Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ha valaki ma délelőtt és kora délután Kecskeméten lát az ne lepődjön meg hanem bőszen integessen! :blink:

Mi ebédre megyünk Heténybe anyuékhoz.

Majd jól bedudálok amikor Hagáék háza előtt megyünk el.

sleighs1.gif

Boldog Karácsonyt Kívánok a Kedves Szekciótársaknak!!!!

lite3.gif

Link to comment
Megosztás:

hali,

asszem mehetsz Vecsésig vagy Üllőig Ótópályán

itt ni:

http://www.fn.hu/index.php?id=5&cid=112744

Kezdődik a szezon

A választások közeledtével elkezdődött tehát a kormányzati ciklusra ígért autópályák átadásának szezonja. Az idén év végéig összesen négy alaklommal vágják át a nemzeti színű szalagot.

Első a már említett M5-ös, majd azt december 17-én az M0-s körgyűrű legújabb, az M5-ös autópályát és az új 4-es számú főutat összekötő szakasza következik, illetve a 4-es főút új szakaszát is ugyanekkor adják át.

Link to comment
Megosztás:

hali,

asszem mehetsz Vecsésig vagy Üllőig Ótópályán

Első a már említett M5-ös, majd azt december 17-én az M0-s körgyűrű legújabb, az M5-ös autópályát és az új 4-es számú főutat összekötő szakasza következik, illetve a 4-es főút új szakaszát is ugyanekkor adják át.

Ótópályán??? :blink:

Hát pont azt szeretné elkerülni!!

S.S. menj nyugodtan a 4-esen, gyögyörűen ki lesz táblázva!

Ha Szolnoknál jársz integess! :)

Link to comment
Megosztás:

Az R betűs hölgynek én is kimázolnám! :)

Nem'tom feltűnt-e nektek, hogy milyen pöpecül csúszik az út ma!Szerencsére mindenki észnél volt, és okosan vezetett!Kivéve az a tuning Octavia 1.9D, ami WRC designban díszeleg, és a mocija annyira van felhúzva, hogy 100000km-ig vállalt szavatosságot rá a tuner! :)

Bejglimérgezés?kapott v.ki? :blink:

Link to comment
Megosztás:

Az R betűs hölgynek én is kimázolnám! :D

Nem'tom feltűnt-e nektek, hogy milyen pöpecül csúszik az út ma!Szerencsére mindenki észnél volt, és okosan vezetett!Kivéve az a tuning Octavia 1.9D, ami WRC designban díszeleg, és a mocija annyira van felhúzva, hogy 100000km-ig vállalt szavatosságot rá a tuner! :o

Bejglimérgezés?kapott v.ki? :)

:) Össze is hajtotta a srác a gépet? :blink:

Még nem kaptam részemről bejgli mérgezést... de még dolgozok rajta! B) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szóval akkor Te hajtottad össze a gépedet majdnem! :lol:

Még jó, hogy vannak téli gumáid! :D Ugye vannak Wolfi! :blink: :)

Ne viccelj,persze hogy van neki!Nem sava,de van! :)

Amúgy tényleg iszonyat csuszik,ahol jeges ott b@chatod a téli gumit is,óvatosnak kell lenni!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.