Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

J0hnnyval beszéltük ma msn-en, hogy mi lenne, ha csapnánk egy bulit a szekciónak és családtagjaiknak szilveszterre.

Mi benne lennénk az tuti :lol:

Úgynevezett batyus bál lenne (mindenki hoz mindent)

Helységet, ha nem tudunk szerezni akkor bérelni is lehet szerintem.

Mit szóltok?

Link to comment
Megosztás:

J0hnnyval beszéltük ma msn-en, hogy mi lenne, ha csapnánk egy bulit a szekciónak és családtagjaiknak szilveszterre.

Mi benne lennénk az tuti

Úgynevezett batyus bál lenne (mindenki hoz mindent)

Helységet, ha nem tudunk szerezni akkor bérelni is lehet szerintem.

Mit szóltok?

Link to comment
Megosztás:

És nem csak a kecskeméti matricát készítem el hanem a többit is mert az új sorozat nem szabvány szerint készült rajtunk kívül álló okok miatt, de legalább a kecskeméti autók legyenek szépek! :lol:

A rendszám keret már fel is került, s ha lessz kecskeméti matrica felragasztom a többit is.

Előre is kössssssssssssssssz ::lol:

Link to comment
Megosztás:

Na sikerült egász jó üzletet csinálnom ma szerintem!

A két felesleges hátsó sárfogógumát eladtam a bontóban 2E-ért,aztán a Légrádinál vettem gyári elsőt 3200Ft-ért! :shock:

Ilyenkor kérdem én,hogy az izsákin,Karcsiéknál miért 5700Ft,ami Légrádinál 3200Ft? Mindkettő gyári,szal nem Agron kft-s magyar!

Felrakni nem volt leányálom,elég rendesen megszidttam a tervezőét és a GM is tolta a bugyit! :lol:

Sajnos nem egyedi dolog. Én a légtömegmérővel jártam így.

56000Ft helyett a Légrádinál 22000Ft és tök ugyan az a csomagolás is.

Nam árt körülnézni, azóta a neten találtam 16000Ft is :wink: :wink: :wink:

Link to comment
Megosztás:

Egyébként pedig mindenkitől elnézést kérek, hogy nem tudtam maradni pénteken, pedig szívesen megtettem volna, de elég sok segíteni való volt Kiskőrösön, és egy kicsit csúszásban is voltam.Szal még 1X bocs.Amúgy megvolt a disznótor, kutyamód elfáradtam a nap végére, de sikerült befejeznünk.Meg hát a vacsi is fincsi volt, szóval.........

Link to comment
Megosztás:

Én is kivégeztem a pocát (kb: 300Kg)

És mi is elfáradtunk, csak most ültem a gép elé is, eddig pihiztem.

Én a szilveszterre nem mondok semmit, bizonytalan a helyzet, úgy néz ki csak pár nap lesz amit a családom együtt tölthet (Timi dolgozik az ünnepek alatt is), és akkor inkább velük maradok.

Link to comment
Megosztás:

Los Padlos!

Én még nem láttam, hogy társalgós, csettegős topikban valakit megszóltak volna, hogy OFF -ol! Máshol meg jogos ha szólnak, hiszen rend a lelke mindennek, ezt egy bankásznak tudni kell!

Hál' Istennek jó nagy fórumunk van, és így muszáj rendet tartani, mert nem látnánk át egy idő után a topikokat! :wink:

H

Skacok! Nem kellene valakinek egy 40mm-es futómű? (F astra 5 v. 4 ajtós alá való!) (Raceland a gyártója)

Sziszi, Speed, a hirdetést az eladó topicba írjátok, mielőtt kimoderálnak benneteket. (és csak egyszer, mert még sárga lapot is adhatnak érte)

Na mindegy... de ezen nem fogunk összeveszni... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Haga!Lehet, hogy 9 éves az Uhu vasa, de jól felszerelt, vigyázott rá, szal az állapota miatt éri azt az 1.1M-tA kérni és a kapni is mindig egy elég relatív dolog.Ár alatt persze minden elmegy, aztán kiköt egy autóker.ben, és idővel majd eladódik.Ennek a kék csodának nyomja még felfelé az árát az Angel Eye lámpicsek, az FK rugók, a hátsó lámpák, a hátsó tárcsafék, és még sorolhatnám.Szal majd elválik.

De klímás verdát használtan könnyebb eladni, mint a nélkülit.Szerintem.

Szóval minden relatív.Én így gondolom.

Link to comment
Megosztás:

Haga!Lehet, hogy 9 éves az Uhu vasa, de jól felszerelt, vigyázott rá, szal az állapota miatt éri azt az 1.1M-tA kérni és a kapni is mindig egy elég relatív dolog.Ár alatt persze minden elmegy, aztán kiköt egy autóker.ben, és idővel majd eladódik.Ennek a kék csodának nyomja még felfelé az árát az Angel Eye lámpicsek, az FK rugók, a hátsó lámpák, a hátsó tárcsafék, és még sorolhatnám.Szal majd elválik.

De klímás verdát használtan könnyebb eladni, mint a nélkülit.Szerintem.

Szóval minden relatív.Én így gondolom.

Az a baj hogy mostanaban aki autot vesz azoknak 90%-t nemerdekli hogy mennyire van rendbehozva meg felszerelve speci dolgokkal, csaka az eurotax arat nezik semmi mast :roll:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.