Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ezt sasoljátok meg!

Szemelvények a TotalCar "rajongói leveleiből" :blink:

Elég kemény! :)

Idézet a bevezetőből:

"Nap mint nap rengeteg szerető levelet kapunk. Kérem, ha az obszcén kifejezésekkel most nem szeretne találkozni, most kattintson valami más helyre. Mert néha a levélíró örömmel irtaná ki családjainkat, tompa késsel, harmadunokatestvérig. Kalandozzon ###### Paraszttal, Csóró Kisbuzival és Rostos Fasszal 2005 legjobb gyűlöletleveleiben."

Link to comment
Megosztás:

Ezt sasoljátok meg!

Szemelvények a TotalCar "rajongói leveleiből" :blink:

Elég kemény! :)

Idézet a bevezetőből:

"Nap mint nap rengeteg szerető levelet kapunk. Kérem, ha az obszcén kifejezésekkel most nem szeretne találkozni, most kattintson valami más helyre. Mert néha a levélíró örömmel irtaná ki családjainkat, tompa késsel, harmadunokatestvérig. Kalandozzon Fasz Paraszttal, Csóró Kisbuzival és Rostos Fasszal 2005 legjobb gyűlöletleveleiben."

Ez nem semmi... nagy az Isten állatkertje, de sajnos a kerítés is alacsony! :)

Link to comment
Megosztás:

Ezt sasoljátok meg!

Szemelvények a TotalCar "rajongói leveleiből" :blink:

Elég kemény! :)

Idézet a bevezetőből:

"Nap mint nap rengeteg szerető levelet kapunk. Kérem, ha az obszcén kifejezésekkel most nem szeretne találkozni, most kattintson valami más helyre. Mert néha a levélíró örömmel irtaná ki családjainkat, tompa késsel, harmadunokatestvérig. Kalandozzon ###### Paraszttal, Csóró Kisbuzival és Rostos Fasszal 2005 legjobb gyűlöletleveleiben."

Jókat röhögtem rajtuk! :) Én nem azért nézem a TC-t,mert ez alapján döntök,hogy milyen is egy kocsi!Csipem a stilust,ahogy nyomják,ennyi!

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ezzel sokan vagyunk így! :)

Valahogy sokkal inkább az átlagember szemszögéből nézik, és a mindennapos használhatóság, ergonómia, meg ilyenek a lényeg, nem pedig a lökettérfogat, meg ehhez hasonló hüleségek, amit csak a magunkfajta ért meg.Többé kevésbé. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Valahogy sokkal inkább az átlagember szemszögéből nézik, és a mindennapos használhatóság, ergonómia, meg ilyenek a lényeg, nem pedig a lökettérfogat, meg ehhez hasonló hüleségek, amit csak a magunkfajta ért meg.Többé kevésbé. :blink:

Persze néha átesnek a ló túloldalára,de hát ők is emberek! :)

Link to comment
Megosztás:

Amatőr...:-) :-)

Na jah,csak ő nem(csak) offolásból szedi össze ezt,mint a forumon pár elvtérs! :blink:

Én annyira nem örülnék akkora hónak,essen a hegyekben,itt elég lenne 20centi is!

Én kifejezetten utálom a havat,bár ha már választani lehet,inkább a hó mint az ónosgenyó!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.