Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Button sem volt piskóta! :D

Ő is versenyzett? ;) :)

Na jóóó... nekem ő nem volt olyan szembetűnő... fogalmam sincs, hogy hányadik lett... ;)

Mer oszt ide mér nem fér be? ;)

Modik lettek egyből irtanak mindent! :lol:

Csapj bele Testvérem! :(

Ez lesz, ha valaki hatalmat kap! De nem baj, 2hete pénteken megbeszéltük, hogy mi lesz, ha nem úgy művelik, ahogy kellene! :(

Ugye Johnny? :D

Link to comment
Megosztás:

Most hogy mindenki vállon veregette J0hnny-t próbáljunk másról is társalogni. :) ;) ;) ;)

Fáj a kritika, mi? :lol:

Jövőhéten Pénteken megpróbálok lemenni Kecsóra. Most sajnos sulim lesz! :D

E hét péntek nekem is kimarad...

viszont jövő pénteken viszek mutatóba cuccot! :D

Link to comment
Megosztás:

Érdekelne az a bizonyos Kecsói cég: Dugár. Mit tudtok róla? Megtaláltam őket az autotuning.lap.hu-n, de hátha vannak személyes élményetek róluk...kép után csináltatott nálluk nagylököst valaki?

Szemelyes tapasztalatom nincs, de akivel beszeltem rola azok mind szidtak :)

Mark: Csiripeltek a madarak hogy felnit veszel, milyen lesz ?

Link to comment
Megosztás:

Szemelyes tapasztalatom nincs, de akivel beszeltem rola azok mind szidtak ;)

Mark: Csiripeltek a madarak hogy felnit veszel, milyen lesz ?

Én is hallottam sok rossz véleményt róla! Én sem hiszem, hogy vele csináltatnám a tuningom...

Felni lesz... illetve van... csak el kell hozni. Még decemberben megvettem, csak azóta a tesóméknál van (Németországban). Holnap megyek érte! ;) .... illetve, ahogy az órát nézem, ma!

Szóval ideje lenne szundítani egyet!

Ezt akkor kár volt leírni.

Azért mert Te mást gondolsz? :)

Szerintem ezt Neked volt kár leírni!

Link to comment
Megosztás:

Ezt akkor kár volt leírni.

Nezd, szerintem az is jelent valamit ha sok embernek rossz a velemenye :)

A dugár honlapján megnéztem a referenciát, az alapján nem lehet gáz...Sziszi: mit mondtak mi volt a gond?

Tobbekkozt horror arakrol, nem tul minosegi munkakrol szamoltak be.

Vegulis volt egy kis szemelyes tapasztalat is, rakerdeztettem hogy megoldhato lenne-e a lokharitom aluracsozasa fekete raccsal, erre az volt a valasz, hogy csak natur alu van mert csak az nez ki jol, es nem is csainal masbol ;) Hadd dontsem mar el hogy szerintem hogy nez ki jol ;)

Felni lesz... illetve van... csak el kell hozni.

foto ? meret ?

Link to comment
Megosztás:

Vegulis volt egy kis szemelyes tapasztalat is, rakerdeztettem hogy megoldhato lenne-e a lokharitom aluracsozasa fekete raccsal, erre az volt a valasz, hogy csak natur alu van mert csak az nez ki jol, es nem is csainal masbol :) Hadd dontsem mar el hogy szerintem hogy nez ki jol ;)

noname muanyagos ember berakta párezerért a rácsot a lökösömbe meg a maszkomba amit vittem neki és még lökös átalakitás is volt

igaz, az nem egy über-elit kalibra csak egy asztra ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziszi, Speed!

Azért írtam, hogy kár leírni, mert hallomásból véleményt nyílvánítani nem szép dolog.

Horror árak? Hát nem tudom.

Nekem 80-ért szerelte, fújta, anyaggal együtt a kocsit metál fénnyel.

Ebben van hátsó féklámpás szárny, aminek a natúr ára 32000

szemöldök 4000/pár

hűtőrács 4000/db

kiömlő utánzat kb.5-6000/pár

A maradék 34-35000-ben pedig benne van a festék, a lakk, a műanyag munka, a festés, a szerelés, és határidőre készen volt. Ez sok?

Fekete rács: én is feketét akartam először, de végülis én választottam, volt fekete rács is nála.

Ha annyira szar lenne akkor nem szállítana Ausztriába, szerintem.

Viszont tényleg oda viszi mindenki a kocsiját ahova akarja, de szerintem felületes infók alapján nem kellene pálcát törni, főleg nem meggyőződésként reklámozni.

Link to comment
Megosztás:

Nezd, szerintem az is jelent valamit ha sok embernek rossz a velemenye :)

Szerintem 2 az nem sok.... :D

Én csak jót hallottam, és láttam a műhelyében amikor ott voltam !

És amit láttam elég meggyőző volt, pozitív értelemben....

"natur alu van mert csak az nez ki jol, es nem is csainal masbol ;) Hadd dontsem mar el hogy szerintem hogy nez ki jol "

Többféle rács létezik, és érdekes nekem mind meg -is mutatta...

Az árakrol meg annyit, ingyen semmit sem adnak, pláne tuningcuccokat...

Különben meg én nem ajánlok senkinek semmit...mindenki járjon utánna maga !!!!!!! :D ;) ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

noname muanyagos ember berakta párezerért a rácsot a lökösömbe meg a maszkomba amit vittem neki és még lökös átalakitás is volt

igaz, az nem egy über-elit kalibra csak egy asztra ;)

Vegulis nekem is igy lett kesz tegnap ;)

Viszont tényleg oda viszi mindenki a kocsiját ahova akarja, de szerintem felületes infók alapján nem kellene pálcát törni, főleg nem meggyőződésként reklámozni.

Nemtudtam hogy ilyen Dugar fanok vagytok :D

Nos nem reklamoztam semmit, ez a maganvemenyem, nekem eleg volt amit hallottam, en nem viszem oda a

kocsim az tutti.

Szerintem 2 az nem sok.... :lol:

Én csak jót hallottam, és láttam a műhelyében amikor ott voltam !

És amit láttam elég meggyőző volt, pozitív értelemben....

Többféle rács létezik, és érdekes nekem mind meg -is mutatta...

Az árakrol meg annyit, ingyen semmit sem adnak, pláne tuningcuccokat...

Különben meg én nem ajánlok senkinek semmit...mindenki járjon utánna maga !!!!!!! :( :) ;) :D

Eedekes multhet penteken mikor kerestem a varosban racsot akkor is azt az infot kaptam hogy nem is szokott lenni nalla.

Ti meg vagytok elegedve vele en meg a rossz hirek alapjan ugydontottem ki se probalom, ennyi nincs mit ezen temazni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.