Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Pénteken meet?? Lesz???

Hát jóóóó hogy!!!! :lol:

Én megyek tuti! :) Kicsit megbűvöltem a műszerfalam... szépen alakul! :(

Remélem, hogy leszünk azért páran, mert most elég sokan szabin vannak!

De én ott leszek 19:30-ra a CP-ben! HAGA? Te jössz?

Többiek?

Link to comment
Megosztás:

Hát jóóóó hogy!!!! :lol:

Én megyek tuti! :) Kicsit megbűvöltem a műszerfalam... szépen alakul! :(

Remélem, hogy leszünk azért páran, mert most elég sokan szabin vannak!

De én ott leszek 19:30-ra a CP-ben! HAGA? Te jössz?

Többiek?

nem tudom... attól is függ mama mámma mikor végez! :oops:

mert kéne sokminden mást is csinálni, anyósék jönnek hiolnap, én meg megyek vasárnap szoliba.... korábban nem jó?? 19:30?? Miét olyan későn.... Olyan 18.00 vagy 18:30 ...

Hát télleg nem tudom... :roll: :roll:

Link to comment
Megosztás:

a, hosszas szívások közepette megszültett a kicsikocsi műszakija, és zöldkártyája.Hosszú lenne elmesélni azt a szívást, amin az Autóklub vizsgáztató emberei miatt keresztül mentem, és végtelenül hálás köszönetem Joenak a zöldkártyatippért, Johnnynak a villanyászkodásért, és Uhunak a sok technikai segítségért.Valamint a szüleimnek, akik az utolsó pillanatban mentettek meg a totális összeomlástól, mert mivel itt Kecskeméten egyáltalán nem álltak segítőkészen a műszakihoz, vártam kb. 3 órát, hogy sorrakerüljek, majd nagykegyesen közölték, hogy a műszaki meglenne, de csak érvényes zöldkártyával adják oda, és 12-kor szólnak, hogy csináltassak v.hol, mert ők csak 13:00-ig vannak.Aztán voltam még kb. 3 helyen, mire Joe embere segített a probléma megoldásában, aztán bár késtem ezmiatt 13 percet, nem voltak képesek megvárni, és kijelentették, hogy hétfőn újra kell játszani az egészet, mert a mérések csak mára érvényesek.Na itt szállt el az agyam, újabb telefon, irány Kiskőrös, és kb. 7 perc alatt megvolt a műszakim.Apu régi ismerőse volt a vizsgabázis vezetője, és ŐK megvártak, hogy leérjek, és tudtak még 20 percet álldozni az idejükből, hogy megcsinálják a papírjaimat.Szóval végtelenül hálás vagyok a Gubcsi Teamnek, és a fiatal, és rugalmas vizsgabiztos úrnak is.

Aztán még egy kis sprint hazáig, az átíróiroda munkatársa is készségesen tudott még várni 20 percet a munkaideje után, hogy odaérjek a papírjaimmal.

Szóval mostmár én is teljes értékű Corsa tulaj lettem.:smt041

A kukacos bürokrata helyi vizsgáztató brancs pedig tehet egy szívességet. :butthead:

Link to comment
Megosztás:

Most nezegetem hogy mar nem is kecskemet szekcio hanem opelclub kecskemet vagyunk!

Ez tök jo de!

De miert is?

Miért is ne? Vagy de?

Én neveztem, át. Végül is a kecskemet.lap.hu oldalon is van. S ez így kifejezőbb.

Illetve a MOTE az egy hivatalos egyesület, amely több nem hivatalos baráti társaság közössége. Valami ilyesmi az oka.

Üdv

hemi

Link to comment
Megosztás:

Corsarulez!

Ha jössz akkor a szelid dvd mellé kapsz egy LI-2 sétarepülés dvd-t is :lol:

Sőt ha minden igaz lesz egy veterán Skoda MB 1000 Delux igazi cseh soförrel együtt aki a keresztapám! Skoda fun-oknak kötelező eljönni!!! Tolmácsot hozok, tehát lehet kérdezgetni is.

Link to comment
Megosztás:

Corsarulez!

Ha jössz akkor a szelid dvd mellé kapsz egy LI-2 sétarepülés dvd-t is :lol:

Sőt ha minden igaz lesz egy veterán Skoda MB 1000 Delux igazi cseh soförrel együtt aki a keresztapám! Skoda fun-oknak kötelező eljönni!!! Tolmácsot hozok, tehát lehet kérdezgetni is.

Hééé a sétarapülős vidijó érdekelne engemis.

A Szelidit meg majd valaki átmásolja de állítólag nem vagyok rajta :?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.