Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Srácok, szeretnék infót kérni.

Régebben működött Kecskeméten egy öregfiúk kézilabda csapata, a MISTRAL.Anno néhány évvel ezelőtt még indultak a megyei első osztályban, majd voltak az NBII-ben is.Aztán mikor felkerültem Kecskemétre, próbáltam kontaktot keresni velük, de nem tudott adni senkisem.

Szóval ha v.ki hallott volna róluk, vagy bármilyen infója van ilyen örömkézilabdával kapcsolatban, kérem jelezze, mert jó lenne újra mozogni egy kicsit, de más sport vagy esetleg Budi bilding nem igazán mozgatja meg a fantáziámat.

Link to comment
Megosztás:

Srácok, szeretnék infót kérni.

Régebben működött Kecskeméten egy öregfiúk kézilabda csapata, a MISTRAL.Anno néhány évvel ezelőtt még indultak a megyei első osztályban, majd voltak az NBII-ben is.Aztán mikor felkerültem Kecskemétre, próbáltam kontaktot keresni velük, de nem tudott adni senkisem.

Szóval ha v.ki hallott volna róluk, vagy bármilyen infója van ilyen örömkézilabdával kapcsolatban, kérem jelezze, mert jó lenne újra mozogni egy kicsit, de más sport vagy esetleg Budi bilding nem igazán mozgatja meg a fantáziámat.

Diesel betolása reggel ma -12,5fok és kettő izzítás után ez első forgatópróbára indult :D

Tegnap tobbet izzítottam:) :)

Link to comment
Megosztás:

Diesel betolása reggel ma -12,5fok és kettő izzítás után ez első forgatópróbára indult :D

Tegnap tobbet izzítottam:) :)

GRATULA...

Inyim is indil....(kerékperonnal jöttem ma dolgozni, kicsit szétfagytam...)

Az ótóm meg otthon pihen a jó meleg garázsban... ;)

Srácok, szeretnék infót kérni.

Régebben működött Kecskeméten egy öregfiúk kézilabda csapata, a MISTRAL.Anno néhány évvel ezelőtt még indultak a megyei első osztályban, majd voltak az NBII-ben is.Aztán mikor felkerültem Kecskemétre, próbáltam kontaktot keresni velük, de nem tudott adni senkisem.

Szóval ha v.ki hallott volna róluk, vagy bármilyen infója van ilyen örömkézilabdával kapcsolatban, kérem jelezze, mert jó lenne újra mozogni egy kicsit, de más sport vagy esetleg Budi bilding nem igazán mozgatja meg a fantáziámat.

És a FALLABDA ? Már lennénk egy páran...

Link to comment
Megosztás:

Megmindig bar mostmar van meg 2, lepukkant munkasszallo kinezete van az egesznek......

Most éppen felújítás alatt van, tavaly vettek egy csomó új bútort is.

Ja és az ovi is hozzá tartozik azt is fel kell újítani, mert az önkormányzat szarik rá, de a tulaj megcsinálja.

Szal épül szépül, de lassan.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!

Látott már valamelyikötök F Astrában gyári,vagy utólagos könyöklöt???

Esetleg valamelyikötöknek van is??

Tudtommal gyári nem létezik, csak után gyártott. Az Opel legalábbis nem gyárt könyöklőt az F Astrához!

Nekem volt egy, szerintem nagyon tuti volt, én nagyon szerettem. Eladtam az F Astrámmal együtt!

Az ára az Opelnél úgy ca. 12-14 körül lehet...

Calibra-hoz faxert nincs ;) :)

A Coupe-hoz van! :P Már be is szereltem! ;)

:D ;) ;) :P ;) ;) ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Hogy állsz a bőrözéssel...?

Rá gondolni sem nagyon volt időm! ;)

Abszolult semmit nem foglalkoztam vele azóta. Most nagyon sok meló van a cégnél...

aztán jövőhéten meg nem vagyok itthon... utána pedig ismét bele a lecsóba... :)

Szóval... nem tudom még, hogy mikor lesz ebből valami. :D

Az autóimról a leírásokat Heminek sem tudom még, hogy mikor fogom megírni!

jaaa... holnap vizsgázok még egyet!

Péntek este igyekszem menni a talira, de szombat hajnalban utazok... szóval még nem 100... (sajnos megint). ;)

Link to comment
Megosztás:

Olyan 1/2 3 körül volr egy konkrét kocc a Mokka presszónál Ptőfiváros szélén.Egy Lacetti kombi sztem benézte a kanyarodni akaró Tavriát, aztán ütközött vele majd nakiment a villanyoszlopnak.A Tavria meg belökődött egy Renault kisbusz elé, szal az is tört, meg mintha egy Opel Vectra első lököse is lement volna.Nem'tom mi lett a Tavria pilótájával, de a verda.............hát az faxán nézett ki.Pont mint aki legalább 3 verdával koccolt.

Az egészben a bosszantó az, hogy mikor jön a délutáni csúcs, Petőfivárosból képtelenség kikanyarodni az Izsáki útra.Aki csak teheti, kerül a Hetényi út felé.Én legalább is ezt szoktam tenni.De akkor is felháborító, hogy sztem a város egyik legnagyobb terhelésű útján nincs az adott kereszteződésekben egy kib.szott forg.irányító lámpa, csak gyalogátkelőhely lámpa.Kinek kellene írni, hogy ezeket a dolgokat legalább átnyálazzák?

Még egy hü lye példa.Nyíri út, Domb elkerülő kereszteződés.Ott is sok a birka, mert azt gondolják, hogy akinek STOP táblája van, azzal szemben elsőbbsége van annak, aki "csak" elsőbbségadás kötelező táblás kereszteződésen megy át.De a helyzet az, hogy az a v.ki eleget tett a megállási kötelezettségének, akkor pontosan ugyanolyan egyenrangú féllé válik abban a kereszteződésben, mint akinek csak a másik táblája van.Szal sztem a megoldás egy másik STOP tábla lenne annak, aki a Nyíri útról kanyarodik, vagy megy egyenesen.Nem beszélve arról, hogy kellene már egy kikanyarodó sáv azoknak, akik nem óhajtanak percekig sorba állni, és várni arra, aki a hetényi útra kanyarodik, de a Petőfiváros felé.Esetleg a kisvasút mellett létrehozni egy újabb utat, ami az Izsákiról venné le a terhet, és összekötné a Domb elkerölővel.Asszem a Széktó utcáról nyílna.Valamint gey kanyarodó sávot létrehozni azoknak, akik Hetény felöl érkeznek, hogy le tudjanak erre az útra kanyarodni.Vagy egy kib.szott körforgot.V v.mit.

Szal vannak ötleteim, de lehet, hogy össze kellen írni, és megfelelő emberrel aláíratni, aztán bevinni az "Illetékes hatóságnak".Mert ez így murvára el van szabva.Szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem egyforma rangú a "Stop" meg az "Elsöbség adás kötelező" tábla... :)

Tehát az megy utoljára akinek "Stop" van. Nem? ;)

Én is így tudtam, de a feleségem autósiskolában dolgozik, és megérdeztem hát egy illetékest, hogy miként is van.Hát így.Szal ha ott v.kire rádudál a Máriahegy felöl jövő v.ki, akkor jogos.Még ha annakidején ezt a jogosítvánnyal rendelkezők 99%-a máshogy is tanulta. :D
Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem egyforma rangú a "Stop" meg az "Elsöbség adás kötelező" tábla... :)

Tehát az megy utoljára akinek "Stop" van. Nem? :D

A stop tábla jelentése: ÁLLJ,elsőbség adás kötelező!

A másiké: elsőbség adás kötelező!

Ez mindent elmond szerintem!

Akinek a stop tábla van,annak kuss!

A másik táblánál,ha senki nem jön mehet megállás nélkül,de ha jönnek balról vagy jobbról köteles elsőbséget adni!

Csak az a baj,hogy ott akik a nyiri felöl jönnek azt a táblát nem is veszik figyelmebe!

Link to comment
Megosztás:

Hol lehet szerezni olyan hütőmaszkot mint,amilyen Gepárd gépén van??

Vagy a gyárit alakította át??

Egyáltalán foglalkozik valaki ilyen rácsozással,vagy do it yourself??! :D

Dugár elvtárs csinálta nekik is!Katonatelep felé jobbra a kút előtt!

ZAG te nem akarsz szeksönbe tartozni? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.