Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

szintén támogatom és egyben javaslom kérdezzük mekk a vezetöséget, hogy elönyösebb-e valakinek, ha tagi hozzájárulásként fizetjük a Mote-nak, esetleg adóalapcsökkentö lehetöség kínálkozik-e.

mert, ha igen, akkor ugyanaz a befizetett összeg többet ér, vagy akár kevesebbe is kerülhet.

--

este mögyök

Link to comment
Megosztás:

szintén támogatom és egyben javaslom kérdezzük mekk a vezetöséget, hogy elönyösebb-e valakinek, ha tagi hozzájárulásként fizetjük a Mote-nak, esetleg adóalapcsökkentö lehetöség kínálkozik-e.

mert, ha igen, akkor ugyanaz a befizetett összeg többet ér, vagy akár kevesebbe is kerülhet.

--

este mögyök

Ezt most nem értem, de majd este elmagyarázod.

Link to comment
Megosztás:

Ezt most nem értem, de majd este elmagyarázod.

Ez olyan könyvelőduma! ;) Szerintem! :)

Egyébként Tomi meg azért lenne jó pééztáros, mert zsugori!Mindenre sajnálja a lóvét, aztán sodálkoznánk, mikor évvégén ugyanazon a számlán 5K lenne! :D S, a duma hozzá, hogy kicsit megforgatta, és a maradékból vette az új házat, és az Omegát! ;)

Link to comment
Megosztás:

Speed:

az alírásodba még bevéshetsz 4 karaktert!

mondjuk ezeket: !!!!

:D

Bazs piszkált az aláírásom miatt - azt mondta, kiadták neki, hogy szedje rendbe azokat!

Szóval - állítólag - szabálytalan volt... és végül nem tudtunk megegyezni...

felhúztam magam és ez lett belőle!

Ez most pont 120 karakter! Ennyi a megengedett maximum!

és max 3 sor lehet, de ha van kép is akkor már csak 1 plusz sor lehet!

Hát nekem ez nem ment... ;) Nem fért bele minden közlendőm... :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem is jó a 300.- HUF! Én is erre voksolok! :)

De ha más összeget szavaz meg a többség, részemről az is jó lesz! :D

Szerintem is jobb a kp.,mert az utalgatás tényleg macerásabb!

Én is erre szavazok, de én maradnék egyben az egész évet, mert minden átut.-nál az bank lenyel + 60-at.

Link to comment
Megosztás:

Új klubtag!

Vicc nélkül, nagyon el voltál veszve az utóbbi időben.

Mi újság felétek?

El vagyok foglalva mostanában. Azért néha bele-bele olvasok a fórumba, ha aktívan nem is veszek részt. Sokszor inkább nem írok, mert lehet már holnap nem olvasom a választ, az meg úgy néz ki, mintha bunkó lennék.

Link to comment
Megosztás:

Nem t'om hogy vagytok vele, de határozottan CUDAR idő van. :)

Mellesleg tudna adni v.ki tippet, hogy esetleg hol lehet kapni olcsóért Kecskeméten ókumlátort?MErt Johnnyval ma bűvöltük kicsit a Corsáét, de félek, hogy csak amolyan varázslásszerűséget hajtottunk végre. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.