Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

a kérdés a dologban az hogy melyik hirdető fog kifizetni havi 40 000 e ft-ot azért hogy egy ismeretlen autó, ismeretlen köztéri jelenléttel hirdesse a céget?

szvsz a havi 40+ sok, pedig az autósoknak ennyit kellene kapniuk havonta.

(már azalapján amit olvastam erről)

csak 9re érnék Kecsóra, úghyogy nem mögyök már át.

meg:

kicsit szar a netem

a hétvégén nem biztos, hogy vissza tudom hekkelni, valszeg csak olvasni tudok majd

(beszart a v3x, átkell setupolni a z600-ra a gépet, ozt azt meg mán elfeljtettem hogy kell...)

Link to comment
Megosztás:

Azé1 5leteket várok, ha mégsem az akksi a ludas..... :mellow:

Beraktam egy csere akksit, és azzal gond nélkül beindult, valamint működött a kp.zár és riasztó is.Szal most a régi akksi töltés alatt van, aztán ha holnap reggel sem indul be vele, akkor..........azgáz :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Beraktam egy csere akksit, és azzal gond nélkül beindult, valamint működött a kp.zár és riasztó is.Szal most a régi akksi töltés alatt van, aztán ha holnap reggel sem indul be vele, akkor..........azgáz :mellow:

csak mellékesen megkérdezném, hogy azt az aksit kaptad vissza az autóddal, amit otthagytál a kereskedésben?! :rolleyes:

mert sajnos elképzelhető, hogy ott kicserélték egy c@rra... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

csak mellékesen megkérdezném, hogy azt az aksit kaptad vissza az autóddal, amit otthagytál a kereskedésben?! :rolleyes:

mert sajnos elképzelhető, hogy ott kicserélték egy c@rra... :unsure:

Ez detto.Megismerem.......az én jó öreg Toplám! :D Valszeg kivégezte a hosszú állás.Evvan...... :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Első körből hazai pályán is teszünk egy próbát, aztán hátha.Ma du. felraktam az Astrát minden ismert helyre.A Fortuna nem hozott szerencsét.Sajnos. :rolleyes:

Anno nekem is ott volt bent a golfom, kb. 6 hétig, és szintén így jártam ahogy Te! Lemerült az akksi,lapos lett a hátsó kerekem, lelopták a gti feliratot, és eltörték a napellenző pöckét... :mellow: sak azt nem tudom, hogy így hogy akarnak eladni autót???(de erre ők sem tudtak válaszolni... de a kárt azért kifizetettem velük)

Akkor megfogadtam, hogy még1X nem adok be oda autót...

Link to comment
Megosztás:

Ez egy Sedan motortere.Hátha Gepárd ihletet kap! :mellow:

Az ihlet megvan, csak a bátorság hiányzik. Mert mi van, ha külföldre megyek?

Nem sűrűn szoktam, de előfordul.

A képgalléria 12-es képén nézzétek meg,mi van a szürkes szusi indexkarjára ráakasztva! :rolleyes: :unsure:

Karkötő?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.