Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Én így ahogy van az enyém, így mentem műszakira a KPM-hez.

Nem volt gond, csak jó alaposan átnézték.

A függönyt azért leengedtem. :lol:

Az enyém nem menne át, mert:

- nem gyári az első lámpám - nincs bejegyezve a forgalmiba az engedély és nincs műbizonylat

- nem gyári a hátsó lámpám - nincs bejegyezve a forgalmiba az engedély és nincs műbizonylat

- sport fütómű - nincs átalakítási engedélyem!

Link to comment
Megosztás:

én le tudtam volna vizsgáztatni igy.... :lol:

Nincs semmi baja a vasnak ill de vennem kellett egy 135HUF-os tömítést a turbóra. ennyi!

Majd tavasszal fékjavítás Blitz biztos segít az alapanyaggal :lol:

Uhuhu: Köszi szépen! (van ám egy Trabim is)

Gumi:

Nekem az astran kleber téli volt és nagyon tetszett.

A vectran kleber nyári van és nagyon tetszik.

Szerintem jó és a mindszenti krtn is megkapod biztos de jó még a Dayton is!

Az a téli mind 3 autómon :lol:

Link to comment
Megosztás:

Márk !

Gondolkodtam a kérdéseden, minek neked kléber, meg úgy egyáltalán gumi?

A télit most raktad fel, a nyári meg annyira nem lehet még ratyi.

Kocsit cseréltél vagy mi?

Anyu autójára kellene gumi.

Azért keresek.

Ha új autóval járnék, úgyis tudnátok róla! Félsz, hogy elhagyom az OPEL CLUB-ot? :lol:

Amúgy pedig nem valami jók az Astrámon is a CEAT gumik... (azért nem hiszem, hogy lecserélem)

Módosítva : Speed
Link to comment
Megosztás:

Baccus -itt már 10 centis hó van - ez nem vicc!!!!!!!!!!! :lol: :lol: ;) :D

AZ KIRÁLYSÁÁÁÁG!!! :lol:

Remélem nálunk is összekapja magát és este már lehet egy jót autókázni! :D)

Az asszonyt kicsit oktatnám a havas vezetésről.

Kimennénk picit gyakorolni vele!

Módosítva : Speed
Link to comment
Megosztás:

:lol: Srácok!! HAVAZIK!!! :D :D :D :lol: :lol:

Bizony királyság is ez a havazás!Ma egy kicsit elszámoltam egy kanyart, aztán mind2 első kerékkel nekicsúsztam a padkának a Jókain lévő gyógyszertárral szemben.Érdekes produkció volt.Próbáltam bekanyarodni arra a tököm kisutcára, csak nem jött össze.Nagy poen volt.Aki mellettem állt kisteherrel, nézett is egy nagyot, aztán én meg röhögve mentem tovább némi tolatás után.Jah, a fehérrel voltam.Amúgy kb. 3km/h-val csúsztam.Érdekes volt! ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!! Nekem spec nem hiányzott ez a havazás. Pécs környékén a rádió szerint csúsznak vissza a kamionok, somogyban a rádió szerint szakad a hó, ezek szerint kecskemétet is lepi... Itt Bp környékén még semmi. Mindenesetre én holnap megyek teherautózni az Alpokba, az olasz határig... ...meg vissza. Áááááááááááááá :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!! Nekem spec nem hiányzott ez a havazás. Pécs környékén a rádió szerint csúsznak vissza a kamionok, somogyban a rádió szerint szakad a hó, ezek szerint kecskemétet is lepi... Itt Bp környékén még semmi. Mindenesetre én holnap megyek teherautózni az Alpokba, az olasz határig... ...meg vissza. Áááááááááááááá :lol: :lol:

Gregi küldök sítalpakat!!Vigyázz az úton magadra!Különben..... :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

délben a Westend mélygarázs kijáratnál az emelkedön elkapart egy elsökerekes nagyautó nagyon alacsony fordulatszámon.

semmi hó nem volt csak hideg, hirtelen azt hittem még vissza is csúszik.

ott nyáron is sikítva jönnek ki az autók, de hogy ilyen pici hidegben ilyen picit se tapadjon az a nyári gumi, ki hinné, hogy nem telik neki rá.

Link to comment
Megosztás:

:lol: Srácok!! HAVAZIK!!! :D :D :D :lol: ;)

Holnap este szokásos tali CP-ben? 19:30! OK?

Aztán benyomhatnánk egy pizzát is!

Lehet, hogy jön egy új érdeklődő is! (de ez még nem száz)

Nem vitte túlzásba ez a hóesés :lol:

Reméljük belehúz egy kicsit :D

Link to comment
Megosztás:

Nem vitte túlzásba ez a hóesés :lol:

Reméljük belehúz egy kicsit :D

Nem-e!!!! :lol: Mondjuk mára már itt se sok maradt, de tegnap este a szokásos sulis utamat róttam hazafelé Pécsről. Iszonyú volt. Téli gumim is volt, de sajnos mégcsak a csomagtartóban. :D Ilyen az én szerencsém előtte való nap vettem meg. Rengeteg autó összecsúszott a mecsekben, de Bonyhád felé is. Én a pécsi kivezetőn már vettem egy kétfordulós piruettet így marhára féltem hazáig! ;) Ma már felkerültek a téli gumik, de az ilyen allattomos 0; -1 fok körüli szakadó hóesést az úton kb. 5 cm-es hóval..., hát inkább otthon a szobából ablakon át. Bent a városokban fogalmuk nem volt, hogy öt kilométerre már mi zajlik. Se hókotró, se sózás, pedig már déltől esett a hó. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Skacok... holnap estére nem nagyon reagált senki.

Tomival beszéltem, ő jön.

Wolfi szintén talán...

törpiek?

Esetleg ritkán látott Haga honvéd? :lol:

Na sebaj... csak én pl. múlthéten nem értem rá... meg előtte sem voltam asszem...

szóval már jó lenne valami...

Link to comment
Megosztás:

Skacok... holnap estére nem nagyon reagált senki.

Tomival beszéltem, ő jön.

Wolfi szintén talán...

törpiek?

Esetleg ritkán látott Haga honvéd? :lol:

Na sebaj... csak én pl. múlthéten nem értem rá... meg előtte sem voltam asszem...

szóval már jó lenne valami...

Szerintem ezt már nagyon kérdezni sem kell.

Ott lesz aki csak tud.

Multhéten én is késtem, de azért a pizzára úgy ahyog odaértem.

Holnap ott leszek időben (Remélem) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.