Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

]....Más.: kedden utaltam a tagdijjat, hogyan tovább :?:  :lol:....

Más dolgod, már nem nagyon van.

Ha hozol egy bizonylatot az utalásról, vagy ha csörög valaki nekem a klubvezetésből, hogy megjött a pénzed akkor este odaadom a rendszámkeretet és a matricát a kocsira.

A szekciótól meg kapsz opelcubos nyakpántot, Tomi pedig csinálhat egy kecskeméti matricát neked.

Link to comment
Megosztás:

De mi ez a hülyeség, hogy témához nem illő hozzászólás? Mi nem illik a "Kecskemét és környéke - CHAT"-be??? Szerintem ide bármi! NEM???

Nem értem, hogy miért kell ilyen marhaságokon pöcsölni!

Hát ha olvasnál más topikokat is,akkor látnád Haga "tevékenységét" és kapásból vágnád,hogy miért is kapta,eme kitüntető címert! :lol:

Egyébként én fordultam Blitzhez elöször ilyen kéréssel,hogy legyen ilyen titulus,aki vette a lapot!Gepárd pedig az évadzárón megemlítette neki és úgy néz ki eszébejutott! :wink:

Szerintem ezt poénra kell venni,ilyenen nem szabad megsértődni és szerintem Sanyi nem fog ezen,sőt...! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igen, itt ha jól látom, még vagy másik 5 emberke szétoffolja a topikot!! :lol:

Velem együtt természetesen! :lol:

Amúgy én nem sértődök meg ezen! ....már addig legalábbis nem amíg nem viszik a bäszogatásom túlzásba nutkick.gif

....amúgy meg kéretik a titulusom valami frankó színnel kiemelni!

Link to comment
Megosztás:

Egyébként én fordultam Blitzhez elöször ilyen kéréssel,hogy legyen ilyen titulus,aki vette a lapot!Gepárd pedig az évadzárón megemlítette neki és úgy néz ki eszébejutott! :wink:

Hát nem Blitz intézte, és az én kezem is benne van. (jelentősen) Szövetkeztem az egyik adminnal.

De nem adom ki a forrásaimat (Márk szavaival élve: ha elárulnám meg kellene hogy öljelek :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Ok, azt értem, hogy mondjuk egy "Ki kicsoda?" topic-ba ne pofázzon az ember fölöslegesen... de mondjuk ebbe a topicba nem hiszem, hogy van olyan téma, ami ne menne el. :s

Hisz ha valaki azt elsősorban a Kecskemétieknek szánja... akkor nyilván ide írja! :s NEM? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ok, azt értem, hogy mondjuk egy "Ki kicsoda?" topic-ba ne pofázzon az ember fölöslegesen... de mondjuk ebbe a topicba nem hiszem, hogy van olyan téma, ami ne menne el. :s

Hisz ha valaki azt elsősorban a Kecskemétieknek szánja... akkor nyilván ide írja! :s NEM? :D

Akarsz beszélni róla? :lol: :lol: :lol: ;) Nem kell ennyire vérkomolyan venni a dolgokat.Ma mindenki pihent volt, aztán kicsit meglátszott a Ki kicsoda? topicban, ill. Haga fórumbéli megnevezésén is.Ez van.Ma ilyen pihent péntek volt! :D

Amúgy Redinek ennyi volt a válasza Gepárd felvetésére : :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Los Padlos!

Én még nem láttam, hogy társalgós, csettegős topikban valakit megszóltak volna, hogy OFF -ol! Máshol meg jogos ha szólnak, hiszen rend a lelke mindennek, ezt egy bankásznak tudni kell!

Hál' Istennek jó nagy fórumunk van, és így muszáj rendet tartani, mert nem látnánk át egy idő után a topikokat! :wink:

Amúgy meg a "Szia Blitz!" köszönéseim miatt kaptam eme megtisztelést (főleg) De ugyi nem tehetek én arról, hogy megyek, mendegélek a viccmesélős topikban, oszt jön velem szembe a Blitz! Hát ugyi akkor ott köszönök neki, de izibe!

Ha velem a városban összefut valaki az nem szalad ki gyorsan a reptérre nekem köszönni!........Nnna ugye -ugye.... hogy kimagyaráztam már! :lol: :lol: :lol:

Szóval nincs itt semmi baj se nem, most egy darabig a titulusom megmarad oszt jóccaka! ;)

Legalább a friss fórumos "kopaszok" azt hiszik valami nagy emberrel van dóguk!! 8) 8)

Említettem már tisztelt admin Urakok, hogy ki kellene színezni a titulust... mondjuk sötétpirosra :smt112 szeretném! :D/

Link to comment
Megosztás:

Na sikerült egász jó üzletet csinálnom ma szerintem!

A két felesleges hátsó sárfogógumát eladtam a bontóban 2E-ért,aztán a Légrádinál vettem gyári elsőt 3200Ft-ért! :shock:

Ilyenkor kérdem én,hogy az izsákin,Karcsiéknál miért 5700Ft,ami Légrádinál 3200Ft? Mindkettő gyári,szal nem Agron kft-s magyar!

Felrakni nem volt leányálom,elég rendesen megszidttam a tervezőét és a GM is tolta a bugyit! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.