Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Lacházán Nyugodtan menjél 50-el, 1 éve belekarcoltam a 60-ba (előttem valaki 35-el tartotta be a táblát, megelőztem :D ), persze hogy ott álltak a Fordos kollégák a retro-nál a bokor mögött...

Áh mondom odamegyek, hogy sikerült-e feleslegesen kidobnom 30e-t mert akkor úgy készülök...

Mondják hogy irtó nagy szerencsém van, mert még nem rakták össze a lézeres pénztárgépet... :)

Viszont megkérdeztem, hogy mennyi a tűréshatár, 58 volt a válasz, így azért relatíve korrektek...

Bár Lacházán az a 40 nagyon nem korrekt!...

Hol, mennyivel, mennyiért?

Link to comment
Megosztás:

Cartársak, sziasztok.

Ma délután erőszakot tettem magamon és olyan nulla fokban elkezdtem lemosni a Kisasszonyt, mert valami okádék retkes volt. Kissé pesszimistán vágtam bele a dologba, mert 1, nem voltam lelkes, 2, a koszréteg igen masszívnak látszott, 3, rosseb akar hidegben autót mosni. Találtam egy 25 literes szépranda vedret, a fürdőszobában teleengedtem jó meleg vízzel, kapott autósampont is. Na, ahogy elkezdett fogyni a Kisasszonyról a retek, egyre lelkesebb lettem. (Mit számít, ha szét is fagyok közben.) Az autó tisztult, én egyre jobban vigyorogtam. Meg vacogtam. Elfogyott az a szépranda vödör víz mosószerestül együtt, na uzsgyé öblítőért a fürdőszobába. Vissza az udvarra. Újabb, most már igencsak lelkes simavizes csiszatolás. Kisasszony egyre jobban hasonlított egy européer ótómobilra. Boldogság, stb. Na, az előirányzott tíz perc helyett eltöltöttem vele bő egy órát. Holnap jön a belseje. Nincs megállás. Eredetileg egy takarító céghez akartam elvinni, de elkapott a gépszíj. Már megint rájöttem, hogy szerelmes vagyok az autóba...

medve

Link to comment
Megosztás:

Cartársak, sziasztok.

Ma délután erőszakot tettem magamon és olyan nulla fokban elkezdtem lemosni a Kisasszonyt, mert valami okádék retkes volt. Kissé pesszimistán vágtam bele a dologba, mert 1, nem voltam lelkes, 2, a koszréteg igen masszívnak látszott, 3, rosseb akar hidegben autót mosni. Találtam egy 25 literes szépranda vedret, a fürdőszobában teleengedtem jó meleg vízzel, kapott autósampont is. Na, ahogy elkezdett fogyni a Kisasszonyról a retek, egyre lelkesebb lettem. (Mit számít, ha szét is fagyok közben.) Az autó tisztult, én egyre jobban vigyorogtam. Meg vacogtam. Elfogyott az a szépranda vödör víz mosószerestül együtt, na uzsgyé öblítőért a fürdőszobába. Vissza az udvarra. Újabb, most már igencsak lelkes simavizes csiszatolás. Kisasszony egyre jobban hasonlított egy européer ótómobilra. Boldogság, stb. Na, az előirányzott tíz perc helyett eltöltöttem vele bő egy órát. Holnap jön a belseje. Nincs megállás. Eredetileg egy takarító céghez akartam elvinni, de elkapott a gépszíj. Már megint rájöttem, hogy szerelmes vagyok az autóba...

medve

:)

Link to comment
Megosztás:

Cartársak, sziasztok.

Ma délután erőszakot tettem magamon és olyan nulla fokban elkezdtem lemosni a Kisasszonyt, mert valami okádék retkes volt. Kissé pesszimistán vágtam bele a dologba, mert 1, nem voltam lelkes, 2, a koszréteg igen masszívnak látszott, 3, rosseb akar hidegben autót mosni. Találtam egy 25 literes szépranda vedret, a fürdőszobában teleengedtem jó meleg vízzel, kapott autósampont is. Na, ahogy elkezdett fogyni a Kisasszonyról a retek, egyre lelkesebb lettem. (Mit számít, ha szét is fagyok közben.) Az autó tisztult, én egyre jobban vigyorogtam. Meg vacogtam. Elfogyott az a szépranda vödör víz mosószerestül együtt, na uzsgyé öblítőért a fürdőszobába. Vissza az udvarra. Újabb, most már igencsak lelkes simavizes csiszatolás. Kisasszony egyre jobban hasonlított egy européer ótómobilra. Boldogság, stb. Na, az előirányzott tíz perc helyett eltöltöttem vele bő egy órát. Holnap jön a belseje. Nincs megállás. Eredetileg egy takarító céghez akartam elvinni, de elkapott a gépszíj. Már megint rájöttem, hogy szerelmes vagyok az autóba...

medve

na viszem az enyémet is,mig kitart a lelkesedés:)

Link to comment
Megosztás:

azért van sumákság is mert lacháza dömsödi végén van 1 kamera ami a bejövö forgalmat mérheti . Vajon az müxik-é?

az csak térfigyelő,pályázat utján nyerte a község,de nem volt lóvé a traffi berakásra,meg ugye ha fix trafi van,akkor kötelessége kitáblázni azt....

Link to comment
Megosztás:

A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eigyk tnuamálny állístáa szrenit a szvakaon bleül nnics jlenestőgée aannk, mkiént rdeneőzdenk el a bteűk, eegyüdl az a fnotos, hgoy az eslő és az uolstó bteű a hlyéen lgyeen. Ha a tböbrie a lgenogyabb övsszeiszsaásg a jleezmlő, a sövzeg aokkr is tleejs mrtébéekn ovasalthó mraad. A jnleeésg mgyazraátaa az, hgoy az erbemi agy nem eyedgi btűeket, hneam tleejs sazakvat ovals.

:)

Link to comment
Megosztás:

A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eigyk tnuamálny állístáa szrenit a szvakaon bleül nnics jlenestőgée aannk, mkiént rdeneőzdenk el a bteűk, eegyüdl az a fnotos, hgoy az eslő és az uolstó bteű a hlyéen lgyeen. Ha a tböbrie a lgenogyabb övsszeiszsaásg a jleezmlő, a sövzeg aokkr is tleejs mrtébéekn ovasalthó mraad. A jnleeésg mgyazraátaa az, hgoy az erbemi agy nem eyedgi btűeket, hneam tleejs sazakvat ovals.

:)

Igazolni tudom! Csak az "egyedi"-nél botlottam meg.

Link to comment
Megosztás:

A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eigyk tnuamálny állístáa szrenit a szvakaon bleül nnics jlenestőgée aannk, mkiént rdeneőzdenk el a bteűk, eegyüdl az a fnotos, hgoy az eslő és az uolstó bteű a hlyéen lgyeen. Ha a tböbrie a lgenogyabb övsszeiszsaásg a jleezmlő, a sövzeg aokkr is tleejs mrtébéekn ovasalthó mraad. A jnleeésg mgyazraátaa az, hgoy az erbemi agy nem eyedgi btűeket, hneam tleejs sazakvat ovals.

:)

Ebben teljesen egyet értek. Ha olvasod akkor értelmes szavakat olvas az agyad mindezek ellenére is.

Link to comment
Megosztás:

A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eigyk tnuamálny állístáa szrenit a szvakaon bleül nnics jlenestőgée aannk, mkiént rdeneőzdenk el a bteűk, eegyüdl az a fnotos, hgoy az eslő és az uolstó bteű a hlyéen lgyeen. Ha a tböbrie a lgenogyabb övsszeiszsaásg a jleezmlő, a sövzeg aokkr is tleejs mrtébéekn ovasalthó mraad. A jnleeésg mgyazraátaa az, hgoy az erbemi agy nem eyedgi btűeket, hneam tleejs sazakvat ovals.

:)

EtTŐlmÁrcSakeGYrossZaBbVanmiKorEgyBeÍrsZMIndEntKisÉsNagBetŰKetVÁltoGatVa.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.