Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Elhoztam a GSI-t a Gabiéktól.Hát iszonyat módon jobb lett a futóműve, az úttartása, és az egyenesfutása a hídcsere után, valamint megszűnt azaz idegesítő ropogás is jobbról előről, mert ki lett cserélve a külső féltengelycsukló.Most már bátran merem ajánlani bárkinek, aki egy műszakilag rendben lévő GSI-t keres.

Csak nagyon olcsón ne add oda senkinek hamár muszáj eladnod.

Link to comment
Megosztás:

Hiába a műszaki állapot, esztétikailag elég viharvert szegény. :lol: Úgyhogy azaz 520e. is éppen a határt súrolja. :lol:

Esztétikai állapotról csak annyit hogy az én autómon is majdnem minden elemet lehetne fényezni valami kis hiba miatt.Amúgy kb mennyinél tartasz most összegben.?

Link to comment
Megosztás:

Ákos!Te vagy Tomi csinált képeket?Tegyétek fel őket pls! :D

Egyébként a talihelyünkről és társaságról mi a vélemény?

Én csináltam képeket.

Ha jól viselkedsz majd átküldöm msn-en egyszer,ha lesz időm.

A talihely gagyi vót a társaság meg sz@r ;) :D

Csak viccótam!!

Rég ettem ennyire jól sikerült pizzát :lol: csak kár,hogy ,messze van. :lol:

Egyébként 1 óra 50 perc alatt értem haza Esztergomba. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Esztétikai állapotról csak annyit hogy az én autómon is majdnem minden elemet lehetne fényezni valami kis hiba miatt.Amúgy kb mennyinél tartasz most összegben.?

Így hídcserével együtt kb. olyan 554e.-nél.Ez nem volt bekalkulálva.De meg kellett csinálni. ;)

A talihely gagyi vót a társaság meg sz@r :D :D

Akkor büntiből legközelebb is ott fogol enni pinzát, miközben mi triangoloumon játszunk neked!Meg cintányéron! :D :D :D S, közben ehhez még örömködő arcot is kell vágnod! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Wolfi, majd viszek neked polírpasztát. Meglátod, ég és föld lesz a különbség!!! Csak az meló. Kemény meló fél napon át. De te is kemény vagy, majd túlesel rajta. ...persze nem mínusz 10 fokban. Hagánál lesz ha tudok szerezni. :lol:

jé de jó képek!! Tomi, linket plse!!!

Link to comment
Megosztás:

A talihely gagyi vót a társaság meg sz@r :D :D

Csak viccótam!!

Rég ettem ennyire jól sikerült pizzát :lol: csak kár,hogy ,messze van. :D

De ugyi a rostos körte volt a legfinibb? :D (Még szerencse ,hogy gregi ajánlására,nem a ROSTOS almát kértem ;) )Ezért cserébe én is kérek a sztárfotókból... :lol:

Ezt meg kifejezetten a "nem betegeknek" sok szeretettel...De legyen ennyi elég,mert a végén kimoderálnak,vagy én is megkapom a prOFF megtisztelő titulust.. :D :D

afterhoursnurse.jpg

akkor te is sajnálhatod... :lol:

Azért Nekem eszemben voltál Rulezke!!Titkon reméltem,hogy ott leszel..És én sajnáltam,hogy nem!!! :D

Link to comment
Megosztás:

Wolfi, majd viszek neked polírpasztát. Meglátod, ég és föld lesz a különbség!!! Csak az meló. Kemény meló fél napon át. De te is kemény vagy, majd túlesel rajta. ...persze nem mínusz 10 fokban. Hagánál lesz ha tudok szerezni. :lol:

jé de jó képek!! Tomi, linket plse!!!

Thx, de rajtam ez nem segít, mert attól még a horpadások, festékleverődések nem fognak elmúlni. :lol:

Sem a küszöbök rozsdája. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát srácok, szerintem is nagyon királyos kis tali kerekedett tegnap este!

Nagyon örültem Ákoséknak én is és annak is, hogy pont egy ilyen "nagy létszámú" talira jöttek el.

Egész jó lett így a La Verda átalakítva. :lol: És még mindig jó a pizzájuk!

Tomi, tényleg feldobhatnád valahova a képeket. Engem is érdekelnének.

Link to comment
Megosztás:

Este 5 után leakartam mosatni az F-est, de teli volt minden mosó. (reggel 10-re jön holnap egy vevő)

Szóval elvittem végül a kézimosóba a Szőlőfürt mellé és mivel ott is várni kellett volna ott hagytam az autót (s megkértem a Dénest, hogy vigyen haza), ja és megegyeztem a mosósokkal, hogy 6-ra viszek még egy autót.

Úgyhogy mind2 Astram ott volt egyszerre végül és Dénes segítségével hoztuk el őket... :lol: Kicsit furán néztek a mosósok. :lol:

Amúgy a mai nap visszaeszkábáltam a gyári rádiót az F-esbe, kipakoltam, kiszedtem erősítőt, ládát, mindent.

Azt nem tudom csak, hogy kihúzzam-e az erősítő kábeleket az autóból. (lehet érdemes lenne, mert nem olcsó). Vélemény?

Link to comment
Megosztás:

Hm... De vagy 5-7 ropi a kábel... nem?

Elég húzósak!

Sztem inkább az a kérdés mennyire bacakodós kiszedni, mennyire gyepálod a belsőt, meg mennyi idő vele kinlódni!

Ja és, hogy eladni, beépíteni tudod -e majd... G Astrába jó lehet?

Ha viszonylag könnyen megoldható a kivétel ne legyél szívbajos! Mert úgyse fogja megfizetni senki! Nem?

Link to comment
Megosztás:

Sztem inkább az a kérdés mennyire bacakodós kiszedni, mennyire gyepálod a belsőt, meg mennyi idő vele kinlódni!

Ja és, hogy eladni, beépíteni tudod -e majd... G Astrába jó lehet?

Ha viszonylag könnyen megoldható a kivétel ne legyél szívbajos! Mert úgyse fogja megfizetni senki! Nem?

Azt néztem, hogy a kis F-esen is fel kell szedni a küszöböket... ráadásul mind2t, ugyanis két oldalon vannak behúzva a kábelek.

Viszont néztem a Coupe küszöbeit... és azt viszont már elég trükkös szétszedni... így nem igazán vágom, hogy hogy is tudom majd bekábelezni a csomitartóba a zenét.

Az a bajom, hogy nem akarom szétbontani az autót... nem akarom szétbarmolni ezt a hibátlan utasteret! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Valamit valamiért. :lol:

Mi két ünnep közöt csináljuk ugyanezt uhu -val. :lol:

Ha éssszel csinálod és nem kapkodsz akkor nem lesz gáz. ;)

Az a bajom Tomi, hogy néztem pl. a küszöböt... és a küszöb "burkolata" befut egyészen az ülés alá! Tehát, hogy azt levegyem... így elsőre úgy tűnt, hogy az ülést is meg kell piszkálni! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az a bajom Tomi, hogy néztem pl. a küszöböt... és a küszöb "burkolata" befut egyészen az ülés alá! Tehát, hogy azt levegyem... így elsőre úgy tűnt, hogy az ülést is meg kell piszkálni! :lol:

Még nem néztem a Coupé küszöböket de majd ha megcsináltuk akkor elárulom,hogy is volt. :lol:

Azért a Fastrából szedd ki a kábeleket. Biztos ami biztos :lol:

Link to comment
Megosztás:

Még nem néztem a Coupé küszöböket de majd ha megcsináltuk akkor elárulom,hogy is volt. :lol:

Azért a Fastrából szedd ki a kábeleket. Biztos ami biztos :lol:

Rendicsek, köszi. Aztán, ha nagyon elcseszitek... én legalább már nem fogok nekilátni! :lol:

Az F-esből pedig kihúzom a kábeleket. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.