Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

A tavasszal, csináltattam az elektromos abalakomat egy helyi villamossági cégnél.Ngayon kedvesek voltak, és korektül megcsinálták, azóta is műxik.Szinte haweri kapcsoltaba kerültem velük.Mivel a kocsimban egy elég ritka kihangosító volt, amit használni, és s.k. eladni nem tudtam volna, kiszereltem, és megkértem őket, hogy értékesítsék.A tel.számomat, meg minden egyéb elérhetőséget a szatyorba tettem, szal bármikor el tudjanak érni, ha elkel a cucc.Nem is olyan régen Aztec jelezte, hogy neki kellene a cucc, hát elmentem a múlt héten hozzájuk, hogy akkor most elvinném amit a tavasszal itt hagytam.Mivel épületriasztókkai s foglalkoztak, elmondták, hogy a cuccom fent van a padláson, és holnapra lehozzák, mert akkor jön vissza a létra.Én jóhiszeműen elmentem, bízva abban, hogy akkor holnap, előkerül végre, és küldhetem.Eljött a holnap.megyek, mire a duma, hogy keresték, de nem találták, és adjak tel.számot, ha megvan, visszahívnak.Na azóta sem hívtak, aztán ma elmentem, nem kicsit felhúzva már magam, mert ami sok, az sok.Szerencsére éppen a vezérrel sikerült taliznom, aki indulóban volt.A kérdésemre, hogy akkor most mi a férfinemiszerv van azzal a kib.szott kihangosítómmal, kinyögte, hogy valami műszerész hawerjának kellett, és oda lett neki adva.S, a pénzügyi része?Hát azért jöjjek vissza holnap, de csak 10e.-ft-ot adott érte a hawer.Mondom, én 25e.t kértem érte, akkor hol a többi, kimaradt dolog?Hát az még mindig a hawernél.Na mondom akkor kérek 10e.ft-ot, és holnap jövök a többi kimaradt dologért.Mivel valszeg elég sok minden el lett adva a kihangosító szettből, így holnap is verni fogom az asztalt, a többi járandóságomért.

Nem értem igazán, hogy egy városi szinten is elég elismert szakembernek miért kell ilyen sumák módon eljárni, lejáratva ezzel saját magát, és a cége hírnevét is.Nyilván rettentő nagyf@sznak képzeli magát, de gyakorlatilag nem nagyobb egy kapukődöknél.Amolyan genetikai hulladék.S, most már a véleményem is megvan róluk.

Szal ha valaki olyasmit tervez, hogy kecskeméten, az Andol Bt.-nél szeretne megcsináltatni bármit, is, az sztem tegyen le a szánékáról, mert egyáltalán nem korektek, s, ha a hozzáállásuk ilyen a dolgokhoz, akkor ez a munkájuk minőségére is kihathat.Tehát sz@r. :evil:

Link to comment
Megosztás:

Mennyünk behajtani Wolfi??  8)

Most szólt vissza ez a fáász jóóember, hoy nem az enyém lett mégse eladva, szal holnap ugorjak be érte.Most erre mit mondjak.A végén mégis csak előkerült az én cumóm?Akkor is sumákságot érzek a dologban.Remélem, nem v.mi sz@rt akarnak rám sózni, az enyém gyanánt! :?

Link to comment
Megosztás:

A tavasszal,...........Mivel a kocsimban egy elég ritka kihangosító volt, amit használni, és s.k. eladni nem tudtam volna, kiszereltem, és megkértem őket, hogy értékesítsék.

Nem mondod, hogy tavasz óta egyszer sem kérdeztél rá.

A tökeidért mikor jössz? :wink: :P

Link to comment
Megosztás:

Nem mondod, hogy tavasz óta egyszer sem kérdeztél rá.

A tökeidért mikor jössz? :wink: :P

Nem kérdeztem rá, mert naív módon bíztam bennük.Hiba volt.A tökeimért meg este.De ez most tuti, mert kivételesen amit kértek sür.part, elöl van, és nem kell sokáig rámolnom. :D

De téged mikor fog visszaenni a fene ide hozzánk? :?: :D

Link to comment
Megosztás:

A muszáj az nem muszáj???
De az. :P

Wolfi semmit sem tudok de elvileg a jövő héten, vagy utána.

Még egyelőre ezen a telepen a hó végén leltár, és utána be kell tanítani a kollegákat az új számítógépes rendszerbe.elvileg az a jövő héten véget ér.

Utána az év végi leltárt is előreláthatólag itt töltöm. :D

Link to comment
Megosztás:

Utána az év végi leltárt is előreláthatólag itt töltöm. :P

Akkor én nagyon csúnyán beszoptam a jövő heti melóbajárást, mert ugye most csak "egy" kocsi van itthon használatban.Tudod, akkor DE. nincs elrohangálás, családügyileg.Hát ez ciki.A GSI-t meg így, hogy ideiglenesen ki van vonva a forg.ból, nem akarom használni, mert ha elkapnak, soha vissza nem kapom a rendszámom.

Mikor is lesz az az évvégi leltár?

Link to comment
Megosztás:

Jogos, köszönöm! :roll: :oops: :roll: :oops: :roll:

Hát jóvan... csak miután hozzádszóltam jutott eszembe, hogy én meg minden második szavamban nem helyesn írok...és nem azé' mer nem tunnék...csak ugyi így eccerűbb! :D

Akkor viszont milyen alapon szóllak meg? De így viszont egy kis időre megint tudni fogom, hogy az pontossal jééé! :P 8)

Bammeg a Los Padlost honnan szedtétek??

Aszittem odakozmálok mikor először olvastam az MSN -ben! :P :D :D

Link to comment
Megosztás:

de miert kombi-t vettel ? Es minek az a ferrari logo ?

A kombi azért mert nagy és most is van benne egy nagy bogrács+nagykabát+sok-sok apróság a padlólemez alá rejtve. :P

A Ferrari meg az előző tulaj maradéka, ma már nincs rajta. Mellesleg nyerhetett volna a ferrari is :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.