Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Kíváncsi vagyok felrakva hogy mutatnak.... :)

Piszok jól. :D ;) Nékem naon tessik! ;)

De mos'már biz' ültetésért kiált az övé is.legalább is elöl.hátul egész korektül néz ki.De az eleje magas.Viszont így most úgy néz ki, mint amit sohafelnemlehetne borítani.

Szal királyságos na! ;)

Link to comment
Megosztás:

Ideértem.

Stilauto Racing 7*15 opeljeles középrésszel. Falken ZE 512 peremvédős 195/50R15 made in japan gumikkal.

Márk ezt a felnit két képpel reklámozták, az egyiken nincs 15" a másikon van. :)

Horgon gondolkodom, mert eddig csak egyszer használtam 2004 januárja óta. Kérdés, ha levesszük nem kötnek-e bele, hogy a forgalmiban meg szerepel.

Link to comment
Megosztás:

Horgon gondolkodom, mert eddig csak egyszer használtam 2004 januárja óta. Kérdés, ha levesszük nem kötnek-e bele, hogy a forgalmiban meg szerepel.

Joee is csak levágatta... nem?

Szerintem mindenképpen érdemes lenne. Amúgy nem lehet egyszerűen töröltetni a forgalmiból? :)

Link to comment
Megosztás:

Horgon gondolkodom, mert eddig csak egyszer használtam 2004 januárja óta. Kérdés, ha levesszük nem kötnek-e bele, hogy a forgalmiban meg szerepel.

Levehetőset kellett volna raknod rá..mint nekem..fél perc alatt leszedem-felrakom.. gondolom el kell menni a közlekedési felügyelethez is...aztán okmányiroda..fél napos ügyintézés..3-4 ezer forint letétele itt is -ott is...vagy levágod és reménykedsz, hogy a rendőrök nem veszik észre.. :)

Érdemes elolvasni!!

http://www.alarmszerviz.hu/autotolvaj.doc

Link to comment
Megosztás:

Nem kell rögtön papírozni, a rendőr főleg azért szól, ha van rajta horog, de a forgalmiban nincs bejegyezve.Ez álltalában jobb esetben fizetős.Viszont ha be van jegyezve, és nincs fent, akkor nem szólnak érte.Amúgy meg a köv. műszakin nemes 1Xűséggel töröltetni kell a forgalmiból.

Ennyi.Sztem.

Amúgy kész lett az ültetés az Astrán.NNaggyon tuti lett, és végre az eleje sem nincs olyan magasan, és erősebb kanyarnál nem kezdi el tolni az orrát.Viszont nem ment a rugózási komfort rovására.De keményebb, direktebb lett a gép.

A díja nem volt éppen olcsóság, mert 18e.-t kértek a produkcióért.Kicsit sokalltam ,főleg, hogy nem ennyiben egyeztünk meg, de kicserélték a lógó kormányösszekötő gömbfejet is, meg helyére került a kormány is végre.

Link to comment
Megosztás:

szijasztok !

hülye kérdés de ki mit tud a Nyíri utcai Öregek ottonáról ? -apartman....

asszem az van ott a kórház -strand mellett......

nem az öreg napjaimat alapozom meg csak úghy néz ki lesz egy eladó apartman miben érdekelt leszek.... :blink:

Link to comment
Megosztás:

hülye kérdés de ki mit tud a Nyíri utcai Öregek ottonáról ? -apartman....

asszem az van ott a kórház -strand mellett......

Nyíri út...

Apartman? Nem inkább garzon? Egy szoba, főzőfülkével meg ilyesmi.

Strand kórház kicsit visszább van.

Amúgy mire lennél kíváncsi?

Link to comment
Megosztás:

Nyíri út...

Apartman? Nem inkább garzon? Egy szoba, főzőfülkével meg ilyesmi.

Strand kórház kicsit visszább van.

Amúgy mire lennél kíváncsi?

konkrétan még nem tudom h pontosan mi...oylan 35nm és van orvosi felügyelet meg ilyenek...egy külföldön élő ismerősnek segítek eladni.... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.