Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Szerinted nem célzásnak szántam? :P Sejtettem,hogy valaki "lehallgat" minket! :wink:

Sajnálom hogy eddig nem sikerült a látogatós projekt. :oops: :oops:

Egyedül kicsit necces a lemenés (anyagilag leginkább), de azért folyamatosan "rugdosom" az itteni népet, szóval már csak idő kérdése. :wink:

Link to comment
Megosztás:

tegnap megyek 80-al a 60as táblánál az AGIP kútaál erre elhúz mellettem egy fehér Vectra hogy állva maradtam...

heló tesó!

engem se meszeltek le úgy tom

Itt T.bányán reggel, ha tudsz nyomni egy erős 53Km/h-s tempót már Sumáhernek néznek. 8) :wink:

Reggel divat a kétsávban, párhuzamosan 35-36Km/h-val való bócorgás ... :evil:

Link to comment
Megosztás:

Sajnálom hogy eddig nem sikerült a látogatós projekt. :oops: :oops:

Egyedül kicsit necces a lemenés (anyagilag leginkább), de azért folyamatosan "rugdosom" az itteni népet, szóval már csak idő kérdése. :wink:

gyanitom, hogy már csak tavaszal lesz ebből vmi.....most már kezd hideg lenni

Link to comment
Megosztás:

Gyenge?

Én is fostam,hogy fázni fogok télen,de vazee elég sokszor izzadtt háttal szálok ki!4-5 perccel az indulás után már dől be a forró levegő!

Némelyikben! :!:

Köztudott, hogy az Astrák termosztátja hajlamos gyorsan felmondani a szolgálatot s ennek következtében elég rosszul fűt!

Sajnos az enyém tavaly még szinte egyáltalán nem fűtött... többen azt mondták rá, hogy az Astra-k ilyenek, de most hogy új termosztát van benne, ez is pörköl rendesen!

Link to comment
Megosztás:

Némelyikben! :!:

Köztudott, hogy az Astrák termosztátja hajlamos gyorsan felmondani a szolgálatot s ennek következtében elég rosszul fűt!

Sajnos az enyém tavaly még szinte egyáltalán nem fűtött... többen azt mondták rá, hogy az Astra-k ilyenek, de most hogy új termosztát van benne, ez is pörköl rendesen!

Én is cseréltem valamikor termosztátot!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.