Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Wolfi ne haragudj,de nem tudtam várni délutánig,kicseréltem a kormányt! :P

F@sza lett,de amint lesz időm és pénzem áthúzatom friss bőrrel,bár még így is fényévekkel jobb,mint a gyári kopott kormány!

Mégegyszer ezer thx,szerintem nagyon jó áron sikerült beszerezned a börözött calikormányt! (5E)

Link to comment
Megosztás:

7 masodperc az alamu, ott egyesz vegig szerepel, es mindent kibir :twisted: a Cobra 11-ben max 2 perc szokott lenni es romamtorik :roll:

Azert is szeretik a Calibra-t mert aki nem ismeri annak valami draga sportkocsinak tunik, igy emeli a filmet, de nem terheli a koltsegvetest

Link to comment
Megosztás:

Én benne vok, de pénteken legyen!S, lehetőleg Svadkerten a HBH? ban.Vagy v.mi ilyesmi! :D

Részemről is OK! :D

Jó a Vadkerti helyszín.

A hétvégén feltettem a téli gumikat, erre ma reggel az egyik töklapos volt.... :P

Kiderült, hogy elfelejtettük ellenőrizni a kerekben a nyomást, miután felkerültek, és hát fél év alatt kiszökött egy kis levegő.... :oops: :oops:

Remélem, tényleg csak ez volt a baj, nincs kedvem 2 db új téligumát venni.... :evil:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.