Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Nem az Alföld, de ha az megvan akkor már jófele jársz.

Szóval elmégy az Alföld előtt a körúton és Bp felé haladsz a táblák után.

Amikor elhagyogy az Alföld-et akkor még átmégy 3 lámpán, és a harmadik után szinte azonnal (10 méter) be jobbra a parkolóba, mi a parkoló végében szoktunk tanyázni.

Horváth Cirill tér és Kiskőrösi utca között, a Jókai utca felé eső részén.

Link to comment
Megosztás:

Szóval cartársak, király volt veletek konvojozni.Jó kis tali volt, nagyon tetszett.Anyuka, és ém is qva jól éreztük magunkat veletek.Bár igaz, és a szombat estét GSITomi és Aztec társaságában töltöttem, előbbivel mint kiderült, együtt voltunk katonák,Aztecot meg még nem ismertem személyesn.Hát van egyféle beszélőkéje a srácnak.Jó fejek mind2n.

Szupi volt a Balatonban fürdeni, nem tudom, hogy Johnny nyavajája elmúlt-e,vagy lázasabb mint volt.

Link to comment
Megosztás:

Szóval cartársak, király volt veletek konvojozni.Jó kis tali volt, nagyon tetszett.Anyuka, és ém is qva jól éreztük magunkat veletek.Bár igaz, és a szombat estét GSITomi és Aztec társaságában töltöttem, előbbivel mint kiderült, együtt voltunk katonák,Aztecot meg még nem ismertem személyesn.Hát van egyféle beszélőkéje a srácnak.Jó fejek mind2n.

Szupi volt a Balatonban fürdeni, nem tudom, hogy Johnny nyavajája elmúlt-e,vagy lázasabb mint volt.

Jelentem segített a Balcsivíz! ;) Már kutyabajom,csak a hangomon lehet hallani még egy kicsit.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.