Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Tegnap láttam egy érdekes kis járgányt a tuningbolt előtt.Árulják.Caterham, vagy v.mi ilyesmi.Jópofa kis műszer volt, és az ára is jobb volt, mint egy Smarté.Talán 650e.-t kértek érte.......

A legszebb, hogy kismotoros jogsival is lehet vezetni, és 500ccm-es diesel motor hajtja.A max.speedlimit pedig 70km/h....

Ha elterjednek, biztos kitalálnak az illetékesek valamit... :unsure: ...pl. rendszámot, meg teljesítményadót ( mondjuk az nem lehet olyan sok... :lol: )

De kíváncsi lennék mit szólnak ezekhez a verdákhoz a zsernyákok... :lol:

Hasonló dolog az elektromos bringa, vagy mi....amikor a suhancok 3-an jaszkariznak persze 1 járművön a forgalomban... :lol:

Amint valami fejest is érint 1 baleset, rögtön lessz idevonatkozó jogszabály... :huh:

Link to comment
Megosztás:

A 7n elég aktívak rendünk őrzői.Kint vannak mindenhol.Állítólag ilyen 7 van.De mi lenne, ha lakott területen kívül is szerencsét próbálnának?Sztem ott több lenne a fizetős vendég, és talán vissza tudnák fogni az esztelen gyorshajtást legalább azon a szakaszon, ahol éppen állnak.Mert valljuk be őszintén, sztem szinte senki nem megy 90km/h-val közúton.Én igyexem, mert nagyrészt velem van a család.S, a Corsától kicsit vonatkoztassunk el...........

De mijafaxért kell cseszegetni a jónépet városon belül??Mert megértem, ha ilyen műszaki nélküli szakadt xarokat kivesznek, és megcseszik...... De a többit???

Link to comment
Megosztás:

az egész EU-n belül ....valamilyen biztonsági hét van, és a biztonsági övek használatát ellenőrzik.

Én ezt itt nem nagyon vettem észre, mert már vagy 2 hete, még rendőrt sem láttam... :unsure:

De attól még lehet, hogy az van, amit mondasz Redi...csak én nem tapasztalom itt németben... :huh:

Link to comment
Megosztás:

A 7n elég aktívak rendünk őrzői.Kint vannak mindenhol.Állítólag ilyen 7 van.De mi lenne, ha lakott területen kívül is szerencsét próbálnának?Sztem ott több lenne a fizetős vendég, és talán vissza tudnák fogni az esztelen gyorshajtást legalább azon a szakaszon, ahol éppen állnak.Mert valljuk be őszintén, sztem szinte senki nem megy 90km/h-val közúton.Én igyexem, mert nagyrészt velem van a család.S, a Corsától kicsit vonatkoztassunk el...........

De mijafaxért kell cseszegetni a jónépet városon belül??Mert megértem, ha ilyen műszaki nélküli szakadt xarokat kivesznek, és megcseszik...... De a többit???

:unsure: :lol: :huh:

219.jpg

:lol: :lol: :D

Itten van-e egy 1 perces videjó is az eseményről...

Alternatív link, aki nem éri el az Opel Club-os QP fórumot.

U.I.: mentségemre szóljon, hogy pályán történt!

Link to comment
Megosztás:

Meg inni is kék ugyi....kis Gepárd egészségére..... ;) :D

Én tegnap ittam, igaz nem kis Gepard egeszsegere, de azert sierult.... :huh:

Kollegamnal lesz holnap hazibuli, aztan kimentem meglesni hogy hogy tudok karaoket kihozni a projektros tv-bol,

aztan megkostoltuk a bulira szant piakat :lol: :lol: :lol:

Azert este elkuszok :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.