Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Én most idén először hagytam ki ezt a dolgot, mert már lassan nincs, akit meg kell locsolni, kivéve persze a szűkebb családom hölgytagjait, de idén ez is kimaradt.Amolyan pihenős, lazulós dolog volt.

De jövőre, ha már a kisebbik lányom is nagyobb lesz, sztem folytatom majd a dolgot.Mert utána a szülőkkel mindig mentünk horgászni, úgy családostól.

Lehet, hogy nem annyira divat ez a dolog, de mi lesz ezzel az elcseszett világgal, ha mindent feladunk?

Droidok modjára fogunk teljesen élni.S, ezt nem szabad.Szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap bementem dumálni a Tormásiékhoz és mondta az értékesítő, hogy mutat valami érdekeset...

Erre hozta az egyik GTC kulcsát és arra terelt, hogy nézzem meg... :blink:

Hát egy üvegtetős GTC volt! B) Az, amelyiknél a szélvédő felfut a tető közepéig! ;)

Állat egy jármű! :D Nagyon feelinges! ;)

Azt mondták, 6 hónapot kellett megrendelés után várni a gépre!

Szóval Bazs még egész korán megkapta. :D Igaz, itt a nagy szélvédő okozta a problémát!

Az a kemény - ellentétben pl a Peugeot hasonló megoldásával - hogy egy üvegből van a szélvédő addig, amíg tart! Semmi osztás, elválasztás nincs benne egészen a tető közepéig (ahol véget ér!) ;)

Viszont feltehetően, a megreped az üveg - pl. kavics miatt - nem 3-40e Ft lesz a cseréje! :D

Link to comment
Megosztás:

Ezért is jó a klub, van miért kimozdulni, és van miért találkozni az emberekkel.

na igaz. a hagyomanyokat jo volna orizni, mert a vegen meg elamerikasodunk es butak leszunk :blink: sok tok jo unnep van, a husvet is az szerintem. itt angliaban nenm unneplik nagyon. jo lett volna otthon lenni. es az is igaz hogy ezert vannak a klubbok, mint ez is hogy osszehozza a hasonlo erdeklodesu embereket ami baromi fontos. B)

Link to comment
Megosztás:

Különösen a felavatás! 2 hétig kék-zöld a combod vagy ahova lőnek... B)

Ez nem így van...

Szerintem a legrosszabb az volt, hogy felsorakoztattak mindenkit (vagy 15-en voltunk) és hallottad, hogy egyre közelebbről jött az "áááá", "vazze", "a pi..ába", "ááááá" :blink:

De nagyon jóóóó buli!

Igazi adrenalin dömping! :D

(bár ha adrenalin kell, azt azért a kisautókkal is lehet kreálni! :D)

Link to comment
Megosztás:

Ez nem így van...

Szerintem a legrosszabb az volt, hogy felsorakoztattak mindenkit (vagy 15-en voltunk) és hallottad, hogy egyre közelebbről jött az "áááá", "vazze", "a pi..ába", "ááááá" :blink:

De nagyon jóóóó buli!

Igazi adrenalin dömping! :D

(bár ha adrenalin kell, azt azért a kisautókkal is lehet kreálni! ;))

Érdekes,hogy én nem voltam beszärva,amikor elmentünk haverokkal! B)

Nem löttem el 250 golyónál többet,valamennyi katonásdi csak ragatt rám a seregben úgy néz ki! :D

Link to comment
Megosztás:

Érdekes,hogy én nem voltam beszärva,amikor elmentünk haverokkal! :blink:

Nem löttem el 250 golyónál többet,valamennyi katonásdi csak ragatt rám a seregben úgy néz ki! B)

Én a beavatásra mondtam a felsorakoztatás dolgot...

Az adrenalin pedig nem a beszarástól jön...

Link to comment
Megosztás:

Tegnap levittem gyerkőcöt a szölőkhöz, aztán hazafelé végre teljesült az álmom, egyedül jöhettem, hosszútávon, és piszok gyorsan! B) Az ültetett futómű meg állat volt :D Nem ért utol a senkise.Egy márkatárs próbálkozott be Páhi után Izsák felé................. széria futóművel.A részleteket nem mesélem el, de én értem hamarabb Izsákra. :D nemkicsit! :blink:

Szóval összeségében bár fáradt voltam tegnap, de feleség 1.0 erősen megkérdőjelezte, hogy minden okés-e velem! ;) Fülig ért a szám ;)

Viszont Páhi előtt egy nyergesvontató bele volt ugorva az árokba.Úgy lerongyolt az útról.Kivert 1-2 fát is......... meg jóól felszántotta a terepet.Érdekes volt, mert bár még kint volt a rendőr is, nem láttam, hogy miért kellett lemennie az útról.Lehet, hogy bealudhatott?

Link to comment
Megosztás:

Egész nap szaladgált a mentő Kőrösön. nagyon sok baleset volt a környéken.

talán a tavaszi fáradtság....

Mivel 1db van belőle Kiskőrösön :D

Egyébként én tegnap, ahogy jöttem vissza Kmétre, egy nyergest láttam az árokban, a sertéskombinát előtt kicsivel, a Kudron bitrok bejátatától nem messze.Vitt mindent, akácfát, árkpartot, mindent.Viszont egyetlen autót sem láttam ,ami miatt otrt kellett volna lennie. :blink: B)

Link to comment
Megosztás:

Berlina végül elhozta a rendőrautóról a matricát? :blink: Mert ahogy észrevették a zsaruk, hogy Tommal és Antival elkezdtük a szálszakadást keresni a gumin, jobbnak látták továbbállni, nehogy ott a helyszínen elbontsuk a verdát B)

Udi, külön MEGATHX az ejtőernyőért, óriási szívdobogtató érzés volt újra belebújni a cuccba.Mint régen! :D

Link to comment
Megosztás:

mikor elmondta, h 1,4es már nem is érdekelt annyira

és úgy igaz, mikor elkezdtük "dicsérni" a verdájukat mi se érdekeltük őket tovább.

el is húztak

szégyen az az autó a nemzetre, maxi fogyi rulez

szerintem ezzel a kasztnival az 1,4es fogyaszt a legtöbbet városban - az én adópénzemből

hát így vigyáznak a fácskákra?

Link to comment
Megosztás:

Wolfi!

Ha majd jobb idő lesz és nem lesz ilyen hamar sötét akkor akár a többieknek egy nyitási folyamatot + hajtogatást is bemutathatunk....sőt akiknek adneralinra van szüksége szervezhetünk tandemugrást is. B)

Szerintem "Papát" kéne meglepni egy ugrással,én szivesen dobok pénzt a közösbe,hogy lássam a nagy vigyort az arcán utána! :D (na meg a féknyomot a gatyáján) :blink:

Link to comment
Megosztás:

Wolfi!

Ha majd jobb idő lesz és nem lesz ilyen hamar sötét akkor akár a többieknek egy nyitási folyamatot + hajtogatást is bemutathatunk....sőt akiknek adneralinra van szüksége szervezhetünk tandemugrást is. :D

Jól hangik, benne vajok.A tandemet viszont é kihagyom, mert ebben nem változott a véleményem, amíg vannak kezeim, és lábam, had lépjek én ki a gépajtón, és had húzzam meg én azt a kioldót :D ;) ;)

Szerintem "Papát" kéne meglepni egy ugrással,én szivesen dobok pénzt a közösbe,hogy lássam a nagy vigyort az arcán utána! ;) (na meg a féknyomot a gatyáján) :blink:

kb. fél havi fizetésedbe kerülne B)

Link to comment
Megosztás:

Jól hangik, benne vajok.A tandemet viszont é kihagyom, mert ebben nem változott a véleményem, amíg vannak kezeim, és lábam, had lépjek én ki a gépajtón, és had húzzam meg én azt a kioldót :D :D ;)

kb. fél havi fizetésedbe kerülne :blink:

Tudod mit?Akkor is szeretném látni,ahogy a besz@rás és öröm határát surolod!No meg a gatyádat! B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.