Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Na akkor én is büfögök ide! Le a bohócautókkal! :) ;) ;)

Egyébként az ilyen hallomás alapján való döntésen meg csak röhögni tudok!

Én azt hiszem el 100%-osan,amit magam látok!

Ha szándékomban volna csináltatni bármit is,csak úgy venném át hogy maximálisan megvagyok elégedve,ha nem,akkor csinálja újra!

Szerintem a környéken más ilyennel nem is fogalkozik!

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk attól függ, hogy mit számíttok a környéknek.

Hajóson és állítólag Miskén is vannak, akik ilyesmivel foglalkoznak.

Az árakról nem tudok sajnos semmit mondani, de akár többszáz km-röl is szoktak hozzájuk kocsikat vinni. Egyik ismerös Astra GSI-jére is már csináltak hátsó szárnyat, szoknyát és köszöbspoilert és elég jól néznek ki.

Ha valakit esetleg érdekel, utálanézhetek a pontos címnek és telefonszámnak.

Link to comment
Megosztás:

Dugar spoiler rulez! :) ;)

Bólogat! ;)

Az ilyen hallottam, mert beszéltem olyannal, aki látott olyat.................. ;) szal érzitek az iróniát, remélem.

Nem kötelező semmi, szét kell nézni.Ennyi a titok, ahogy itt a cartársak is leírták.

Nekem tessett amit a full alap bringámmal csinált.Ezért majd a küszöböket is Ő fogja felrakni, ha eljutok oda, a Corsa után :D Mer' az még előtte van! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk, ha mennék ilyen helyre, hogy fekete rácsot tetessek be és ott azt mondják fogy olyant nem csinálnak, mert nem néz ki jól, akkor én se mennék már oda.

Mondjuk ilyen nem fordulhat elö, mert az ilyesmit megcsinálom magamnak. De hadd én döntsem el, hogy nekem mi tetszik. Nem? :)

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk, ha mennék ilyen helyre, hogy fekete rácsot tetessek be és ott azt mondják fogy olyant nem csinálnak, mert nem néz ki jól, akkor én se mennék már oda.

Mondjuk ilyen nem fordulhat elö, mert az ilyesmit megcsinálom magamnak. De hadd én döntsem el, hogy nekem mi tetszik. Nem? :)

Természetesen igen, de sztem a Sanyi csak javasolni szokott dolgokat, és nem mondja azt, hogy nem csinálja meg.Szal ez az infó nem biztos, hogy pontos.

Link to comment
Megosztás:

Na mind 1, ha úgy állok "kedvvel", azért lenézek majd hozzá.. Jobb az ilyet személyesen is megnézni..

Pl: megtetszett 1 első lőkös a német Lexmaul oldalon és a magyar Lex le is gyártaná , fényezné, szerelné: kb-120 ezer forintér.... ;)

Akcijósan, gondolom.Hát annyiért tegyék vissza nyugodtan a polcra.Szerintem. ;) :)

Link to comment
Megosztás:

Akcijósan, gondolom.Hát annyiért tegyék vissza nyugodtan a polcra.Szerintem. ;) :)

Szerintem is, mondtam nekik, hogy ennyiért nem nagyon fog kelleni másnak sem. Azzal nyugtattak, hogy nagyon minőségi valamint teljes optika esetén kedvezményt adnak...ja 300-400 ezer ft-ból engednek 5%-ot... ;) ..de biztos van aki nálla csináltatja...

Link to comment
Megosztás:

Ez lesz, ha valaki hatalmat kap!

Az a baj, hogy ezt nagyon rosszul látjátok. Sajnos ez pont olyan gondolkodásmód mint a magyar rendőré. Ő nem hatalamat kapott a kezébe hanem azt a felelősséget, hogy a közösség zavartalan élete érdekében meg kell tennie sok-sok népszerűtlen intézkedést. Esetenként valóban hatalmi szóval vagy tettel. Moderátorra igenis szüksége van mert sokan lusták elolvasni a szabályokat és kéréseket, vagy (ami sokkal roszabb) vastagon lesz@rják azokat. Szabályokra sajnos szükség van, ezt bebizonyította az idő és a tapasztalat.

Szerintem nem kértek eddig senkitől betarthatatlant ezen a fórumon :)

Az, hogy ki mennyire "intezíven" moderál másik kérdés......nem vagyunk egyformák ;)

Kérlek nyugodjatok le srácok, nincs érteleme a modik munkájában a hibákat keresni.

Ez egy hobbiklub próbáljuk jólérezni magunkat.

Link to comment
Megosztás:

Kérlek nyugodjatok le srácok, nincs érteleme a modik munkájában a hibákat keresni.

Ez egy hobbiklub próbáljuk jólérezni magunkat.

Nyilván ez, olyan hozzászólás volt, hogy akinek nem inge ne vegye magára..én sem teszem..valamint azt sem gondolnám, hogy a modiknak bárki leharapná a fejét...ezek az apró csipkedések kimerítik a poénkodás fogalmát! Szerintem. :)

Link to comment
Megosztás:

Az a baj, hogy ezt nagyon rosszul látjátok. Sajnos ez pont olyan gondolkodásmód mint a magyar rendőré. Ő nem hatalamat kapott a kezébe hanem azt a felelősséget, hogy a közösség zavartalan élete érdekében meg kell tennie sok-sok népszerűtlen intézkedést. Esetenként valóban hatalmi szóval vagy tettel. Moderátorra igenis szüksége van mert sokan lusták elolvasni a szabályokat és kéréseket, vagy (ami sokkal roszabb) vastagon lesz@rják azokat. Szabályokra sajnos szükség van, ezt bebizonyította az idő és a tapasztalat.

Szerintem nem kértek eddig senkitől betarthatatlant ezen a fórumon ;)

Az, hogy ki mennyire "intezíven" moderál másik kérdés......nem vagyunk egyformák ;)

Kérlek nyugodjatok le srácok, nincs érteleme a modik munkájában a hibákat keresni.

Ez egy hobbiklub próbáljuk jólérezni magunkat.

500 smiley van ott,Norbi ne gyártsál összeesküvés elméleteket! :)

Azt a teremburáját,leveszem a friss vonószemtakaródat heeee! ;) :D :lol:

Gepárd pontosan tudja,hogy ez poén volt!Nem kell ezt komolyan venni! :D

Apró cikizés ez,amit megkap a pénteki talin is majd még egy ideig! :(

Link to comment
Megosztás:

Srácok ez hihetetlen.

Egy óra leforgása alatt sikerült elintéznem az Orsi TB és adókártyáját, v.mint feleség 1.0-nak az egyéb dolgait, és még pelust is vettem.Számomra ez azért hihetetlen, mert FLóra dolgaira egy napom ráment.

Lehet, hogy gyorsult az ügyintézés?? :) ;)

Link to comment
Megosztás:

Srácok ez hihetetlen.

Egy óra leforgása alatt sikerült elintéznem az Orsi TB és adókártyáját, v.mint feleség 1.0-nak az egyéb dolgait, és még pelust is vettem.Számomra ez azért hihetetlen, mert FLóra dolgaira egy napom ráment.

Lehet, hogy gyorsult az ügyintézés?? :) ;)

Hitelügyintézéssel nem foglalkozol? ;)

Link to comment
Megosztás:

Néztem EGYET

195/50-15-ben.Érdekes árak vannak. V-s sebességindexű gumiknál persze.Lehet szorozni!

Pl. egy Dunlop SP 2020 ebben a méretben kint 14600ft kb. itthon pedig 18e. párszáz.Lehet megéri az ilyemsit kintről beszerválni?? :) ;)

De akkor Kacsero jöhet a Karaván projekt! ;)

Wolfi!

Mindent meg lehet oldani! ;)

De azért a kis corsába is befér ám sokminden!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.