Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Dugár elvtárs csinálta nekik is!Katonatelep felé jobbra a kút előtt!

ZAG te nem akarsz szeksönbe tartozni? :)

Lehet???

Nem akarok rosszat nektek!!!! ;)

Amúgy,igen ez már a harmadik Astrám amit hajtok.tehát van némi Opeles múltam :D

Az elsö egy 96-os 1.4 16v-s sedan volt,utána 99-es G astra Car.1.7DTL,most meg 1 95-ös fehér1.6 16v-s Caravánt kergetek.

De ennek a legszimpatikusabb a mocija..

Link to comment
Megosztás:

A stop tábla jelentése: ÁLLJ,elsőbség adás kötelező!

A másiké: elsőbség adás kötelező!

Ez mindent elmond szerintem!

Akinek a stop tábla van,annak kuss!

A másik táblánál,ha senki nem jön mehet megállás nélkül,de ha jönnek balról vagy jobbról köteles elsőbséget adni!

Csak az a baj,hogy ott akik a nyiri felöl jönnek azt a táblát nem is veszik figyelmebe!

Nem nem!!

Habár nem ismerem a kereszteződést amiről szó van, de azért beleugatok :)

Egyenrangú táblák, és a jobbkéz-szabály szerint van az elsőbbségisorrend!!

Onnan tudom, hogy egy volt kolégám benézett egy ilyen keresztesődést, neki háromszög táblája volt, aki pedig jobbról jött annak stop, és találkoztak! A komám lett a vétkes!

Link to comment
Megosztás:

Nme is tudom, hogy ki mesélte, de a story hasonlóan nyakatekert, vagy inkább morbid.Ugye a Budai utca egyirényú.Mind2 oldalon lehet parkolni.Egy emberke el akart indulni, kirakta az irányjelzőjét, és elindult, aztán összeütközött a szemből, szabálytalanul közlekedő autóssal.A hibás, helyesebben vétkes ő lett, mert nem elég körültekintően indult el.Na ez a nemsemmi.Szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Dugár elvtárs csinálta nekik is!Katonatelep felé jobbra a kút előtt!

ZAG te nem akarsz szeksönbe tartozni? :)

Helyes a bőgés!!!

ZAG, ha gondolod nézz el egy pénteki mini meetre és meglátod, hogy tudod-e rontani a csapat morálját. :D

Jut eszembe, hamarosan 1 éves lesz a szekció, készülünk rá valamivel?

Link to comment
Megosztás:

Helyes a bőgés!!!

ZAG, ha gondolod nézz el egy pénteki mini meetre és meglátod, hogy tudod-e rontani a csapat morálját. :)

Jut eszembe, hamarosan 1 éves lesz a szekció, készülünk rá valamivel?

Megprobálok elmenni,de hol lesz???

A CP,az a Centrum parkoló,vagy a Central Passage???Mert láttam ez szoktátok mejelölni,illetve a LaVerde-t?!

Link to comment
Megosztás:

Megprobálok elmenni,de hol lesz???

A CP,az a Centrum parkoló,vagy a Central Passage???Mert láttam ez szoktátok mejelölni,illetve a LaVerde-t?!

A Centrum Parkolóban szoktunk "gyűlni", aztán miután már mindenki kellőképpen átfagyott, akkor ki szoktunk vonulni a La Verdébe.Nyáron mondjuk az a piaci talponálló szokott nyerő lenni.

Szal ilyenek! :)

Link to comment
Megosztás:

A Centrum Parkolóban szoktunk "gyűlni", aztán miután már mindenki kellőképpen átfagyott, akkor ki szoktunk vonulni a La Verdébe.Nyáron mondjuk az a piaci talponálló szokott nyerő lenni.

Szal ilyenek! :)

Meddig szokott általában tartani,a tali???

Link to comment
Megosztás:

19:30-22:00.Álltalában. :)

Nem ígérem,de probálok ellépni,apropó szakadt Astrával lehet menni??Még 1 kicsit pofozgatnom kell,hogy elérje azt a szintet hogy jónak találjam..

Amúgy mennyibe fáj ilyen rácsozás,mert Dugár úrat nem úgy ismerem mintha olcsó lenne...

Link to comment
Megosztás:

Nem ígérem,de probálok ellépni,apropó szakadt Astrával lehet menni??Még 1 kicsit pofozgatnom kell,hogy elérje azt a szintet hogy jónak találjam..

Amúgy mennyibe fáj ilyen rácsozás,mert Dugár úrat nem úgy ismerem mintha olcsó lenne...

Köszöntelek a csapatban!

Mindegy milyen állapotú a kocsi csak Opel legyen! És különben is innen szép nyerni. Az én Caravanom is kicsit szakadt. Néhányan már láttátok :)

Most lemosattam:)

És a Vectrat is:)

Most szép a flotta! :D

Link to comment
Megosztás:

Nme is tudom, hogy ki mesélte, de a story hasonlóan nyakatekert, vagy inkább morbid.Ugye a Budai utca egyirényú.Mind2 oldalon lehet parkolni.Egy emberke el akart indulni, kirakta az irányjelzőjét, és elindult, aztán összeütközött a szemből, szabálytalanul közlekedő autóssal.A hibás, helyesebben vétkes ő lett, mert nem elég körültekintően indult el.Na ez a nemsemmi.Szerintem.

Én voltam. (mármint én meséltem :D)

A barátom apja nézte végig a rendőrök helyszínelését.

Elég vicces volt. Aki a behajtani tilos táblánál forgalommal szemben hajtott, az kapott egy 2000,-os csekket szabálysértésért. :)

Link to comment
Megosztás:

Amúgy mennyibe fáj ilyen rácsozás,mert Dugár úrat nem úgy ismerem mintha olcsó lenne...

Nekem v.mi 4-6e.ft rémlik, de célszerűbb a saját maszkot megtartani, és venni egy utángyártottat, mert az erősebb anyagból van, és azt daraboltatni szét.Esetleg egy bontott is jó megoldás lenne.

Sanyi lehet, hogy nem olcsó, de viszont nagyon igényes melókat ad ki a kezéből.S, sztem ez fontos.

Link to comment
Megosztás:

Így Ok

még Pesten vagyok majd igyakszem haza!

ezt nézzétek MV6 Caravan! ;)

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hi...creenwidth=1024

nagyon tetszik!

csak kár, hogy nincs ennyi pénzem :)

Mármint tankolni vagy a biztosítását fizetni? ;) Mert egyik sem olcsó!

De megvenni a Tiéd árából simán megtudnád! :P

Ma este:

A CP-ben biztosan elnézek - ha csak tudok - de sajna a La Verde-be nem tudok menni ismét. :D

Holnap hajnalban utazok és össze kell pakolnom és el kell még intéznem néhány dolgot.

Link to comment
Megosztás:

a dologgal az volt a gond, h az unoban olyan érzésem van, mintha egy kavicsban pattognék a víz szinén.

egész héten egy jó kis krúzingra vágytam a bringán fagyoskodás után, laposan stabilan eröböl, a nyomvályúk fölött, hogy emelje az orrát tolja a farát

nem ugyanaz :)

jól beköpte a gyertyákat, még deres is volt a porcelán az elektródák alatt, elö kellett melegíteni öket,

klafa ha jár a motor :D

850

2100

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.