Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Udi bácsi! Lehet lenne egy kérésem, ha erre jársz! Meg kéne nézni 4 kereket Kiskunfélegyházán szombatig, de ha másnem, akkor szombaton arra fordulok.

Ha minden igaz, szombattól nagy papucsokon gurulna akkor a vectra.

Megtudom nézni, el is tudom tárolni neked, de sajna nem megyek felétek mostanában. Szombaton ha jársz Kkfházán akkor tudok neked adni valami navis dolgot... :)

Kommentár nélkül a nap poénja... http://img0.tar.hu/udi/img/31637717.jpg#3 ... remélem mindenki megtalálja a lényeget. B)

Link to comment
Megosztás:

Most nézem, hogy részegen mit trágárkodtam az elöző hozzászolásóomban... de kínos :)

Akkor viszem a kávét, sör, vagy valami más nem kell? (a kérdés mindenkihez szól) Van még jó árban most Ballantines 0,7, ha még nem fogyott el :DD

Mi az a jó ár?

Link to comment
Megosztás:

Ma átvettem eltárolásra Mackósajt cartárs "új" alufelnijeit...és beleaplikáltam 4db 63,3 --> 56,6 mm-es központosítót is (Lositól vettem Rial Viper alufelniket és abban már eleve benne volt a központosító, ezért kimaradt és elraktam hátha kell valakinek :))

Valaki nem tudja, hogy Intra 8 x 17-es alufelnihez kell-e csavarokat cserélni vagy jó hozzá a gyári Opeles?

Link to comment
Megosztás:

Ma átvettem eltárolásra Mackósajt cartárs "új" alufelnijeit...és beleaplikáltam 4db 63,3 --> 56,6 mm-es központosítót is (Lositól vettem Rial Viper alufelniket és abban már eleve benne volt a központosító, ezért kimaradt és elraktam hátha kell valakinek :))

Valaki nem tudja, hogy Intra 8 x 17-es alufelnihez kell-e csavarokat cserélni vagy jó hozzá a gyári Opeles?

jelenleg sem gyári alu van fent, szal hosszabb csavarjaim vannak! B)

Ez nem lehet szerintem gond. A központosítókért meg írd, hogy mivel tartozom, meg a segítségért, aztán viszem szombaton. :)

Ezer hála és köszönet Udi mester! :omg:

Link to comment
Megosztás:

Mackósajt!

A központosítókat ajándékba kapod tőlem, ma még itthon dolgozom ha gondolod a kerekeket eltudom vinni centíroztatni (lehet, hogy jó de én minden cserénél megszoktam csináltatni) és szombaton már egyből lehet felrakni... :)

Link to comment
Megosztás:

Most így belenézve az autóba, lehet, hogy nem csak erősebbre kellett volna, hanem nagyobbra is... mondjuk MOVANO... :)

vagy caravan! B) :)

tegnap kitakarítattam a kocsit kívül belül

erre mondják hogy barátságtalan idő lesz hétvégén: szél meg eső meg hideg!

láttam tegnap egy Corsa B caravant is a városban, nagyon aranyos volt....!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.