Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Szerintem ezt már nagyon kérdezni sem kell.

Ott lesz aki csak tud.

Multhéten én is késtem, de azért a pizzára úgy ahyog odaértem.

Holnap ott leszek időben (Remélem) ;)

Azért szerintem ritka jó kis szekciónk van nekünk... akár esik, akár fúj, legyen hó vagy jég... néhányan mindig ott vagyunk a CP-ben PÉNTEK ESTÉNKÉNT 19:30-kor!!! :lol: :D :lol: :D :lol:

Szerintem simán kinevezhetnénk magunkat... vagy inkább kinevezhetné a MOTE a Kecskeméti szekciót a "legaktívabb szekciónak"! :D :D

Mit szóltok? :D

Link to comment
Megosztás:

Azért szerintem ritka jó kis szekciónk van nekünk... akár esik, akár fúj, legyen hó vagy jég... néhányan mindig ott vagyunk a CP-ben PÉNTEK ESTÉNKÉNT 19:30-kor!!! :lol: ;) :lol: :D :lol:

Szerintem simán kinevezhetnénk magunkat... vagy inkább kinevezhetné a MOTE a Kecskeméti szekciót a "legaktívabb szekciónak"! :D :D

Mit szóltok? :D

Ezzel egyetértek, ezért is léptem be hozzátok, csak kicsit messze vagytok , főleg télen. Az AstraG- ben is próbálkozunk több talit összehozni.

Haga! Az M5-ön csak egy óra!?

Link to comment
Megosztás:

Na ma este kapok a fejemre. (szerintem)

Beigértem hogy viszek árajánlatot a Hollóbol, és már megint kib@tak velem.

Megdumáltuk, hogy ma délelött kimegyek és beszélek a fiával a csókának, mert ő az illetékes ebben.

Felhijuk ma, és hááát inkább hétfőn menjek, mert holnap valami 2000 fős rendezvény lesz és most nincs ideje a csávónak velem foglalkozni.

Remélem hétfőn már nem fog semmit kitalálni a csóka.

Módosítva : Joee
Link to comment
Megosztás:

Ezzel egyetértek, ezért is léptem be hozzátok, csak kicsit messze vagytok , főleg télen. Az AstraG- ben is próbálkozunk több talit összehozni.

Haga! Az M5-ön csak egy óra!?

El bírod te aztat képzelni, hogy az én pofámat mennyire szétvernék az itteniek, ha pöstre felmennék szekciózni, itt meg bacok menni mindenféle dolgokra hivatkozva????

Nem vagyok én öngyilkos jelölt bakker! :D

Ide a kecsói talikra sem azért nem megyek mert nem szimpi a társaság, hanem mert télleg mindíg jön valami... bár anno volt szombati talikról is szó, de a többségnek a péntek megfelelő! Persze arra sincs semmi garancia, hogy a szombatikra olyan nagyon sokkal jobban el tudnék járni! :lol: ;)

A G Astra szekcióban csak amolyan "tiszteletbeli" tag vagyok!! :lol:

Apropó!!

Meddig nem késő árajánlatot hozni - vinni - adni:??? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Cartársak, a mai talit le kell, hogy mondjam, mert délutánra v.mi határtalanul nem érzem jól magam.Most vagy beteg leszek/vagyok, vagy csak qva fáradt.De nem tudom eldönteni, mert mind2 jelenség jelét produkálom.Szal Lnézést mindenkitől. :lol:

Szia warwolf!!

Remélem,nem komoly a dolog!!Ebben a hülye tocspocs időben könnyű a bacikat elkapkodni...Mindnesetre kicsit menj távolabb a pici lányodtól,és az acconykádtól!! Legalább Ők maradjanak ki belőle! :lol: Te meg aluggggy egy nagyot,hátha attól erőre kapsz!!Mindenesetre jobbulást!!

nurse.jpg

Link to comment
Megosztás:

El bírod te aztat képzelni, hogy az én pofámat mennyire szétvernék az itteniek, ha pöstre felmennék szekciózni, itt meg bacok menni mindenféle dolgokra hivatkozva????

Nem vagyok én öngyilkos jelölt bakker! :D

Ide a kecsói talikra sem azért nem megyek mert nem szimpi a társaság, hanem mert télleg mindíg jön valami... bár anno volt szombati talikról is szó, de a többségnek a péntek megfelelő! Persze arra sincs semmi garancia, hogy a szombatikra olyan nagyon sokkal jobban el tudnék járni! :lol: ;)

A G Astra szekcióban csak amolyan "tiszteletbeli" tag vagyok!! :lol:

Apropó!!

Meddig nem késő árajánlatot hozni - vinni - adni:??? :lol:

Múlt vasárnap fent voltam és egy kis karácsonyi bevásárlással egybe kötöttem. Tudom Kecsóról már nem kell elmenni helyben van minden, de néha ott lehetnél.

A gumival kapcsolatban kösz, de a tesóban kaptam 195/60-ast ennikék-ért és már fel is tettem. A sors fintora, hogy új gumival a csomagtartóban Pécsről szakadó hóesésben lavíroztam haza. A zabszem bent volt végig. :D

Link to comment
Megosztás:

Turner ilyen nővérkét küldhetnél a nem betegeknek is. :lol:

Árajánlattal, pedig azt hiszem a jövő hét végéig várunk, he nem lesz más jobb akkor lefoglalom a Bajort.

Igaz hétfőn, vagy kedden még érdeklődök egy másik helyet is.

De megközelíthetőségben is a Bajor tűnik a legjobbnak.

Link to comment
Megosztás:

Cartársak, a mai talit le kell, hogy mondjam, mert délutánra v.mi határtalanul nem érzem jól magam.Most vagy beteg leszek/vagyok, vagy csak qva fáradt.De nem tudom eldönteni, mert mind2 jelenség jelét produkálom.Szal Lnézést mindenkitől. :lol:

sajnálhatod hogy nemjöttél... :lol:

Link to comment
Megosztás:

sajnálhatod hogy nemjöttél... :lol:

Tudom, és nagyon sajnálom is, mert hallottam, hogy sokan voltunk, és jó lett volna talizni veletek, de hidegrázás, meg hasmars és tsai Rlz.De ma reggel, röpke 13.5 órás alvás után viszonylag gyógyultan ébredtem fel, pici lányom is meglepően aktív, bár ha belegondolok, ez nem is olyan meglepő, viszont a ház kismamája dögrováson van, és most is alszik.Ha nem akar javulni, akkor goo to ügyelet. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egyébként a talihelyünkről és társaságról mi a vélemény?
Mi lenne??? Már elég régóta ismerünk benneteket, mint a rossz pízt!!! :D :D ;) Naon faxa csávók vagytok, meg a pizzériátok is kiiiiirály!!!

A talihely??? Hááááát ha így folytatjátok, nagyobb után kell néznetek!!! :D

Most jutott eszembe, hogy Hemi 4db felnije itt van nálam!B@sszusss!Elvihettétek volna neki! ÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!! :lol: :lol: :lol:

Ha 24-e előtt eljuttatod Hagáékhoz, én szívesen eljuttatom Heminek.

Link to comment
Megosztás:

Ákos!Te vagy Tomi csinált képeket?Tegyétek fel őket pls! :lol:

Egyébként a talihelyünkről és társaságról mi a vélemény?

nem csináltam.

az opeltomi csinált...

a taliherly jó, a pidza pizza király volt! Köszi hogy ajánlottad nekem !

a társaság is sirály :lol:

jókiscsapat ez!!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Elhoztam a GSI-t a Gabiéktól.Hát iszonyat módon jobb lett a futóműve, az úttartása, és az egyenesfutása a hídcsere után, valamint megszűnt azaz idegesítő ropogás is jobbról előről, mert ki lett cserélve a külső féltengelycsukló.Most már bátran merem ajánlani bárkinek, aki egy műszakilag rendben lévő GSI-t keres.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.