Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Volt egy kis trükk, valaki ahogy kopott a betét szépen utánatöltötte a fékfolyadékot

A motor kontroll meg világít ilyenkor ugye.

gyors gondolkodás majd injekcióstű és leszívja a felesleget.

Lámpa elalszik:) előző tulaj rulez :)

Brembo 288/25mm és Textar 23115 196 0 5 (GM: 90 512 037) 156.3x74mm

Link to comment
Megosztás:

...amúgy egy jó barátomnál van protekcijóm, és lekérte nekem bibíí! ..... dejaz nem volt jó mert az enyimben gyárilag valszeg cd -s volt! Csak aztat kivették! ...ésés.... az immonak a kódja is le lett kérve! bibbííííí! :) :lol:

Nyilván hasonló forrásból szereztem volna én is meg SBiker-nek...

A kódok nekem is megvannak... ez jár az autóhoz (az IMMO is!)

Üdv Cartársak!

Biztos hallottátok a hírekben, hogy milyen idő van itt németben!

Szóval azt mondják a helyiek, hogy 125 éve nem esett egyszerre ennyi hó itt Augsburgban!

Az ennyi azt jelenti, hogy 2 nap alatt 45 cm!!!!

De remélem, hogy szerdán mikor megyek haza addigra vége lesz a télnek!

Üdv mindenkinek, a pénteki meeten valószínűleg ott leszek!

;) Remélem, hogy hamar elolvad, ugyanis jövő szerdán (15-én) indulok Nürnbergbe... ;)

Itthon sem sokkal jobb a helyzet, mert szvsz. itt Kecskeméten is legalább 25-30cm tutira esett.De legalább reggelre járhatóak voltak az utak.A gépek szórták a raktári készleteket 1000rel.

Csodálkoztam is, hogy mit keres olyan fél éjfékor sószóróautó az utcánkban! :D

Wolfiii... naaa! Nem volt az több 10cm-nél! :D Az fix! 25-30 cm az guma sok! Teee! :(

Helló!

Nem tud vki egy eladó CDR500-at? ;)

Kéne naon, mert uncsi már a kazi.

Írjatok má lécci ha tudtok.

Nekem CCR600-am van CD tárral... beszéljünk róla!

Link to comment
Megosztás:

Wolfiii... naaa! Nem volt az több 10cm-nél! :D Az fix! 25-30 cm az guma sok! Teee! :(

Akkor leközelebb gyere ki a központbóól tee! ;) Itt legalább 2X dolbáltam el a hóesés végtermékét, és több volt, mint 10cm! :( Más kérdés, hogy az első nagyobb hóeséses rohmanál még + volt, ezért nem maradt meg olyan vastagon, mint ami utána az éjszaka esett a -ban! :) :lol: ;)

És nem is fogyott sok féktisztító ;)

Sündisznó Rlz! :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor leközelebb gyere ki a központbóól tee! ;) Itt legalább 2X dolbáltam el a hóesés végtermékét, és több volt, mint 10cm! :D Más kérdés, hogy az első nagyobb hóeséses rohmanál még + volt, ezért nem maradt meg olyan vastagon, mint ami utána az éjszaka esett a -ban! :) ;) ;)

A Széchenyi-be voltam kint éjjel. Este, amikor odaértem volt ca. 10-12cm hó. Reggelig pedig száraz maradt a motorháztetőm... (az autó tetejére még kb 2 cm esett).

Na jó... ez összesen legyen 15cm! :lol:

Link to comment
Megosztás:

A Széchenyi-be voltam kint éjjel. Este, amikor odaértem volt ca. 10-12cm hó. Reggelig pedig száraz maradt a motorháztetőm... (az autó tetejére még kb 2 cm esett).

Na jó... ez összesen legyen 15cm! ;)

Petőfiben több volt. :)

Amikor még a Küküllőn laktunk, a társasházak között mindig hamarabb elolvadt, ill. csökkent a magassága a hónak, de ez betudható a panelek relative rossz hőszigetelésének, valamint a föld alatt húzódó távhő vezetékeknek.Sztem a Széchenyiben is u.e. a helyzet.Mert az aztán jobban panelrengeteg, mint a Küküllő volt.Amikor olykor hajnalban mentem ki az autóért Petőfibe, a Hullám vendéglő volt a határvolnal, mert onnantól kezdve sokkal hidegebbet éreztem, mint előtte.Jó soxor volt ez a feeling.

Link to comment
Megosztás:

Wolfi készülj a hátsóra is ;)

Tamásom, megküzdünk vele.Láttad a kalapácsom! ;)

Cartársak, én mostanság kicsit kevesebbet leszek veletek, mert ma hazaengedték a manókát és anyukáját is a kórházból, és most babáznom kell, vagy a nagyobbik lányommal lennem.

De biztos megértitek ugye? :) ;) :D

Link to comment
Megosztás:

;) Remélem, hogy hamar elolvad, ugyanis jövő szerdán (15-én) indulok Nürnbergbe... :)

Van rossz hírem ez ügyben, Speed!

Most éjjel jöttem haza, Münchenig szakadt az eső mellette 0 fok, utána egész Bécsig szakadt a hó úgy, hogy volt olyan szakasz a pályán ahol csak 60-70-el lehetett haladgatni!

Szóval kint most van igazán TÉL!!!!

A megszokott 7-7és fél órás útból lett 10 óra!

Link to comment
Megosztás:

Tamásom, megküzdünk vele.Láttad a kalapácsom! ;)

Cartársak, én mostanság kicsit kevesebbet leszek veletek, mert ma hazaengedték a manókát és anyukáját is a kórházból, és most babáznom kell, vagy a nagyobbik lányommal lennem.

De biztos megértitek ugye? :) ;) ;)

Megértjük :D

Biztosan aranyosabb is a baba, mint mi vagyunk.

A club megvár, de kislánya nem minden nap születik az embernek.

Link to comment
Megosztás:

Megértjük ;)

Biztosan aranyosabb is a baba, mint mi vagyunk.

A club megvár, de kislánya nem minden nap születik az embernek.

Csodapofa kis türelmes tünemény babóca!Egy hangja nincs, ha éhes, akkor is csak nyüszög, de semmi extra.

Tegnap fürdetésénl mondjuk kissé rossznéven vette az ügyetlenkedésünket, de majd belejövünk! :)

más: Voltam ma a CSóka utcán, és hoztak egy Astra GSi C20NE-t bontásra.Eléggé harcviselt gépezet, de vannak használható dolgok belőle.a hátsó hídra Tápiószecső már rástipistopizott, de a többi vihető.

Vannak alatta Dezent könnyűfémfelnik, elég használható 205/50-15-ös gumákkal, majd dobok fel képeket róla az eladó cuccokba, amint lesz ára.

Link to comment
Megosztás:

Volt ma egy kis elintéznivalóm a városban, ezért a centrum előtti szakaszon parkoltam.

Ahogy dolgom végeztével mentem vissza, autómatikusan elkezdtem keresni a gépem orrát, mert ugye kissé más mint a többi.

Aztán azt is láttam, hogy legalább 3 ember járkál körülötte, és nézegetik erősen, meg mutogatnak, fényképeznek.Nyugi, vettem parkolójegyet ;) Nem is zavartam őket!Had élvezkedjenek! ;) Azért jól esett! :)

Link to comment
Megosztás:

Aztán azt is láttam, hogy legalább 3 ember járkál körülötte, és nézegetik erősen, meg mutogatnak, fényképeznek.Nyugi, vettem parkolójegyet ;) Nem is zavartam őket!Had élvezkedjenek! ;) Azért jól esett! :)

Reméljük,hogy nem megrendelőknk készítettek képeket. ;)

Link to comment
Megosztás:

Voltam tegnap Dugár szakinál, azt mondja megoldja a tetőszárny kérdésem.. ;)

Épp ott volt 1 G Astra komplett cuccos , lökösök , küszöb, stb......Az első lökös nagyon állat... ;)

35 píz talán nem is olyan sokk...csak sajna a kombira nincs hátsó lökösük, még... ;)

Csak az elsőt lecserélni ? Hát.... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.