Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

tenap visszahívtak

:unsure:

megvan a főnöki engedély

mehetek válogatni karosszéiaelem maradványokat a márkekerbe!!

srácok törjétek a verdát ne sajnáljátok, tudjak miből válogatni!!!

hatalmas segítség ez nekem, ha találok olyan formát, amit nem kézzel kell kikalapálni, csak kivágom kis alakítás és már serceghet is a hegesztő

thx márkaker!!!

Link to comment
Megosztás:

Banyek, jöttem ma haza melóból, de előtte elugrottam egy helyre.Hát még egnnyi kib @szott birkát az úton.......1Xűen hihetetlen.Nem elég, hogy gyök2vel mennek, de irányjelzőt sem használnak.1Xűen röhej.Sikerült is felQrnom magam agyilag, szal én azért haladtam.......rendesen.Amikor végre haza értem, volt 1féle szaga a kocsinak, fék/kupufogó, miegymás! :unsure:

Pontosan velem is ez volt ma!

Két eset!

1.A nagy posta melett parkoltam a kisutcában,a mistral pc bolttal szemben.Kiakartam állni a parkolóból.Tolattam ki és megtörtént velem ugyanaz,mint multkor ugyanitt.Beteszem hátramenetbe a cégest,írányjelző ki és nagyon lassan elkezdem tolni ki a farát!Ugye csak tükörből látok ilyenkor,mert bódés a ford!Erre megáll mögöttem egy mutyukis 30 körüli fószer és nyomja a dudát és mutogat nekem,hogy miért nem figyelek??? Tükörben figyeltem,aztán gondoltam egyet és kiszálltam!Letekeri az ablakot és ordít nekem,hogy miért nem figyelek?Kérdeztem tőle,hogy szerinte én a bódé mügöl hogyan láthatnám őt?Meg egyébként is kresz szerint én úgy emléxem jobbról érkező tolató járműnek alapesetben elsőbbsége van!Anyázott még párat és nagygázzal elment.

2.Ma jötem be meló után a kápolna utcán.A kuti butik után a munkácsy utca sarkánál ugye kiraktak egy balra kanyarodni tilos táblát!Egy csaj ment előttem,ő volt az első a lámpánál,én utána,mögöttem pedig a rend őrei! :lol: Csaj megállt a munkácsy sarkánál,feltartotta az egész sort és írányjelző balra!Elöször vártam,aztán villantottam!Semmi!Pici duda!Semmi!Nagyon jól tudta a csaj,hogy ott nem lehetne balra menni!Erre csak megindult balra,de ekkor már lépett ki mögülem a zsaru az octáviával és kék villogóval utána!Azt hiszem egy életre megtanulta a csaj,hogy ott nem megyünk balra! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ahogy olvasgatom a hsz.-okat örülök, hogy már nem sofőrként dolgozom. 10 éve egész más volt a helyzet... :unsure:

A mostani munkábajárás is épp elég macera néha...(nem a távolság a gond, kb. :2km...) Inkább a későnkelés okoz gondot. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nálunk is igen aktívak a rend őrei...viszont olyan irattartóm amit nem tudnak szó nélkül hagyni, dicsérik! :lol:

S, még ŐK kérnek elnézést! :huh:

Ebként voltam ma egy Sonkaporta nevű helyen, a piac, Piaristák felöli oldalában.Nagyon durva kaják vannak ott.Finomabbnál finomabb falatok.

Úgyhogy ha v.ki szereti a hasát, ne habozzon!!Bár nem olcsó, de amit vettem, az piszok finom volt........... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Hát reggel is volt, meg esett is (én meg este mostam kocsit), meg az orvoson gondolkodtam, hogy merre is találom a rendelőt (gyerekorvos N.o.-ban van, a helyettest kerestem), meg valaki villantott hogy elsőbbséget ad, és örültem hogy haladok.

Persze nem figyeltem arra, hogy ki ül épp szemben a másik kocsi volánjánál. De valami fekete autó rémlik.

Link to comment
Megosztás:

Kollega mesélte tegnap, hogy elment a céges movano-val tankolni. A száz literes tankba sikerült 96 liter üzemanyagot tölteni, miközben a shopban a szexújságokat lapozgatta. Fizetéskor meg nézett nagyot, hogy benyát rakott a dízelbe. :unsure: Még szerencse, hogy szemben van az Opel kereskedés ahova áttolták, és kimosták a tankot. :huh: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kollega mesélte tegnap, hogy elment a céges movano-val tankolni. A száz literes tankba sikerült 96 liter üzemanyagot tölteni, miközben a shopban a szexújságokat lapozgatta. Fizetéskor meg nézett nagyot, hogy benyát rakott a dízelbe. :huh: Még szerencse, hogy szemben van az Opel kereskedés ahova áttolták, és kimosták a tankot. :lol: :lol: :lol: :D

na vazze...ezen most jó röhögtem... ;) :) :P az idióta...

Gondolom ez az Ő sara....96 lityi benya... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Hát reggel is volt, meg esett is (én meg este mostam kocsit), meg az orvoson gondolkodtam, hogy merre is találom a rendelőt (gyerekorvos N.o.-ban van, a helyettest kerestem), meg valaki villantott hogy elsőbbséget ad, és örültem hogy haladok.

Persze nem figyeltem arra, hogy ki ül épp szemben a másik kocsi volánjánál. De valami fekete autó rémlik.

jaja fater fekete C3-masaval voltam.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.