a pálya felett nemsemmi bevállalás volt.

A törökök hozták a megszokott formát, a franciák viszont sztem nagyon konkrétat repültek.

Érdekes volt ez a gyorsulós móka is, bitang hangja van egy ilyen F1-es gépnek.Borsódzott a hátam a hangtól.S, végre láttam repülni az AH-1-t.Annak is a hangja szó szerint lenyűgöző volt.

Viszont nagyon jó lett volna legalább azt a mennyiségű és főleg fajta repülőt legalább látni, mint 1992-ben Taszáron.Ahhoz foghatót már régen láttam......

Hátha kisit jobban szerevezik legközelebb az illetékesek a dolog ezen részét.

Ja, meg drága és xar is volt a Gyros.Nyilván senki nem mondta, hogy vegyek, de ki voltam már éhezve rá.Erre ugyanazt kaptam a balatoni árnál drágábban, mint ha az éjjel/nappali hamburgerezdében ettem volna hambit.Murvasok káposzta volt benne, holott ha jól tudom, az nem igazán alkotóeleme a Gyrosnak... :)

Ja igen.Ha minden jól megy, akkor eladódik az Astra, én pedig V2000 tulaj leszek.......

Link to comment
Megosztás:

Végül mi is kimentünk, bár 13:30 körül arra a Műkert felé olyan idő volt, hogy majdnem lemondtam a szándékomról, elővételi jegy ide v. oda, de végül győzött feleség 1.0 érvelése.

Szerencse, hogy végül az eső is elállt, bár a rep.progi érdemi részéről végül nem maradtunk le, bár az EF-18-at azért megnéztem volna...

...Ja, meg drága és xar is volt a Gyros.Nyilván senki nem mondta, hogy vegyek, de ki voltam már éhezve rá.Erre ugyanazt kaptam a balatoni árnál drágábban, mint ha az éjjel/nappali hamburgerezdében ettem volna hambit.Murvasok káposzta volt benne, holott ha jól tudom, az nem igazán alkotóeleme a Gyrosnak... :)

Mi is eláztunk kissé, bár az előző éjszaka sátoros tapasztalatai alapján vittünk egy jó nagy takarófóliát (6x4m), amire esőmentes időben ráültünk, esőben félbehajtva a fejünk fölé tartottuk B) A gyros sztem a káposztától eltekintve nem volt olyan rossz, legalábbis reggel ébredés után kimondottan jól esett :)

Link to comment
Megosztás:

Ezt figy:

img0930mm5.th.jpg

:)

Amúgy szerintem jó volt ez a repnap.Én nem a repcsik miatt mentem amúgy sem.A régi kollegákkal találkozni és dumálni.Az biztos,hogy anyagilag a legjobb döntés volt eljönni,mert egyre több szívás van "bent"!Nagyon sokan jönnek el.

Csabival(morgo) és Müller cartásrssal volt egy két érdekes story! B)

Voltak kint olyan sátrak,ahol a szárazföldiek kipakoltak minden fegyvert.Volt ott minden.Csabiék ráraboltak a parabellumra,én pedig egy Ak-63-at vettem kezelésbe.Szétkaptam,mint majom a zsebórát! :) Csabiék is szétkapták a pisztolyt.A fószer csak nézett,kérdezte is,hogy ugye nem elöször van a kezünkben ilyen? :omg:

Aztán voltunk a toborzó sátorban is! :o A fószer lökte a rizsát a magas fizetésről és a karrier lehetőségről,mi csak egymásra néztünk és röhögtünk.A tag meg is kérdezte,hogy óhajtunk-e katonák lenni!Csabi felvilágosította,hogy mindhárman leszerelt szerződésesek vagyunk!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.