Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ezeket a képeket tegnap éjjel csináltam itt kint!

Hihetetlen de április 10.-én még SZAKADT A HÓ!

Az éjjel kb 1-2 cm hó esett, és még most is szálíngózik!!!!!

Mikor lesz már vége?

Lehet, hogy nem is olyan nagy baj, hogy nem kaptam meg időben a nyári gumikat?! :blink:

Talán jól jártál!

Elég durva, lassan nyár van!

Link to comment
Megosztás:

Egyébként jelezném cartársak, hogy Kecskeméten most már ne fehér Astrát keressetek trafiként, hanem egy sötétzöld Skoda Felíciát.Gyakorlatilag semmi extra külső jelzés nincs rajta, az érzékelője is egy fekete bumfi a hűtőmaszkjának a közepén.Már láttam úgy is, hogy ment egy verda után, és közben bőszen nézték benne a versenyzők a monitort.Szal legyetek óvatosak.

Könnyű vele sövény mellé beállni pl. a Sznt László Krt.-on. !!!

Link to comment
Megosztás:

egyébként a nagykörösi Rföföfökp is rendelkezik már sajátkezelésü hypertrafival

ez csinálja elörlöl-hátulról, kocsibban-kocsin kkívül

ahogy akarod

Gyanus, hogy én is ilyen tuningtrafit láttam.

Szal észnél kel lenni, mert elég nrhéz messziről kiszúrni! :blink:

Multkor Kiskőrösön is sikerült messziről észrevennem a trafit, mert kilógótt az orra a fehér Felíciának.Éppen 70km/h-ról fékeztem, szépet, mert kb. 300m-ről kiszúrtam.nem parztam, mert az még az a kőkorszaki technika! B)

Link to comment
Megosztás:

Amolyan sexciós összeröfi, hogy mindenki rajta legyen egy képen, aki sexciótag.Mert így lehet is majd frissíteni a régióhonlapon szereplő régi képet.

más:

Én a mai CP-t kihagyom.Az ok 1Xű.Családozok.

Már megszoktuk! B)

Amúgy tegnap erősen hiányoltak Téged Pesten is! Főleg, hogy a fél szekció ott volt! (legalábbis a kemény mag! :blink:)

Szóval nehezményezték a pesti kartársak, hogy Te még egyszer sem volt fent Lurdy talin!

Link to comment
Megosztás:

Már megszoktuk! :D

Erre minidg van egy kitűnő webcímem, amit javallani szoktam meglátogatás céljából. :blink:

Amúgy tegnap erősen hiányoltak Téged Pesten is! Főleg, hogy a fél szekció ott volt! (legalábbis a kemény mag! B))

Szóval nehezményezték a pesti kartársak, hogy Te még egyszer sem voltál fent Lurdy talin!

Ez a jövőben sem fog változni.Ez van.De talikon, és persze a fórumon továbbra is rendelkezésére állok mindenkinek! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.