Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Mer' hüle bazzeg!Mert minden pénzét szeretné beleölni egy mások álltal lefikázott sportautóba, amivel nem villogni akar, legalább is én nem, mert a maga 117LE-jével lassan átlagos motorteljesítményűnek számít, de a futómű sajátosságából adódóan hál'Istennek tud meglepit okozni.Nemkicsit.S, ez a moci legalább alulról nyomatékos, és nem kell szétpörgetni a max. nyomatékának leadásához.Ehhez párosul egy jól áttételezett váltó is, szal ezért is már talán nem is olyan átlagos.S, legalább nem annyira érzékeny, mint 16 szelelpes tsai.S, mert a GSIzésnek hangulata van s, mert a mai napig utánafordulnak az álmodozó fiatalok az utcán, s legalább egy-két alkatrész árától eltekintve nem drágább a fentartása, mint bármely más F Astrának.

Amúgy elmondom én is, hogy teljes legyen a kép, a légbeömlőimitátort utólagosan belátva hiba volt felrakatni, de levakarni már nem fogom.Annyit nem ér az egész, hogy újra kelljen fényezni a gépsas mociháztetejét.

Ha további kérdések merülnének fel, vag egyéb dolog, ami vita tárgya lehet, azt majd személyesen megbeszéljük. :wink:

Jóva' Vazze... fussunk össze 'oszt jáccuk le! :P :D :D

Wolfi, tudod, hogy bennem őszintén 1 percig sem merült fel a kérdés... hisz én is mélységesen tisztelem a GSI-ket és örülnék, ha az enyém is az lenne!!! :P

Ez egy költői kérdés volt, amivel azt akartam hangsúlyozni, hogy nem föltétlen azért vesz az ember sportos, nagy, vagy vagány autót, hogy vagizzon és feltünősködjön vele.

Esetemben az a lényeg, hogy én jól érezzem magam benne! És pl. némely autótól én csokiznám a gatyám szárát, ha olyanom lehetne!!! (pl. RS4-es audi) Ki nem szállnék belőle soha! :D

Link to comment
Megosztás:

Bírom, hogy álltalában mindig vitázni jössz ide a fórumra!Amúgy nem szólítottalak meg, te reagáltál rá, ennyi.Szvsz a stílussal nincs semmi gond.Azé' a szmájlik elárulják, hogy csak baxogatlak, de te rögvest mellreszívod. :P :D :D

Egy vitara emlekszem azt se en kezdtem hanem Mark vetette fel, en meg helyeseltem, aztan elfajult, de nem miattam, olvass vissza :!: Tok jo hogy el vagyok konyvelve mint zavarkelto :roll: Poenkodassal semmi gondom de a baszogatast azt rosszul viselem :wink: Egyebkent ugyaltom hogy meg sok emberre raillik itt a "zavarkelto", ugyanis valami balhe mindig van, sot ugy tunik akkor van itt elet, mert egyebkent heti 2-3 hozzaszolas irodik :wink:

Link to comment
Megosztás:

Poenkodassal semmi gondom de a baszogatast azt rosszul viselem :wink: Egyebkent ugyaltom hogy meg sok emberre raillik itt a "zavarkelto", ugyanis valami balhe mindig van, sot ugy tunik akkor van itt elet, mert egyebkent heti 2-3 hozzaszolas irodik :wink:

Ha nem bírod a negatív kritikát, az már biz' a te bajod. :P :D :D Én a mostanit is inkább csak egészséges cseverészésnek írnám le.A heti 2-3 hsz. pedig valszeg azért van, mert mindenki melózik, vagy nincs feltétlenül miről beszélni a fórumon, amúgy meg szinte minden este online vajunk MSN, szal ott értekezünk. :wink:

Látod?Most is kritizálod a fórumunkat!Hogy mikor van élet, meg mikor nincs! :P

Link to comment
Megosztás:

A GSI témához csak annyit tennék hozzá,hogy nekem az olyan GSI tetszik,amin kivülről meg nem mondod,hogy erős gép!Feltünés nélküli,de piszok erővel!Nekem személy szerint jobban tetszene,mintha csak a csodafestést,32"-es felnit és egyéb más "bohóc" dolgot néznek meg rajta!

Melléd áll a lámpánál a gino-merci vagy tarhajúcsávó a nagy döggel és a kis GSI meg odabasz neki! :twisted: Kell ennél szebb? :P

Link to comment
Megosztás:

A GSI témához csak annyit tennék hozzá,hogy nekem az olyan GSI tetszik,amin kivülről meg nem mondod,hogy erős gép!Feltünés nélküli,de piszok erővel!Nekem személy szerint jobban tetszene,mintha csak a csodafestést,32"-es felnit és egyéb más "bohóc" dolgot néznek meg rajta!

Melléd áll a lámpánál a gino-merci vagy tarhajúcsávó a nagy döggel és a kis GSI meg odabasz neki! :twisted: Kell ennél szebb? :P

Szívemből beszéltél, de a 32'-es felnin még gondolkodom! :mrgreen:

Link to comment
Megosztás:

Amúgy nemt'om figyeltétek-e, de ma qva sok helyen mérték a sűrű ködben a sebességünket?Én kapásból 3 trafit láttam 1Xre, 3 különböző helyen a városban.Na jó nem pont 1Xre, de közel 1 időben! :P

Még nem tűnt fel.

Lehet keveset mozgok ködben :D

Link to comment
Megosztás:

Nagyon jó volt a mai meet,végre ettünk jó pizzát is,és a hely is ok!

Van hely parkolni,van kaja&pia,sokan beférnek,lehet dumálni,mivel nincs üvöltő zene,szal nekem tetszik.Shimán beférnének a pestiek is,ha egyszer majd lejönnek hozzánk!

Ha napközben mész, szinte senki sincs.Este telik meg a hely élettel.

Link to comment
Megosztás:

Nagyon jó volt a mai meet,végre ettünk jó pizzát is,és a hely is ok!

Van hely parkolni,van kaja&pia,sokan beférnek,lehet dumálni,mivel nincs üvöltő zene,szal nekem tetszik.Shimán beférnének a pestiek is,ha egyszer majd lejönnek hozzánk!

Ténleg korrekt volt a pizza.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.