Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió


Gepard

Recommended Posts

Na sapka ügyben van haladás!Akit érdekel a dolog jelleze itt a forumon nekem vagy Tomi023-nak!Ugy nez ki,hogy 1500Ft koruli aron lesz,olyan,mint a masodik a kepen.

Milyen szinu legyen?

Mi feketerre gondoltunk,feher himzessel,aki keri az oldalara calibra.hu felirat vagy barmi lehet!

gis174va.th.jpg

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 863
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Szia!!! melyik sapi a 2 közül??? bármelyik??? esetleg nevet is lehetne az oldalába hímezni?????!! tyűű nekem is van ilyen szép párnám!!!! :) :D

üdv

Szerintem nevet is akár,de ezt Tomi023-al beszéld meg majd!

A kepen levo masodik sapkara gondoltunk,feketeben feher logo es az oldalan a szekcio felirat esetleg.

Link to comment
Megosztás:

Szia!!! melyik sapi a 2 közül??? bármelyik??? esetleg nevet is lehetne az oldalába hímezni?????!! tyűű nekem is van ilyen szép párnám!!!! :) :D

üdv

A kép kori cartárs kocsijának belsejét ábrázolja.

Tehát ha valakinek ismerős az nem a véletlen műve.

Link to comment
Megosztás:

Na akkor sapka ugyben lenne par kerdesem/keresem!

Fekete szinu lesz valoszinuleg a sapka,feher himzessel!Elol egy opel logo,oldalt egy felirat,amit majd eldontunkmi is legyen!

Akinek kell ilyen szoljon,vagy jelezze itt a forumon vagy privatban!

Eddig akinek kell:

1 Tomi023

2 J0hnny

3 Joee

4 Pisti gepard

5

6

7

8

9

10

Link to comment
Megosztás:

Na akkor sapka ugyben lenne par kerdesem/keresem!

Fekete szinu lesz valoszinuleg a sapka,feher himzessel!Elol egy opel logo,oldalt egy felirat,amit majd eldontunkmi is legyen!

Akinek kell ilyen szoljon,vagy jelezze itt a forumon vagy privatban!

Eddig akinek kell:

1 Tomi023

2 J0hnny

3 Joee

4 Pisti gepard

5

6

7

8

9

10

kijaza tomi23?

Link to comment
Megosztás:

J0hnny egy kis infót tolj már Tomiról, de a ha az érintett olvassa a fórumot akkor ő is írhatna. :)

el kell kocogni a Fórumozók magukról topikba és ott szépen, illedelmesen bemutatkozni! Ezt egyébként ajánlanám minden aktiv fórumozónak aki eddig még nem tette meg!

Link to comment
Megosztás:

Hát ugyan megkésve, de azért az élményeket még nem feledve, ezúton is köszönöm mindenkinek aki részt vett a szerveszkedésben, és persze annak is aki megjelent... :wink:

Elég szép számú opel gyült össze, és hát a pizzeriás dolog is élményszámba ment... :wink:

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.