Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Marad minden, csak máshol lesznek helyileg...

Értem.Biztos ez is valami költségmegtakarítás akkor.

Az élet apró örömei.Ma láttam a Széchenyi városban a 10 emeletesek között a volt Suzukimat.DGC-897 volt a rendszáma.Kicsit le van mattulva, meg egy kicsit meg van nyomva a csomitartó, de amúgy egyben van.

Nagyon szerettem azt a gépet! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Értem.Biztos ez is valami költségmegtakarítás akkor.

Az élet apró örömei.Ma láttam a Széchenyi városban a 10 emeletesek között a volt Suzukimat.DGC-897 volt a rendszáma.Kicsit le van mattulva, meg egy kicsit meg van nyomva a csomitartó, de amúgy egyben van.

Nagyon szerettem azt a gépet! :blink:

Hess! :)

Link to comment
Megosztás:

:blink: :) :) :lol:

Ez az úri ficsúr nem tudja, hogy milyen is egy 20 éves technikából átülni egy megbízható verdába!l :D Lehet, hogy vékony, lehet, hogy oldalszélérzékeny, és ultrarossz a régi Swift töréstesztje, de alacsony fogyival, okosan vezetve, a világból kimegy.S, ezutóbbit nagyon alá kell húzni, még a mai, csúcstechnikával készült autók között is!

Én me tudom igazán lenézni, mert én szerettem nagyon, és lehet, hogy még mindig az lenne a kocsim, ha nem nőjük ki létszámilag.

Link to comment
Megosztás:

Ez az úri ficsúr nem tudja, hogy milyen is egy 20 éves technikából átülni egy megbízható verdába!l :) Lehet, hogy vékony, lehet, hogy oldalszélérzékeny, és ultrarossz a régi Swift töréstesztje, de alacsony fogyival, okosan vezetve, a világból kimegy.S, ezutóbbit nagyon alá kell húzni, még a mai, csúcstechnikával készült autók között is!

Én me tudom igazán lenézni, mert én szerettem nagyon, és lehet, hogy még mindig az lenne a kocsim, ha nem nőjük ki létszámilag.

Erről a témáról már a másik topikban kifejtettem az állásos pontom! Itt nem fogom, csak röhögök.. :lol:

Én büntiből gyalog járatnám Dzsonit mindig mindenhova, és amikor már nagyon unná a banánt mindig felajánlanám az 1.0 Szusit de csak a GA felszereltségűt abból is! És addig jáccanám ezt a felajánlósat amíg kénytelen - kelletlen ele nem fogadná!

És akkor azután jól kiröhögném!! :D :o

"Nagy arca van", mert minnyá Opellel kezdhette! :blink: :)

Link to comment
Megosztás:

Erről a témáról már a másik topikban kifejtettem az állásos pontom! Itt nem fogom, csak röhögök.. :lol:

Én büntiből gyalog járatnám Dzsonit mindig mindenhova, és amikor már nagyon unná a banánt mindig felajánlanám az 1.0 Szusit de csak a GA felszereltségűt abból is! És addig jáccanám ezt a felajánlósat amíg kénytelen - kelletlen ele nem fogadná!

És akkor azután jól kiröhögném!! :D :o

"Nagy arca van", mert minnyá Opellel kezdhette! :) :)

Vettem volna zsigulit vagy skodát? :blink: Csak ha nagyon muszáj lenne tenném a seggem egy szusiba,de ha vennem kéne kocsit egy buznyákot nem adnék érte!

Link to comment
Megosztás:

A Zaporozsec meg tiszta NSU!!!

mellesleg azt mondtátok, hogy a kupé az azért kupé, mert 2 ajtaja van... A Calinak meg nem... :blink: Szóval nem coupe! Innentől kezdve meg tényleg csak annyi hasonlóság van köztük, mint a többi opel nagy részével. Mondjuk legjobban télleg a G astrára hasonlít. :)

Te lattal hatso ajtot Calibra-n ?? :)

-----------------------------------------------------

Az uj suzuki alitolag jo, es konnyen elerheto a kedvezo hitelek miatt, matiz meg a tico felett van, ami volt egy ideig es azzal se volt semmi gond, termeszetesen biztonsagtechnika nulla, de kis varosi cirkalonak jo volt, 5 ev semmi muszaki gond !

Link to comment
Megosztás:

Te lattal hatso ajtot Calibra-n ?? :blink:

-----------------------------------------------------

Az uj suzuki alitolag jo, es konnyen elerheto a kedvezo hitelek miatt, matiz meg a tico felett van, ami volt egy ideig es azzal se volt semmi gond, termeszetesen biztonsagtechnika nulla, de kis varosi cirkalonak jo volt, 5 ev semmi muszaki gond !

A Cali 3 ajtós, nem?

és nem keretnélküliek az ajtók! (ez is Coupe ismérv... mármint, hogy keretnélküli az ajtó)

Link to comment
Megosztás:

jaj, ne kezdjétek megint a szuzukizást.....

Engem is gy hajszál választott attól el, hogy egy fekete sport szuzit vegyek, már le is volt beszélve, csak nem indult a járgyány meg kiderült, hogy a kp.i zár se jó, törve is volt, igy lemondtam róla. Pedig nagyon tetszett. Fóliázás, spoiler..... :blink:

Link to comment
Megosztás:

A Cali 3 ajtós, nem?

és nem keretnélküliek az ajtók! (ez is Coupe ismérv... mármint, hogy keretnélküli az ajtó)

Ez a 3 ajtos kifejezes baromsag, a Calibra-nak van ket ajtaja egy motorhazteteje es egy csomagterteteje, az ajto az az ahol beszall az ember :blink:

Link to comment
Megosztás:

Ez a 3 ajtos kifejezes baromsag, a Calibra-nak van ket ajtaja egy motorhazteteje es egy csomagterteteje, az ajto az az ahol beszall az ember :blink:

Kedves Sziszi!

Akkor hívnak 3 ill. 5 ajtósnak egy autót, ha a hátsószélvédő egyben nyílik a csomagtérajtóval.

Ez esetben a calibrák pedig 3 ajtósak!

Azért mondod, hogy baromság, mert a tiéd így nem 2 ajtós!

De mivel ez egy nemzetközlieg elfogadott megnevezés / megkülönböztetés jópár évtizede... így reklamálj annál, akit érdekel! :)

--> A cali nem coupe! :lol:

:) (és remélem, nem sértődsz meg ezen, nem akarlak bántani, cseszegetni!) :D

Link to comment
Megosztás:

Kedves Sziszi!

Akkor hívnak 3 ill. 5 ajtósnak egy autót, ha a hátsószélvédő egyben nyílik a csomagtérajtóval.

Ez esetben a calibrák pedig 3 ajtósak!

Azért mondod, hogy baromság, mert a tiéd így nem 2 ajtós!

De mivel ez egy nemzetközlieg elfogadott megnevezés / megkülönböztetés jópár évtizede... így reklamálj annál, akit érdekel! :)

--> A cali nem coupe! :lol:

:blink: (és remélem, nem sértődsz meg ezen, nem akarlak bántani, cseszegetni!) :D

coupe definicio: http://www.astracoupe.hu/ --> design --> mi is a coupe

tobb helyen is megtalalhato a kovetkezo mondat, pl.: "Három év szünet után bemutatkozott a Calibra utóda..." http://www.99-04.auto2.hu/uj/astrac.htm

Calibra nem coupe, megis a google 893 000db talalatot mutat ra :o

http://www.google.co.hu/search?hl=hu&q=ope...es%C3%A9s&meta=

nem sertodtem meg :)

Link to comment
Megosztás:

coupe definicio: http://www.astracoupe.hu/ --> design --> mi is a coupe

tobb helyen is megtalalhato a kovetkezo mondat, pl.: "Három év szünet után bemutatkozott a Calibra utóda..." http://www.99-04.auto2.hu/uj/astrac.htm

Calibra nem coupe, megis a google 893 000db talalatot mutat ra B)

http://www.google.co.hu/search?hl=hu&q=ope...es%C3%A9s&meta=

nem sertodtem meg :D

Akkor is! :lol:

Na jóóó... most megfogtál! B)

Azért nem biztos, hogy definíciónak az a bizonyos mondat... B)

Szerintem sport... v. sportos autó a Calibra... hogy coupe-e? hm... :)

apppááámmm......

nektek milyen dolgok fontosak az élethez.... :blink: :)

a végeredmény: az asztra COUPE szép, a Calibra szép volt 5-10 évvel ezelött, oszt ennyi... B)

:o

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.