Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Márk, nem látni a belinkelt autódat..... :lol:

Sajnos már törölték, valszeg elkelt az autó! Nem csoda!

Egy OPEL ASTRA G BERTONE COUPE volt.

2000.07., 1.8 16V 85KW (116LE)

Mélykék metál, sportfutómű, sportkipufogó, kipörgésgátló, ABS, klíma, CDtár, 17"-es alu (sok küllős) 215-ös gumákkal, 4 Airbag, elektromos tükrök, stb.

Jaaa és vezetett szervízkönyv és 59.500km!

Gyönyörű volt a képek alapján! :lol: De elvitték!

jaaa, és mindez 7.800 EUR-ért!

Link to comment
Megosztás:

Na jó... ha nem ír senki... majd én írok.

Szóval kipróbáltam ma azt a Bertone Coupe-t, ami a Tormásiéknál van. Én nem voltam hasra esve a teljesítménytől... ok 125LE az 125LE... de állítólag ez le is van lustulva.

De azért elég jól felszerelt kis darab! :lol: Ami a legjobban tetszett az az ajtók nyílása! :lol: Megfogod a kilincset, felemeled és az ablak lecsúszik egy fél centit... amikor pedig becsukod az ajtót, visszacsúszik az ablak :!: :lol: Nagyon-nagyon zsííír! Igazi coupe feeling!

Link to comment
Megosztás:

Speed!Miért nem kergetted meg úgy igaziból?S, lesz autócsere, v. csak álom marad? Mennyiért számolnák be a tidet?Adott esetben?

A gép nem az övék. 2.990e-re van kirakva... megkértem 2.5e-ért... 2.750e a vége! Bizományban van náluk.

Mivel bizományos, így az enyémet sem számolják be, de azt mondta a ######i (ismerős), hogy ad érte 600at! :evil: Mondtam, hogy akár be is kaphatja! (persze ő csak poénkodott) De azt mondta, hogy jobban járok, ha el adom én magam.

Találtam Pesten egy elég jónak tűnő autót... elvileg egy barátom megnézni. De még ott vagyok, hogy nem biztos, hogy be tudom vállalni az újat... sőőőt... valszeg nem. Na mindegy.

Inkább csak álmodozok! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na ja de arra 7800EUR-ra meg jon a reg ado  :lol:  

En ha cserelek autot az tutti BMW lesz ezt amr eldontottem, de az nem mostanaban lesz  :lol:

De én német rendszámmal használnám, ha kint veszek! ;) :D :D

Szóval akkor már nem érdekel a reg.adó! :lol:

Link to comment
Megosztás:

És ugye már nézelődök egy ideje, hogy lehet, hogy váltani kellene... de mire?

- Szeretem az Audikat, de nem merek venni - félek, hogy ellopják!

- VW - nem vágyok se 3as, se 4es golfra... Pedig szép autók... de... tudja a fene.

- Seat... ááá

- Ford - mit?

- Fiat - ugyan már!

- Alfa... na azok szépek... de guruló koporsó a 147-es... :D

- Toyota... azok csoffadtak!

mi van még? ...

- Honda... hm. sosem vonzott

- Merci, nem az én kategóriám

- Citroen... áááááá :lol:

van még valami? jaaa, Johnny kedvence...

- a mi autónk... - No comment.

- szóval nem marad más, mint a jó kis Opel...

De... de a G astra nem tetszik.

A H nagyon drága...

F-et meg már minek vennék?

Esteleg vectra... de... fene tudja.

Egyetlen modell, ami igazán tetszik és szóba jöhet, az a G Bertone Coupe! :lol:

Mindenki vonja le a konklúziót... :lol:

Nekem meg ki kellene találnom, hogy miből tudnám megvenni! ;)

Link to comment
Megosztás:

Mindenki vonja le a konklúziót... :lol:

Nekem meg ki kellene találnom, hogy miből tudnám megvenni! :lol:

Elérkezettnek látom az időt, hogy beindítsd ezt a projektet.Mert pl. hiába vársz tavaszig, ha elakarod adni a tiédet, jönnek a hüle dumával, hogy most sok eladó autó van, meg ilyen faxságok, ha meg te akarsz venni, akkor az "ennyi a piaci ár" szöveget nyomják.Szal ha elhatároztad, akkor keresd meg a megoldást.Nem éri meg várni.Szerintem. 8) S, ráérsz később is Vectra v. Omega kombit venni, hogy elférjenek a lurkók! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Elérkezettnek látom az időt, hogy beindítsd ezt a projektet.Mert pl. hiába vársz tavaszig, ha elakarod adni a tiédet, jönnek a hüle dumával, hogy most sok eladó autó van, meg ilyen faxságok, ha meg te akarsz venni, akkor az "ennyi a piaci ár" szöveget nyomják.Szal ha elhatároztad, akkor keresd meg a megoldást.Nem éri meg várni.Szerintem. 8) S, ráérsz később is Vectra v. Omega kombit venni, hogy elférjenek a lurkók! :D

:lol: :lol: :lol:

:D Én amúgy azon voltam ledöbbenve, hogy mentem 100kmh körül a géppel és majdnem 3000-et pörgött!!! Az azért elég durva! Simán kéne a 6. fokozat!

jaaa, a másik megdöbbentő pedig az volt, hogy megnéztük a BC-n az átlag fogyit és 7,1 lötyit dobott ki a gép! :D Az nem rossz! :D (igaz... én csak akkor indultam tesztelni! :D De finoman bántam vele én is!)

Link to comment
Megosztás:

100nál 3000? az mért rossz?

az 200nál 6000, nem?

és még lenne 500-1000 fordulat tiltásig (, ha a motor bírná erővel)

:?

Mert az enyém 120-130-nál forog 3-et!

És meglepően zajos volt ebből eredően!

Hogy 200-nál mennyit forog azt nem vágom... de azt sem tudom, hogy végre mit megy az autó! (de valszeg ott már nem 7-8 litert kortyol!) :lol:

Szerelem ez első látásra!Én mondom!

Hááát... van igazság abban amit mondasz... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kicsit többet.Nékem 90km/h-nál pörög 2500-2700rpm-et.100-nál megvan a 3000rpm.De azaz a sebesség, amivel úgy érzem ,hogy haladok is! :mrgreen:

Az enyém az nem. A 8 szelepes kevesebbet forog. Nekem 120körül... talán kicsivel fölötte forogja meg a 3-et. (majdnem 130) 140-nél van 3500-on.

Link to comment
Megosztás:

az enyim 100nál 3100 körül forog emlékeim szerint, talán mert "sportlimuzin" :oops:

--- de itt egy cikk a helyi sajtóból (kék nefi), 11/26:

Lencsés-Világosi autóbontó esetleg Sanshin?

-A képviselő-testület szeptember végén hozzájáruIt, hogy autóbontó üzemet építsen egy spanyol érdekeltségű cég a Lencsés-Világos dűlőben. A testület csütörtökön újra tárgyalt az autóbontó létesítéséről.

A Rectec Kft. a beruházást a konzervgyár mögötti, iparterületnek kijelölt önkormányzati tulajdonú területen valósitaná meg, amelyet jelenleg 25 család bérel és zártkertként használ. A spanyol beruházó a tervek szerint három műszakban 150 embert foglalkoztatna. A Rectec Kft. az általa megvásárlandó, közel négy hektáros területet roncsautók alkatrészekre való szétszerelésére, és azok fajtánként való tömöritésére akarja használni. Az összebálázott anyagokat azután elszállítják innen. A Rectec Kft. korábban adott egy árajánlatot a Lencsés-Világos dűlői önkormányzati terület megvásárlására, nettó9,7 millió forint értékben. Azonban az ingatlant az önkormányzat a helyi vagyonrendelet szerint csak értékbecslés után, árverésen adhatja el. A ceglédi Makett Kft. 26,3 millió forintra becsülte a terület értékét, vagyis ezt az összeget kell megjelölni kikiáltási árként. Továbbá törvény írja elő, hogy - 20 millió fölötti értékű ingatlan - esetében ezt az árat az önkormányzat nem csökkentheti.

A Rectec Kft. most megajánlotta a 26,3 millió forintot a LencsésVilágos dűlői területért, továbbá az ott lévő mintegy 250 négyszögöles kiskertekért egyenként 50 ezer forint kárpótlást ajánlott a bérlőknek. Ezen kívül a befektető a jelenleg szántóként nyilvántartott, beruházásra kért ingatlan ipari terűlettétörténő átminősítésének 6,5 millióforintos költségét is átvállalja az önkormányzattóI. Cserébe viszont azt kérte, hogy az önkormányzat 16,7 millió forinttal támogassa a munkahelyteremtő beruházás megvalósitását.

Dr. Czira Szabolcs polgármester a csütörtöki testületi ülésen azt javasolta, hogy a december 15-ei ülésre készítse el a hivatal a Rectec Kft.-vel

kötendő szerződés tervezetét. Dr. Karay Kornélia címzetes főjegyző felhívta a figyelmet arra, hogy ha az önkormányzat támogatja a beruházás megvalósítását, annak tervezetét a pénzügyminisztériummal jóvá kell hagyatni. Ezt az uniós csatlakozás óta kormányrendelet írja elő. A határidőt ennek figyelembe vételévei kell megállapítani. László Ferenc tájékoztatta a testületet arról, hogy amikor nem régen Veres János pénzügyminiszter Nagykőrösön járt, Tóbiás József országgyűlési képviselő találkozót szervezett a Rectec Kft. képviselője és Veres János között. A pénzügyminiszter akkor azt igérte, hogy öt munkanapon belül megadja Kőrösnek a hozzájárulást az önkormányzati támogatássai megvalósuló beruházáshoz. Kustár Tamás alpolgármester emlékeztetett arra, hogy a terület értékesitésére mindenképpen árverést kell kiírni, mert más jelentkező is van az ingatlan megvásárlására. Ugyanis a Sanshinnál terveznek egy jelentős beruházást, amelyhez kapcsolódóan beszállító jönne Kőrösre, ezért könnyen lehet, hogy ők is licitálnak majd a lencsés-világosi területre. Az alpolgármester szerint nyilvános árverést kell tartani. Dr.Czira Szabolcs azt mondta, ha a pénzügyminiszter öt nap alatt megadja a hozzájárulást az önkormányzati támogatáshoz, jöjjön minél hamarabb a Rectec Kft., termtsen itt munkahelyeket, csak azután a főhivatalok ne az önkormányzaton verjék el a port, mert később kiderül, hogy jogtalanul járt el. A képviselő-testület megszavazt, hogy december 15-éig készítse el a hivatal a Rectec Kft.-vel kötendő szerződés tervezetét.

Sipka Etelka

---

(nincs nekik honlapjuk, nem lehet linkelni)

stb-stb, de elképzelem 3 műszakban 150 embör csak ótót bont.....

pl hajnal kettőkor : na bedobom még özt a drága kis pólót a présbe oztán mögyök éjnis büfizni

Link to comment
Megosztás:

Hogy 200-nál mennyit forog azt nem vágom... de azt sem tudom, hogy végre mit megy az autó! (de valszeg ott már nem 7-8 litert kortyol!) :lol:
Nekem az 1.8as coupe 140körül forgott olyan 3800at és kb 235körül volt a vége óra szerint.De ahozz képest hogy nem megy túl jól azért 180környékén még elég jól húzott :lol:
Link to comment
Megosztás:

Nekem az 1.8as coupe 140körül forgott olyan 3800at és kb 235körül volt a vége óra szerint.De ahozz képest hogy nem megy túl jól azért 180környékén még elég jól húzott :lol:

Neked volt 1.8 G Coupe-d? (vagy van?)

A 125LE-s? Mennyi volt a vége? (235 nem lehet...)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.