Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Amikor nem volt eladó az autó, akkor 4-5 ember is meg akarta venni. Volt, aki a 950-et is megadta volna érte. (még jó, hogy nem mindenki van tisztában az autók eurotax árával! :P), no, akkor meginogtam.

A vadkerti Skoda-VW kereskedés 1 millában számolná be új Fábiába, két hete beszéltem velük.

Itt Kőrösön árulnak egy szürke Calibrát, a benzinkúthoz van kitéve. A tulaj 300-ért akarta beszámíttatni az autókereskedésbe. Elég strapált járgány, de szép felni van rajta.

Link to comment
Megosztás:

Amikor nem  volt eladó az autó, akkor 4-5 ember is meg akarta venni. Volt, aki a 950-et is megadta volna érte. (még jó, hogy nem mindenki van tisztában az autók eurotax árával! :D), no, akkor meginogtam.  

A vadkerti Skoda-VW kereskedés 1 millában számolná be új Fábiába, két hete beszéltem velük.

Itt Kőrösön árulnak egy szürke Calibrát, a benzinkúthoz van kitéve. A tulaj 300-ért akarta beszámíttatni az autókereskedésbe. Elég strapált járgány, de szép felni van rajta.

Hát calit nem vennék,ha olcsón fenntartható kocsi kell,fábiában is csak 1.9TáDét,de mié nem opel veszel tanítőnéni? :P

Link to comment
Megosztás:

Ha be akarják vezetni a jurót akkor erősödni kell a forintnak, ez csak pillanatnyi megingás lesz.

Ezt így ebben a formában nem lehet kijelenteni. Egyrészt már ott tartunk, hogy jelen helyzet esetén 2012-13 előtt nem lesz EURO - hála a Gyurcsányéknak.

Másrészről pedig sok elemző szerint 260-270 körül lesz a végső HUF/EUR árfolyam. Amúgy már idén évvégre is olvasni 260-270 HUF/EUR árfolyam előre jelzéseket...

De a lényeg most... LESZ MA ESTE VALAMI???

C

Ma már nincs olyan hideg... egészen megenyhült most az idő!

Fél 8?

Link to comment
Megosztás:

Venni 1Xűbb, mert van tragacs bőven, és a piac túlkínálata adhat okot alkura, de eladni csak ár alatt jóval, vagy megfelelő állapot esetén lehet jó áron meszabadulni a vasaktól.

Ez a magyar valóság.Sajnos. :D

Mazli kell a vetelhez, azt ugy ertettem hogy ki lehet fogni olyat hogy jonak nez ki megis hulladek

Amikor nem volt eladó az autó, akkor 4-5 ember is meg akarta venni. Volt, aki a 950-et is megadta volna érte. (még jó, hogy nem mindenki van tisztában az autók eurotax árával! ), no, akkor meginogtam.  

A vadkerti Skoda-VW kereskedés 1 millában számolná be új Fábiába, két hete beszéltem velük.  

Itt Kőrösön árulnak egy szürke Calibrát, a benzinkúthoz van kitéve. A tulaj 300-ért akarta beszámíttatni az autókereskedésbe. Elég strapált járgány, de szép felni van rajta.

Calibra-t most marmajdnem lehetetlen normalis allapotut talalni sajnos, akinek jo van az nem adja el :P

Hát calit nem vennék,ha olcsón fenntartható kocsi kell,fábiában is csak 1.9TáDét,de mié nem opel veszel tanítőnéni?

Ha veletlenul sikerul kifogni jot akkor nem veszes a fentartasi koltseg.

Azert nem opel-t vesz szerintem mert valami jobbat szeretne :wink:

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Grat az uj kocsihoz Tomi!!

Gepard tudsz nekem küldeni egy körülbelöli menüt hogy mit szeretnenk a nyitora? Pü-ben!

Valaki bevalalja az vendéglato ipari egységet ami Solt felé van kecskemét után kb 2-3kmre éjjelnappali!

Szép hetet mindenknek nekem iskolai szünetem va tehát diplomamunkamat csinalom!!

BYBY

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Grat az uj kocsihoz Tomi!!

Gepard tudsz nekem küldeni egy körülbelöli menüt hogy mit szeretnenk a nyitora? Pü-ben!

Valaki bevalalja az vendéglato ipari egységet ami Solt felé van kecskemét után kb 2-3kmre éjjelnappali!

Szép hetet mindenknek nekem iskolai szünetem va tehát diplomamunkamat csinalom!!

BYBY

Sztem te a Csalánosi csárdára gondolsz.Annak a beltere rettent kicsi, és a pincéje is.Szal oda nem férnénk be/le.Amúgy finoman főznek,igen bőséges az adag, igényes a hely, és olcsó is.De kicsi. :P

Link to comment
Megosztás:

Dénes, jó munkát! :D:D

Lesz valami különleges program is a februári évnyitón? Pl. valami show jellegű, esetleg játékos tesztkitöltés vagy efféle? (vagy havoncsúszkálóverseny?? :D :P

Sztem beszéd, meg evés-ivás-magunkatjólérzés.Meg ha elég sokan itt alszanak, akkor pija és tsai.Mondom ezt én, aki soha nem is iszik! :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.