Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Előtte érjé' má' utol kicsirigó! B) :D :D

Majd én utolérlek! :D és átadlak Johnny-nak megőrzésre! :P ;)

Ez az a felni amit szeretnék a Veci alá de sajna most nincs ennyi pénzem ilyesmire...

DE ha megfinanszírozod nekem Kopasz meg ideadja a Sava gumikat rá akkor ha megjön eladjuk a mostani kerekeimet és megadom az árát :blink:

Tamás... biztos sokat voltál ma a napon... szóval:

én Bankban DOLGOZOK! NEM ÉN vagyok a Bank! ;) ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Jópofa story, de ahogy jöttem ma le anyuékhoz Kiskőrösre, a vasúti átjáró után megállítottak a rendőrök.Szám szerint hárman.Már messziről kiszúrtam az autójukat, s. mivel velem volt az egész család, normálisan közlekedtem.A vasúti átjáróhoz érve már láttam alantas :D szándékukat, ezért még ki sem állt elém a remdőr, már kiraktam az irányjelzőt. :D Jött a szokásos duma, forgalmi és tsai, az egyik írt, amásik kettő meg körbenézte az autót.Nem szóltak egy árva mukkot sem, és még az sem zavarta őket, hogy nagyon sokan szinte átrepültek mellettük a vasúti átjárón.A papírokkal persze minden rendben volt, bár a toronymerevítőt a csomagtartóban nézegették egy kicsit, de nem szóltak egy mukkot sem. Kicsit a BUNKÓ benyomást keltették bennem, de mind1.

Aztán mikor végeztek az adatfelírással, annyit mondtak, hogy viszonlátás.

Na bázzzz! :blink:

Biztos az bántotta őket, hogy nem voltam fizetős vendég! ;)

Én azért normálisan köszöntem el.Aztán meg jóó hangosan elindultam.Úgy 4000rpm-ről csúsztatva a kuplungot, de nyikorgás nélkül. B)

Link to comment
Megosztás:

Jópofa story, de ahogy jöttem ma le anyuékhoz Kiskőrösre, a vasúti átjáró után megállítottak a rendőrök.Szám szerint hárman.Már messziről kiszúrtam az autójukat, s. mivel velem volt az egész család, normálisan közlekedtem.A vasúti átjáróhoz érve már láttam alantas ;) szándékukat, ezért még ki sem állt elém a remdőr, már kiraktam az irányjelzőt. ;) Jött a szokásos duma, forgalmi és tsai, az egyik írt, amásik kettő meg körbenézte az autót.Nem szóltak egy árva mukkot sem, és még az sem zavarta őket, hogy nagyon sokan szinte átrepültek mellettük a vasúti átjárón.A papírokkal persze minden rendben volt, bár a toronymerevítőt a csomagtartóban nézegették egy kicsit, de nem szóltak egy mukkot sem. Kicsit a BUNKÓ benyomást keltették bennem, de mind1.

Aztán mikor végeztek az adatfelírással, annyit mondtak, hogy viszonlátás.

Na bázzzz! :blink:

Biztos az bántotta őket, hogy nem voltam fizetős vendég! ;)

Én azért normálisan köszöntem el.Aztán meg jóó hangosan elindultam.Úgy 4000rpm-ről csúsztatva a kuplungot, de nyikorgás nélkül. B)

Minket csütörtökön állítottak Kalocsa határában,pont jót aludtam az anyós oldalon,erre ilyen egyenruhás kötsögök felébresztettek! :D Gondolhatod tök begyógyult szemmel adtam ki a papirokat,néztek rendesen!

Nem akartam mondani,hogy a f@sznak ébresztenek fel!Érdekes,hogy visszafelé én vezettem,akkor már nem állítottak meg,pedig ugyanott voltak!...És akkor már nem is aludtam! :D

Link to comment
Megosztás:

Pénteken mikor jöttem hazafelé Pestről beraktam a gariból visszahozott 2 db GPS-es PDA-t tesztelni + 1 db Garmin Nüvi-t is kiraktam, hogy legyen mihez viszonyítani... B)

Pályán kicsit odaléptem hatalmas forgalom volt és nem is vettem észre a rendőrautót...elindult....mellettem jött vagy 3 percig is erősen nézte, hogy mi az a sok szerkezet a szélvédőn...utánna beelőzött és kékfény stb.

Megálltunk...papírokat kérte...minden oké...kérdezi, hogy tudom-e, hogy miért állított meg?

Mondtam, hogy fogalmam sincs...gyorshajtás...erre én az kizárt van 3 db GPS + 2 db km óra...tehát 5 db

egymástól független műszer ebből 3 GPS ami loggerként is működik...ha gondolja megmutattom, hogy eddig mennyivel mentem....erre nem tudott mit mondani és elengedett... :blink:

(Pedig ha megnéztük volna loggert... :D )

Link to comment
Megosztás:

Minket csütörtökön állítottak Kalocsa határában,pont jót aludtam az anyós oldalon,erre ilyen egyenruhás kötsögök felébresztettek! :blink: Gondolhatod tök begyógyult szemmel adtam ki a papirokat,néztek rendesen!

Nem akartam mondani,hogy a f@sznak ébresztenek fel!Érdekes,hogy visszafelé én vezettem,akkor már nem állítottak meg,pedig ugyanott voltak!...És akkor már nem is aludtam! B)

Hát Kalocsa határában mindig oda kell figyelni, mert az utóbbi idöben nagyon beindultak a méréssel és az ellenörzéssel. Legutóbb engem is ott mértek 74-el, lakott területen belül. :D

De nagyon udvarias voltam és csak 7000 Ft-ot kellett fizetnem. :D

Link to comment
Megosztás:

Megálltunk...papírokat kérte...minden oké...kérdezi, hogy tudom-e, hogy miért állított meg?

Mondtam, hogy fogalmam sincs...gyorshajtás...erre én az kizárt van 3 db GPS + 2 db km óra...tehát 5 db

egymástól független műszer ebből 3 GPS ami loggerként is működik...ha gondolja megmutattom, hogy eddig mennyivel mentem....erre nem tudott mit mondani és elengedett... :blink:

(Pedig ha megnéztük volna loggert... ;) )

Sztem túúl alacsonyan mentél! B) Az volt a bajuk leginkább! :D

Hát Kalocsa határában mindig oda kell figyelni, mert az utóbbi idöben nagyon beindultak a méréssel és az ellenörzéssel. Legutóbb engem is ott mértek 74-el, lakott területen belül. :D

De nagyon udvarias voltam és csak 7000 Ft-ot kellett fizetnem. ;)

Korábban is necces helynek számított a bevezető szakast, ott észnél kell lenni.10 esetből 8X kint szoktak állni, és mérnek.

Link to comment
Megosztás:

Jópofa story, de ahogy jöttem ma le anyuékhoz Kiskőrösre, a vasúti átjáró után megállítottak a rendőrök.Szám szerint hárman.Már messziről kiszúrtam az autójukat, s. mivel velem volt az egész család, normálisan közlekedtem.A vasúti átjáróhoz érve már láttam alantas :D szándékukat, ezért még ki sem állt elém a remdőr, már kiraktam az irányjelzőt. :D Jött a szokásos duma, forgalmi és tsai, az egyik írt, amásik kettő meg körbenézte az autót.Nem szóltak egy árva mukkot sem, és még az sem zavarta őket, hogy nagyon sokan szinte átrepültek mellettük a vasúti átjárón.A papírokkal persze minden rendben volt, bár a toronymerevítőt a csomagtartóban nézegették egy kicsit, de nem szóltak egy mukkot sem. Kicsit a BUNKÓ benyomást keltették bennem, de mind1.

Aztán mikor végeztek az adatfelírással, annyit mondtak, hogy viszonlátás.

Na bázzzz! :blink:

Biztos az bántotta őket, hogy nem voltam fizetős vendég! ;)

Én azért normálisan köszöntem el.Aztán meg jóó hangosan elindultam.Úgy 4000rpm-ről csúsztatva a kuplungot, de nyikorgás nélkül. B)

Szerintem ez teljesen normális. Én múlthét szombaton ugyan így jártam, amikor mentem Abonyba a Car Styling talira. Megállítottak, forgalmi, jogsi, stb. kiadtam, a haverral dumáltunk, ő átnézte a papírokat aztán visszaadta... ennyi.

Nem mondott semmit, csak hogy köszönöm, viszlát...

Szerintem ezt így szokták. (én nem figyeltem a másik zsarut, hogy mit csinált közben...)

Link to comment
Megosztás:

úgyérted, hogy most van szép idő? :D

Te voltál kint mostanában? :blink:

olyan guma hideg szél fúj, hogy ihajj! ;)

(bár amikor az üzit írtad, akkor még egészen szép volt az időjárás... ;))

;hat nekem akkor ma mazlim van itt , angliaban csodalatos napsutes van, se szel ;) se eso :D . lehetett napozni melo kozben. ez itt kiveteles szerintem B)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ez teljesen normális. Én múlthét szombaton ugyan így jártam, amikor mentem Abonyba a Car Styling talira. Megállítottak, forgalmi, jogsi, stb. kiadtam, a haverral dumáltunk, ő átnézte a papírokat aztán visszaadta... ennyi.

Nem mondott semmit, csak hogy köszönöm, viszlát...

Szerintem ezt így szokták. (én nem figyeltem a másik zsarut, hogy mit csinált közben...)

Hát ha az a bunkó, modortalan viselkedés normális amit eme szigorú közegek leadtak..................

Ízlések és ficamok! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Hát ha az a bunkó, modortalan viselkedés normális amit eme szigorú közegek leadtak..................

Ízlések és ficamok! :blink:

De miért? Én nem értem, hogy miért voltak bunkók... (lehet, hogy cska nem olvastam figyelmesen)

én azt vettem ki, hogy elkérték a papírok, átnézték s közben 2-en körbenézték az autót... (közben nem szóltak semmit)

aztán utadra engedtek... B)

Vagy lemaradtam valamiről? :D (tényleg, lehet, hogy én értettem rosszul a storyt)

Link to comment
Megosztás:

Én meg szoktam előzni, hogy a rendőr azt hidje magasabb rendű mint én. Mielőtt még odaadnám a papírjaimat kiszállok a kocsiból, megkerülöm mert az út mellett veszélyes, és utána tárgyalhatunk.

Amikor megkaptam a Vecti a papírjaim még csak ideiglenes állapotban egy mappában voltak. Megállítottak az igniszesek a Fortunánál, akkor játék ugyan ez a mappát feltettem a kalaptartóra és mondtam válogassanak volt ott minden kb 5-6 A/4-est kiraktam és hagytam őket :blink:

Visszadta a jogsim és mehettem B)

Gödöllőnél még a sárga mellényem is fel vettem (éjszaka volt):D

Egyébként azt gondolom a rendőr legyen udvarias, barátságos, ha meg is büntet ne úgy kezdje mintha Ő törvényen kívüli lenne.

szerintem

Módosítva : tomi023
Link to comment
Megosztás:

úgyérted, hogy most van szép idő? ;)

Te voltál kint mostanában? :blink:

olyan guma hideg szél fúj, hogy ihajj! :D

(bár amikor az üzit írtad, akkor még egészen szép volt az időjárás... :D)

A szél nem látszik a fényképen

;hat nekem akkor ma mazlim van itt , angliaban csodalatos napsutes van, se szel ;) se eso ;) . lehetett napozni melo kozben. ez itt kiveteles szerintem B)

Angliában napozni, az milyen? :D

Gondolom holnap már esni fog :D

Link to comment
Megosztás:

A szél nem látszik a fényképen

Angliában napozni, az milyen? :D

Gondolom holnap már esni fog :D

nem is esett mar harom napja, vagy tobb ;) ez kiralysag errefele ;) ma is 197786748 agra sutott a nap, nagyon jo ido volt, poloban lovagoltunk( na meg lovaglonadragban :blink: ) nem esik itt olyan sokat mint ahogy otthon meselik. majd hazamegyek es elmeselem milyen az idojaras B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.