Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Megy az msn ezerrel nálunk.

Szal abban állapodtunk meg a holnapi meettel kapcsolatban, hogy a La Verdébe megy aki tud.

Joe pedig elnéz a Centrum parkolóba 19:30 körül, ha valaki ott keresne bennünket.

Én sajna se itt se ott....

A multhéten is pont dolgoztam , meg ma is....na majd legközelebb :blink:

Link to comment
Megosztás:

Amúgy az alapvető probléma az útfenntartással ott van, hogy míg a nemzetközi adatok szerint, ahhoz, hogy megfelelő minőségűek lehessenek az utak folyamatosan, 5 évente az összes utat ki kellene cserélni teljesen, addig Magyaroszágon a jelenlegi rendszer/tempo mellett 20 év alatt cserélődnek ki az utak! :)

Elbactam! Ma reggel hallgattam a TV-ben, hogy Pesten átlagosan 40 évente cserélődnek ki teljesen!

Én nem merek esküdni a ma esti talira... (mármint, hogy ott leszek)

Tegnap Tomival felpattantunk Pestre a Lurdi-mini-talira...

s lassan nagyon kéne már tanulnom... (van 3 vizsgám a jövőhéten) de így munka mellett a francnak sincs kedve tanulni... :)

Na mindegy. Lehet, hogy asszonnyal benézünk... lehet, hogy nem. :blink:... de ez biztos! :lol:

A lényeg, ma este 19:30 La Verde?

Link to comment
Megosztás:

Most ezt nem ertem Tisztelt Szekcióvezető Úr!

A kecskeméti chatben beszéljük meg a talit a talisba csak az évadnyitó?

nembaj írok akkor mindkettőbe ez is növeli a hozzászólásaim számát és biztos kapok valami díjat! :blink:

este 19:30 La verde OK!

Link to comment
Megosztás:

:)

de mán nem is vagyok itt

mindjárt majdnem ott leszek, de ott nem.

leszek.

Hm. Szóval, ha Te most arra gondolsz, amire gondolom, hogy gondolsz, hogy mi gondolunk... akkor igazán örülök, hogy végre már nem ott vagy, hanem ott. Csak kár, hogy itt nem voltál tegnap. Mármint nem itt, hanem ott! :)

:blink:

Link to comment
Megosztás:

Rossz pont! :) beszélj Joeeval! Én is tőle kaptam kölcsön. :lol:

Nahaaaaat pedig meg sincs neki :)

Egyelore meg az sem biztos hogy jatszak kecskemeten, idotan mukodik ez a mozi ceg (is), lehetosegem van bepillantani a kulisszak moge is mostanaban :blink:

Link to comment
Megosztás:

Nahaaaaat pedig meg sincs neki :)

Egyelore meg az sem biztos hogy jatszak kecskemeten, idotan mukodik ez a mozi ceg (is), lehetosegem van bepillantani a kulisszak moge is mostanaban :blink:

Be is bacna ha nem lenne kecsón! :) Ha lesz asszonypajtásod letud nekünk foglalni x számú jegyet jó helyre? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.