Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió


Gepard

Recommended Posts

  • Hozzászólások 863
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

mi odatalalunk barmekkora hoban, az OK

es akik messzirol jonnek :?:

szakado hoban/esoben nezegeted a kocsikat :?:

:smt021

Elvileg a fő útvonalak mindig járhatóak szoktak lenni, mert ugye a buszok is ezeket az utakat használják.

A gond az a max 150-200 méter ami a körforgalom és a parkoló között van, de a hideg ellen az is jó ha tologatjuk a kocsikat ezen a szakaszon. :) :D

Link to comment
Megosztás:

Valahol visszább már írtam, hogy merre kell bejönni Kecskemétre ha lejöttök a pályáról Lajosmizsénél, vagy ha az 50-esen jöttök.

Azért ha valaki elnézné a pályán a lehajtást (már én is mentem tovább) akkor lejöhet a dunaföldvári lehajtón is, ekkor a madaras tesco ( auchan) mellett kell befele jönni a városba egyenesen végig amíg át nem jössz az 50-esen, utána a következő körforgalomnál ( szemben a nagytemplom) jobbra és ott vagyunk a bal oldalon.

Link to comment
Megosztás:

Valahol visszább már írtam, hogy merre kell bejönni Kecskemétre ha lejöttök a pályáról Lajosmizsénél, vagy ha az 50-esen jöttök.

Azért ha valaki elnézné a pályán a lehajtást (már én is mentem tovább) akkor lejöhet a dunaföldvári lehajtón is, ekkor a madaras tesco ( auchan) mellett kell befele jönni a városba egyenesen végig amíg át nem jössz az 50-esen, utána a következő körforgalomnál ( szemben a nagytemplom) jobbra és ott vagyunk a bal oldalon.

heti hideg élelem, hálózsák, végrendelet.....

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ha valaki nagyon eltévedne vagy úgy érzi nem találna oda semmi pénzért:) akkor tesconal (ha 5-ösről vagy a pályáról ott jön be), vagy az auchannál (túlszaladt a pályán a földvári kijáratig) megáll és telefonon odaszól mittomén mondjuk Gepardnak és elszaladunk értük.

Vélemény?

Link to comment
Megosztás:

Sikerült már eldönteni, hogy akkor pontosan melyik nap és mikor lesz a tali?

Lehet barinőmmel meglátogatunk titeket!

Február 05. 14:00 Domus parkoló

Térkép

10605336.jpgSzóval beértek Bp felől a Tesco utáni körforgalomba, innét az Omv kútig (érdemes a belső sávban ) egyenesen kell jönni, de traffi elég sűrűn van ezért vigyázni kell.

Az Omv kútnál egyenesen kell tovább menni, tehát nem kell a jobbra ívelő 5-ösön maradni. Tovább egyenesen amíg be nem értek a körútra, innét a jobb oldali sávban érdemes maradni amíg az építkezés mellett el nem haladtok, ekkor a bal oldali sávba átjöttök, elértek egy körforgalomba, ebből a második kijáratnál (mintha egyenesen mennél tovább) kell kijönni és erősen balra figyelni, mert ott leszünk.

Ezt most jól leírtam de nem bonyolult, eltévedés esetén meg kell kérdezni, hogy merre van a Domus parkoló, ezt mindenki tudja.

Ha valaki nem talál ide akkor csörögjön: 70/56-73-798

Mészáros István

A másik irányt lásd az előző hozzászólásomnál.

Link to comment
Megosztás:

hat szerintem okosabb volna ertelmes idojarasi korulmenyek kozt tartani a talit, de meghajlok a tobseg akarata elott :!:

Ez most nem egy komoly valami lesz, hanem csak az első személyes helyi ismerkedés.

Az, hogy jönnek innen-onnan, az már csak hab a tortán.

Egy kis rossz idő azért csak nem fog elijeszteni, meg azért most már kár lenne tologatni az időpontot, azért ekkorra lett kitalálva, hogy mindenki ráérjen.

Február 5 és kész, ellenvetést innentől nem tűrök :!:

"Egyebet nem tudok mondani"

Link to comment
Megosztás:

Aki gyerekek nem mer autoba ülni azt tekerhet biciklivel engem az sem zavar ahogyx gondolja nem kell akkora ügyet csinálni belöle. Különben is nem lesz az égatta világon semmi baja az autoknak ha egy kis ho éri, csak azért mondom mert egyesek ki sem akarnak állni a garázsukbol.

Link to comment
Megosztás:

Aki gyerekek nem mer autoba ülni azt tekerhet biciklivel engem az sem zavar ahogyx gondolja nem kell akkora ügyet csinálni belöle. Különben is nem lesz az égatta világon semmi baja az autoknak ha egy kis ho éri, csak azért mondom mert egyesek ki sem akarnak állni a garázsukbol.

Én megértem, ha valaki nem tolja ki a verdát a garázsból, de most nem a kocsiról volt szó.

Link to comment
Megosztás:

Csak ha a fele társaság nem a saját autojával jön akkor nem sok értelme van elmenni csak mert számitogépen keresztül is lehet beszélgetni és még hideg sincs itt az autok lennének szerintem a fő szempont.

Link to comment
Megosztás:

Csak ha a fele társaság nem a saját autojával jön akkor nem sok értelme van elmenni csak mert számitogépen keresztül is lehet beszélgetni és még hideg sincs itt az autok lennének szerintem a fő szempont.
Te ismersz valakit személyesen?

Én innét a helyi alakulatból csak warwolfot, viszont a többieket is szeretném megismerni, és ahhoz nem kell kocsi, persze nem árt ha ott van.

A neten, pedig nem olyan beszélgetni , mint a valóságban, az érzelmek és a hangsúlyok egész másképp is lejöhetnek.

Az esetleges új belépőkről nem is beszélve, ők ott fogják megkapni a matricát és a rendszámkeretet.

Link to comment
Megosztás:

Ez itt nálunk nem feltétlenül így műxik.Ez egy Klub, de főleg baráti társaság.Ha valaki nem akarja elhozni a gépét, megértjük.De azért bízunk benne, hogy mindenki el tud majd jönni a saját lovával, és hogy ebben az időjárás valamilyen szinten partner lesz.

Valszeg te sem szívesen tolnád a havat a jópárszázezerforintos gépeddel.

:wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.