Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

mind1 nemerted mirol beszelek, de nem is fontos

Hidd el értem.Csak kukacoskodni akartál.De ez már nem újdonság.Majd 1X te is felnősz a feladathoz, aztán belátod! :P :D :D :P

Mint ahogy abban is biztos vok, hogy ezt a hozzászólásomat is lereagálod!S, még jós sem vok! :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Részemről ok a péntek soltvadkert csak ne most péntek legyen! 19-ig melózok

Nékem meg olyan gondom van, hogy szintén melózom, olyan 20:00-ig.Szal ez most max. a C.P.-be lenne jó.A szombat menne.Jövő 7végén meg évadzáró, ha nem tévedek.Mi lenne, ha megjelölnénk az autána következő hét péntekjét, s, addigra mindenki tud tervezni.

Reméljük nem fog esni a hó! :D

Amúgy a holnapi C.P.-t meg sztem csak gyülekezésügyileg jelöljük meg, aztán találjunk ki v.mi okos, szép, fűtött helységgel megáldott szórakoztató egységet.

Mondtam már, hogy a La Verdében igen finom a pinza? :P

Link to comment
Megosztás:

Tegnap egy idétlen német sorozatban pedig a B Senatorokat törték halomra.Faxa.Mire valók az öreg Francia, és Olasz verdák? :?

Bocs, csak most olvastam: A Cobrában meg azzal hülyítik a népet, hogy a Seni B-k motorja renszeresen felrobban, ha 180-at nyomnak nekik! Idióták! :roll: (hehe.. ha ez igaz, akkor az enyémnek 2x 9 élete van)

Mikor lesz a vacsi pontosabban? 8)

Link to comment
Megosztás:

Ma uninstallálva lett az Astra középdob+sportvég combó, mert elég repedtfazék hangja volt a gépsasnak+rezonált, rázta a dolgokat.Helyette fel lett rakva egy ULTER fedőnevű sportdob, duplakocka véggel, középhangos kiszerelésben, 30e.-ért.Most már én is tudom, hogy mi az a kultúrált sportdobhang feeling.Kellemes mélymormogó hangja van, és nagyobb fordulaton sem zavaró.Élvezkedtem is vele hazáig! :P

Képeket később dobok fel! :wink:

Gubacsi Tibi munkája.Amolyan megvárós, közben viccelődős stílusban volt.Jo fej srácok.Előttem meg éppen egy Audi A8-ban cseréltek katalizátort.Sportkatira.

Link to comment
Megosztás:

Remélem, hogy finom, mert a Godyban, mostanában egyre szarabb.

A múltheti is félig nyers volt. :P

Nem ertem en ezt a Gody-s mizeriat en meg sosem ettem rossz pizzat ott :?

Hidd el értem.Csak kukacoskodni akartál.De ez már nem újdonság.Majd 1X te is felnősz a feladathoz, aztán belátod! Laughing Laughing Laughing Laughing

Mint ahogy abban is biztos vok, hogy ezt a hozzászólásomat is lereagálod!S, még jós sem vok! Laughing Laughing Laughing

Nem erzem indokoltnak a gunyolodasod :roll:

Annyit akartam csak jelezni hogy nem idezni szokas a jelentkezesi listakat hanem masolni mert hulyen nez ki a hat szintes idezes.

Gubacsi Tibi munkája. Amolyan megvárós, közben viccelődős stílusban volt. Jo fej srácok

Nekem is o csinalta a kipuffomat, rendes csoka. Biztos ULTER a dob, nem csak a veg az ? Ugytudom hogy neki valami ismerose gyartja a dobokat.

Link to comment
Megosztás:

Nem ertem en ezt a Gody-s mizeriat en meg sosem ettem rossz pizzat ott :?

A mostani kifejezetten olyan volt, mintha a boltból vettem volna fagyasztottat és nem sütném át rendesen.

Vékony volt a tésztája és a csak az alja volt megsülve, nem a Gody ellen van kifogásom, hanem az elkészített kaja minőségével. Lehet csak én fogtam ki rossz szériát, de mostanában elvette a kedvem, pedig jó hely, a családnak is tetszik a hangulata miatt.

Link to comment
Megosztás:

Nem erzem indokoltnak a gunyolodasod :roll:

Annyit akartam csak jelezni hogy nem idezni szokas a jelentkezesi listakat hanem masolni mert hulyen nez ki a hat szintes idezes.

Igazam volt, vagy igazam! :P :D :D Egyébként az idézést is tudod szerkeszteni! :wink: S, én ezt csináltam.Nekem tessik, aztán annyi!

Link to comment
Megosztás:

1. Tomi023 esetleg Csillával

2.Corsarulez+Peti (25.-én csak este hat óra után érek haza, amúgy mindegy)

3. warwolf+né jr.-t leadjuk előtte Kiskőrösön.

4.Gepard

5.

6.

Hát, ha mindenkinek jó, akkor 25.-én (bár én akkor csak 6 körül érek haza). Vagy azon a hétvégén szombaton, nekem az is jó!

tehát ha az évzáró utáni hétvégére tesszük az a többségnek jó lehet.

Szerintem legyen 25-e péntek de nekem jó a szombat is akkor akár ebéd is lehetne.

Link to comment
Megosztás:

Részemről inkább péntek, családosként a szombatot hamarabb kellene egyeztetni, pláne így (családi) ünnepek előtt.

Wolfi nekem is olyan lesz teljesen, csak egy kicsit halkabb, mert az én rendszerem hosszabb.

A gyereknek is tetszik, mutattam a kocsidon, innen kezdve ellenvetés nincs is.

Link to comment
Megosztás:

...Gubacsi Tibi munkája.Amolyan megvárós, közben viccelődős stílusban volt.Jo fej srácok.Előttem meg éppen egy Audi A8-ban cseréltek katalizátort.Sportkatira.

Nincs a "kedvencek listámon" a Gubacsi... amióta el akarta lopatni a rádiómat... és meghajtotta az autómat!

Amúgy az a bizonyos A8-as a Bácska Gumis srácé, ugyanolyanra akarja megcsinálni mint a Dávidé, illetve szebbre. A szín kicsit "arany"-osabb, a felni az új A8 sok küllős felnije lesz (és ez alapból jobban felszerelt mint a Dávid-é). Azért vagyok ilyen okos, mert én meg ma délelőtt voltam a Bácskánál a cégautóval és dumáltam a sráccal és mondta, hogy most van épp dupla sportkati szerelésen a Gubacsinál! :P

Link to comment
Megosztás:

dumáltam a sráccal és mondta, hogy most van épp dupla sportkati szerelésen a Gubacsinál! :P

Biztos nem mondotta a srác, de szvsz kicsit véres a torka annak az A8-nak.Szerintem.Nem indul elsőre, nem minden henger megy hidegen, és még néhány apróság.Mondjuk melegen pörgetve elég meggyőző hangja volt! :P :D :D

Link to comment
Megosztás:

Biztos nem mondotta a srác, de szvsz kicsit véres a torka annak az A8-nak.Szerintem.Nem indul elsőre, nem minden henger megy hidegen, és még néhány apróság.Mondjuk melegen pörgetve elég meggyőző hangja volt! :P :D :D

Csak annyit mondok: 1.700.000,- HUF-ért VETTE!!!

Audi A8 4.2 Quattro V8-as motor 300LE... (1995)

Tomi, Te mennyiért vetted az autód? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.