Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Gondoltam ha mar itt volt ez tema tan valakit erdekell vagy hozzaszol meg Johny-n kivul, azt nemtudtam hogy ez mar tabutema itt, ezer bocs :oops:

Sziszi Kedves!

A cikkel én részemről egyet értek, sajnos ez a helyzet a jelenlegi dízelekkel - ahogy azt már én is kifejtettem néhány héttel korábban. Mennek mint a barom és alig fogyasztanak...

De ha egyszer megfekszik valami a motorban... :( AZ nem kis pénz.

A régi konstrukciók, mint pl. Johnny Astrája - mint a mellékelt ábra is mutatja - viszonylag minimális hibával nagyon sokáig elmennek igen jó fogyasztással. Egy turbo megléte már rontja a helyzetet. Az sem véletlen, hogy az ISUZU TD-k jobban bírják mint az Opelek.. az ISUZUk egyszerűbbek.

De ha megnézel egy dízel 1-es golfot - 80-83 között... 4-5 literes fogyasztással a világból is kimennek... szinte hiba nélkül.

A hozzászólásodról: Az alapvető probléma - amit nem vettél észre a hozzászolásodkor SZISZI, az az volt, hogy ha nem reagál rá valaki, nyilván nem tartja reakcióra méltónak, vagy egyszerűen nem akar leállni vitatkozni veled.

Az, hogy Te elkezdesz ****, hogy "nem látszódik a hozzászólásom?" Attól csak bunkó leszel, korrekt választ még nem kapsz! :D

Link to comment
Megosztás:

Sziszi Kedves!

A cikkel én részemről egyet értek, sajnos ez a helyzet a jelenlegi dízelekkel - ahogy azt már én is kifejtettem néhány héttel korábban. Mennek mint a barom és alig fogyasztanak...  

De ha egyszer megfekszik valami a motorban... :( AZ nem kis pénz.

A régi konstrukciók, mint pl. Johnny Astrája - mint a mellékelt ábra is mutatja - viszonylag minimális hibával nagyon sokáig elmennek igen jó fogyasztással. Egy turbo megléte már rontja a helyzetet. Az sem véletlen, hogy az ISUZU TD-k jobban bírják mint az Opelek.. az ISUZUk egyszerűbbek.

De ha megnézel egy dízel 1-es golfot - 80-83 között... 4-5 literes fogyasztással a világból is kimennek... szinte hiba nélkül.

A hozzászólásodról: Az alapvető probléma - amit nem vettél észre a hozzászolásodkor SZISZI, az az volt, hogy ha nem reagál rá valaki, nyilván nem tartja reakcióra méltónak, vagy egyszerűen nem akar leállni vitatkozni veled.

Az, hogy Te elkezdesz ****, hogy "nem látszódik a hozzászólásom?" Attól csak bunkó leszel, korrekt választ még nem kapsz! :D

Nos Speedy kedves, hozzaszolasod elso fele az egy korrekt valsz kerdesemre, masodik felevel nem igazan ertek egyet mert nem hinnem hogy a leginteligensebb reakcio a figyelmen kivul hagyas, nem hinnem hogy en lennek a bunko azert amiert meglepodtem ezen !

Masreszt nem vitarol volt szo, valamiert itt nehanyotoknak ez a maniaja, egy egyszeru kerdest tettem fel, egyebkent en is azon az allasponton voltam hogy az uj dieselek nagyon jok, de mind1 azthitem lehet beszelgetni errol az irasrol meg a biodieselrol, elnezest amiert azthittem hogy itt autos temakat fel lehet vetni, nemtom mibol gondoltam :? talan abbol hogy ez egy autos forum

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.