Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Valahol szivárgott a radiátor csatlakozás....

Mire szétszereltük megszünt ?????? ;)

De a kárpít alatti szivacs csicsogott a fagyállótól.

Egy egész nap (vasárnapom :) !) ment rá, de ahoz hogy 100% -os legyen ki kell majd szednem az egészet... :D

Link to comment
Megosztás:

Kellemes vasárnapi foglalatosság..... :)

Sziasztok!

Regiztem magam a talira 2 fővel meg 1600Kg nemes fémmel! :D

Én meg boltot pakoltam szinte egész vasárnap meg takarítottam .. hát ez is kellemes elfoglaltság volt .. de muszáj volt megcsinálni ..

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Regiztem magam a talira 2 fővel meg 1600Kg nemes fémmel! :D

Én meg boltot pakoltam szinte egész vasárnap meg takarítottam .. hát ez is kellemes elfoglaltság volt .. de muszáj volt megcsinálni ..

Egyszer én is pakolni akarok abban a boltban,de egyből a csomitartómba! :)

Link to comment
Megosztás:

Csak nem lehet olyan drága.... :)

Vagyunk egy páran, majd csak összedobjuk... :D

Megfordult már a fejemben a dolog, hogy mi lenne akkor ha csinálnánk egy szekció pénztárat.

Mondjuk havi 100-200 forinttal, és ha valami hasonlóban gondolkodnánk, mint a zászló, vagy egyéb kis meglepik, akkor lenne mihez nyúlni.

Esetleg ez lehetne feltétele is a szekció tagságnak.

Ehhez persze az kell, hogy mindenki akarja.

Mondjatok rá valamit, vagy eleve hamvába halt ötlet?

Link to comment
Megosztás:

Benne vagyok, ha megszavazzák a többiek.

De az 500 Ft havonta SOK! Kevesebb kell.

450? ;) Na jó, ez csak egy 5let volt részemről, de ha belegondolsz, akkor nyáron itt is lesz tali, amire azért sztem nem árt tartalékolni egy kicsit.Tehát ezért gondoltam 200ft-nál többre.De majd jönnek a törpiek, és kiagyaljuk, hogy mi az, ami még belefér.Mert ez kb. egy doboz cigi ára, ha az én dohányzó mivoltomban gondolkodunk.

Vagy 2L étolaj, ha Tomiéban!Esetleg Johnny! :) :D

Link to comment
Megosztás:

Az 500-at nem támogatom, max akkora összeg legyen amekkoráért még senki sem szól.

Havi 500-al már több lenne, mint az éves MOTE tagdíj, azt meg nem kéne szerintem.

Pénztárosnak javasolnám Tomit, persze ha ő is vállalja. (aki ismeri tudja miért őt)

Igen... én is azt számoltam egyből, hogy az 6000,- HUF/év a szekciónak... aztán még 5000,- HUF a MOTE-nak...

Az már 11.000,- HUF! Az már egy fél szett ültető rugóóó! :)

A havi 250-300 HUF az szerintem is egy korrektnek tűnő összeg.

Abból azért már elég sok összejön. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.