Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

ingyenes mi? Az ismerős az első gari szervízen ott hagyott ca. 100e-t (VW Phaeton)

Hat a Citroen-nel meg a Daewoo-nal ingyenes volt :roll:

Bazs:Szeva, tegad is latni :lol: Kek irast meg nem szoktad le latom :lol:

Joe: Koszonom a helyreigazitast :lol: Egyebkent joindulattal 50% szerintem :oops:

Link to comment
Megosztás:

Haga akkor maradjunk ennyiben.

Más.

Valaki (esetleg aki ráér) tud-e infót az évnyitóról, ki keresett még helyet, kapott ajánlatot, stb...

Vagy nekünk csak a szánk jár a talik után, és szervezni senki sem hajlandó semmit?

Kb.: hány főben kell kalkulálni ?

Körülnézek én is.

Link to comment
Megosztás:

Kb.: hány főben kell kalkulálni ?

Körülnézek én is.

Kb: 100 fő, ahogy Wolfi is írta.

Nem árt ha megoldható a hangosítás, és esetleg az ottalvás sem. (gondolom lesznek páran akik élnek a lehetőséggel)

A dátum pedig Február két utolsó szombatja közül valamelyik.

Link to comment
Megosztás:

Wolfi: nem tagadom, néha odalépek neki. Nem mintha egy erőgép volna, de azért egy picit lehet neki nyomni :lol: Én úgy érzem hogy 80% kímélést kap a kocsi. Átlag napokon nem gyepálom, csak néha :oops:

Tudom, csaK vicceltem.Alapvetően én is csak a GSI-t kergetem, de ez még a kezdeti stádium.A fehéret is csak ritkán szoktam nyúzni, de annak a 16V miatt nem árt.Különben ellustul.

Link to comment
Megosztás:

Most beszéltem Dénessel.

Az ügye már egész jól áll, ha jól emlékszem akkor a nyomozati költéget (26.000 Ft9 kell megfizetnie.

Felfüggesztve kapott 56.000 Ft büntit egy évre.

De megmarad a jogsija.

Aki tudja Chyga számát az küldje már el nekem, vagy Dénesnek.

Link to comment
Megosztás:

Most beszéltem Dénessel.

Az ügye már egész jól áll, ha jól emlékszem akkor a nyomozati költéget (26.000 Ft9 kell megfizetnie.

Felfüggesztve kapott 56.000 Ft büntit egy évre.

De megmarad a jogsija.

Aki tudja Chyga számát az küldje már el nekem, vagy Dénesnek.

a Hagalexnek megadtam. elküggyem neked is?

Link to comment
Megosztás:

Ami itt nem derül ki egyértelműen.

A címből látszódik, hogy egy M5-ös BMW és egy RS4-es Audi nyomja.

Na de az Audi egy MTM által tuningolt 525LE-s változat! ;)

Azért picsázza el így a BMW-t (kigyorsításoknál nagyon elhúz) :lol:

Amúgy nagyon állat, ahogy nyomják a srácok.

Gondoltam,hogy neked tetszeni fog! :lol: Ilyenkor sajnálod,hogy a kiskörút csak kétsávos,mi? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Képzeljétek, ma frankón beszívtam... a beszívni valót!

Hazaérve a munkából felhívtam Ákost (alias Uhuhuhu) és beszélgetés közben leülök a számítógéphez, benyomom a POWER gombot... a gép elkezd bootolni, majd patt, és leáll! Hm. Power gomb again... de már semmi.

Hát jó esetben szétugrott a tápom. Rossz esetben az alaplapom és a procim is (már jártam így hasonló tünetekkel).

(Még jó, hogy apa laptopja itthon van)

Amúgy... elkezdtem foglalkozni az autócsere gondolatával... :roll: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Es mit neztel ki ? Ebbol meg ki tudsz szallni bukas nelkul ?

Bukás nélkül? :lol: Szerintem ez egy nagyon ritka fogalom az autópiacon! :lol:

Hát... az a helyzet, hogy most Szerelmes lettem! Ennyi pénzért ajándék! :lol: Nem?

Nyilván meg kellene csípni egy ilyet! Illetve nekem egészen pontosan EZ AZ AUTÓ kellene ;) ... csakhát... mire én lépni tudok... :roll:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.